Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:24 15.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ChrMo ili Aluнови  
АвторRado (Нерегистриран)
Публикувано31.07.03 13:30



Bihte li mi dali syvet koi ot dvata vida ramki e po-dobyr - za tegloto iasno, no viarno li e, 4e jivotyt na aluminievata raramka e mnogo po-kys?



Тема Re: ChrMo ili Aluнови [re: Rado]  
Автор AgentOrange (Z?)
Публикувано31.07.03 13:58



Стоманата има предимството, че в нея почти не се натрупва умора на материала, и спукванията и счупванията "от старост" са много по-малко вероятни. Реално погледнато обаче живота на алуминиевите рамки си е достатъчно дълъг, стига рамката да е проектирана като хората. А пък и стоманата ръждясва, така че нещата са балансирани, всичко си зависи от конкретната рамка и това за какво и как ще я ползваш.

"Give me 3 rides to snap it in half..."



Тема Re: ChrMo ili Aluнови [re: AgentOrange]  
АвторRado (Нерегистриран)
Публикувано31.07.03 14:17



Stomana ne iskam ve4e
ideiata mi e za Drag Ontario - dopadat mi harakteristikite mu - nema da go karam super ekstremno - da re4em planinski prehodi, no ne i razbivashti spuskania
e, vse oshte ne sym tvyrdo reshen za Ontarioto
ako mi podskajete nekoia ideika, she sym blagodaren :)



Тема Re: ChrMo ili Aluнови [re: Rado]  
АвторRado (Нерегистриран)
Публикувано31.07.03 14:21



i oshte neshto - ako vse pak se spra na Drag Ontario, vyznameriavam da mahna prednia amortisior i da ostavia tvyrda vilka
tova dobra ideia li e?



Тема Re: ChrMo ili Alu [re: Rado]  
Автор timmyyy (halcor reborn)
Публикувано31.07.03 15:00



Ontario не е лошо колело за парите си. Ама защо искаш да му махаш предния амортисьор? Сънтурите са здрави вилки, имах 2 такива и не успях да ги потроша, пък не съм ги жалил много. Определено с твърда вилка ще ти е много по-некомфортно.



Тема Re: ChrMo ili Aluнови [re: timmyyy]  
Автор Yogi (турист)
Публикувано31.07.03 15:05



Аз му го подшушнах, защото вчера едно приятелче от кухнята на Драг ми каза, че специално вилката, с която е оборудвано Онтариото не била за сериозно каране, а била за градски дупки !!!

Безименният връх над х. Козя стена вече се казва "Котето"


Тема Re: ChrMo ili Aluнови [re: Yogi]  
Автор timmyyy (halcor reborn)
Публикувано31.07.03 15:29



Не очаквай колело за 350 кинта да става за сериозно каране! Но пък за толкова може да си намериш колело за прилично каране, дето няма да се троши всеки ден. Той човека си каза, че няма да го тормози много. Иначе 2та Сънтура които имах - MG72 и XCR са търкаляни доста по Витоша и само с драскотини се разминаха. Не знам конкретния модел на Онтарио кой е точно и доколко е читав, но за евтина вилка тая марка ми е направила добро впечатление.



Тема Re: ChrMo ili Aluнови [re: timmyyy]  
АвторRado (Нерегистриран)
Публикувано31.07.03 16:07



mi she vidia, neka se posyberat mnenia, vpe4atlenia .. moje da ne maham amortisiora ...



Тема Re: ChrMo ili Aluнови [re: Rado]  
Автор ktsolov (дзяо-шъ)
Публикувано31.07.03 20:08



Ами засега не съм карал с амортисоьр, но се надявам скоро вече никога да не карам без...
Преди седмица не видях една от дупките-янчулевки и като минах през нея имах чувството, че китките ми са строшени.... Добре че мога да карам без ръце, та успях да продължа - бях се засилил с около 55 по едно нанадолнище...
С двете ръце съм за амортисьорите...

Краси

| |

Тема Re: ChrMo ili Aluнови [re: timmyyy]  
Автор Yogi (турист)
Публикувано01.08.03 01:34



fork: sr suntour m5000
Това е модела, с който пише, че е оборудвано Онтариото.
Не се и съмнявам, че за толкова пари не може да се очаква нещо по иначе като вилка, а иначе той Радо смята след като направи с него Ком-Емине да не го тормози много.

Безименният връх над х. Козя стена вече се казва "Котето"



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.