Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:09 02.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема novo kolelo?нови  
Авторnikita (Нерегистриран)
Публикувано02.08.03 23:33



niakoi mozhe li da mi kazhe ot kude da si vzema kolelo-dali bi bilo po-eftino i ka4esveno ako si go vzema na 4asti -molia niakoi koito e po navutre da me oputi



Тема Re: novo kolelo?нови [re: nikita]  
Автор Windstream (откачалка)
Публикувано03.08.03 14:01



Ами какво да ти кажа, вземи си някой "DRAG", препоръчително от Веломания защото те са официалните представители на Драго, общо взето за цената си те в момента са най-добрите. В никакъв случай не се подлъгвай на "Sprint Apolon", кой каквото ще да ти разправя, вярно че рамките са хубави обаче само дотам, останалото е сглобено толкова некадърно, че вероятно и сестра ми ще се справи по-добре (а тя трудно различава болт от гайка ). За конкретен модел бих ти препоръчал "Ontario"-то, цената му е към 325 лв. Ако това ти е много гледай да не падаш под 200 лв защото по-евтините са само пародия на байк. Е, всичко това в случай че ще караш основно из града, парковете и от време на време из Витоша, ако ще планинарстваш сериозно ще ти трябва и по-скъпо колело, за тях вече ще ти помогне някой друг .

Що се отнася до сглобяването на части, общо взето няма смисъл ако ще правиш колело среден клас, преди година-две щеше да ти излезе на същата цена но по-качествено, но сега едва ли, примерно само рамката ти е около 100 лв (говоря за най-евтините и определено не най-добрите алуминиеви рамки). Всъщност може и да стане но ти трябва консултант който наистина разбира и доста обикаляне за да си намериш частите на най-изгодни цени. Но примерно за около 400 лв аз мога да си сглобя байк-че което доста ще превъзхожда предлаганите по магазините. Не знам, според мен най-добре си прецени какво точно искаш, потърси си го, и ако не го намериш тогава почвай да сглобяваш.

На който не му изнася да се изнася ... Murr Miay!


Тема Re: novo kolelo?нови [re: Windstream]  
Автор AgentOrange (Z?)
Публикувано03.08.03 21:37



...от Веломания защото те са официалните представители на Драго...

Хахахахахаха :)))))))))
Драго е собственик на Веломания, бе, кретен! Официални представители били...

"Give me 3 rides to snap it in half..."



Тема И к'во???нови [re: AgentOrange]  
Автор Windstream (откачалка)
Публикувано03.08.03 22:47



А кое те кара да си мислиш че не го знам ? И каква е разликата в крайна сметка? Това променя ли нещо?

На който не му изнася да се изнася ... Murr Miay!


Тема Re: novo kolelo?нови [re: AgentOrange]  
АвторZozka (Нерегистриран)
Публикувано04.08.03 17:50



Abe tuka e pulno s nekfi absoljutni tapaci, kvo oznachava kreten be maloumnik takuv, ti za kuv se mislish che she govorish taka na horata, moga da si predstavja kakuv si - 13 godishen pikljo, koito se misli za golemija razbirach... a puk ako ne si na tolkova godini oshte po zle za tebbbb..
Aide sys zdrave



Тема Re: novo kolelo?нови [re: Windstream]  
Авторnikitabb (Нерегистриран)
Публикувано04.08.03 21:11



mersi!!!!!!!!! smiaam da ti se doveria.



Тема Re: И к'во???нови [re: Windstream]  
Автор AgentOrange (Z?)
Публикувано12.08.03 13:37



Не, явно не променя абсолютно нищо. Което е твърде зле за теб, между другото...

"Give me 3 rides to snap it in half..."



Тема Re: novo kolelo?нови [re: Zozka]  
Автор MAN6Модератор (______on)
Публикувано12.08.03 13:50



Andreicho, ne si praw!
trai si

Писна ми от педераси...


Тема Re: novo kolelo? [re: nikita]  
Авторtuxomup (Нерегистриран)
Публикувано13.08.03 12:45



az si sglobih bike sas ramka RAM hardtail....
ima test na tazi ramka na http://mtb-bg.com/biketest005.htm
ako iskash, obadi se na 0887 613438, tursi ivan!
toj mi sglobi koleloto, stana mnogo burzo, ,izleze mi okolo 600 lv, no si struva!, inache drag ne e zle kato alternativa!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.