Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:08 27.04.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Шосеен велосипед  
Автор Goofy (Ботев Пловдив)
Публикувано21.07.03 01:17



Здравейте ! Предлагам на модераторите качат тази тема отгоре както тези за купува/продава и линковете. Нека тук си пишем само тези, които караме такива велосипеди, за да няма такива неадекватни намеси от страна на хора, които не са се качвали на шосеен велосипед и започват да ръсят акъл кой на колко км лепил гуми. Гледам, че има хора от моята партия като TheEgoist, Радо, петльо и други. Това ми е молбата към модераторите. Темата ще си е поддържаме като ще си пишем за по-дългите навъртяни км из различните краища на България и Европа, също и за частите и съветите относно шосейните велосипеди ! Ще могат да се включват и хора, които с планинските си велосипеди също карат по повечко км. За пример се сещам за geko oт Пазарджик и за naka76, който ми е съгражданин (Пловдив). Има и други хора, които само четат без да пишат, аз лично познавам някои от тях. Дано предложението да ми бъде разгледано от модераторите !





Тема Re: Шосеен велосипеднови [re: Goofy]  
Автор C_MoМодератор (smooth)
Публикувано21.07.03 12:04



Няма смисъл да седят хиляди статични теми, които след 30 поста стават тежки и неудобни за четене. Пишете си в основния форум... винаги ще има по някой по-остър коментар на тема планиско-шосейно и от двете страни.

I only ride hardtail for the sole purpose of passing people who ride full suspension bikes...


Тема едно въпросченценови [re: Goofy]  
Автор bikerider (aware)
Публикувано21.07.03 14:25



не ми е ясно в края на краищата, защо хора като мен, които никога не са се качвали на шосейка, но въпреки това нито една лоша дума не са казали за шосейното колоездене, нито на никой от вас, да трябва да отваряме отделно и шосейната тема за да видим какво има там?

защо за наша сметка?
елементарна логика:
1. ако не бягате от коментари значи лъжеш
2. ако бягате от коментари (дори и калпави), това с темата няма да ви помогне - винаги някой ще постне и в шосейната тема... освен ако не искаш и пароли да има за шосейната тема - тогава вече C_Mo доста ще се посмее :)))))))

и ми е странно, щото хем няма смисъл тва дето го искате, хем за наша сметка да е...

като е толкова зор - регистрирайте си клуб

Do, or do not - there's no "try"...


Тема Re: едно въпросченценови [re: bikerider]  
Автор MAN6Модератор (______on)
Публикувано21.07.03 15:18



AZ MISLQ, CHE E BEZSMISLENO
TAKA CHE STIGA STE GO KOMENTIRALI
OTDELNA TEMA NQMA DA IMA!!!
NQMA SMISAL!
men lichno ne me i kefi temata za tour de france shtoto wseki moje da pogledne infoto w neta
ne e nujno da go gledame tuka.kato reklama e!!!!!!!

Писна ми от педераси...


Тема Re: едно въпросченценови [re: MAN6]  
Автор Kaпитaн Плaнeтa (член)
Публикувано21.07.03 15:46



Къде в нета има подробна информация на български за тура ?



Тема Re: едно въпросченценови [re: Kaпитaн Плaнeтa]  
Автор MAN6Модератор (______on)
Публикувано21.07.03 19:12



na tura da mu go tura
!!!i za mtb nqma
toest ima ama ne w kluba
naprawete si sait kato tolkowa dyrjite da ima mnooooooogo info!!!!
ebasi!

Писна ми от педераси...


Тема Re: едно въпросченценови [re: MAN6]  
Автор pavel_x3m (kara4)
Публикувано22.07.03 00:24



...o-o-o 6oseiki li imame tuk....?

Mnogo sum nerven........


Тема До Истанбулнови [re: MAN6]  
Автор Goofy (Ботев Пловдив)
Публикувано22.07.03 00:30



ОК така да бъде. То се е видяло, че нашите колела за вас са нищо. Съгласен съм с вас. Този Маншон да вземе да се скрие някъде с тъпите си реплики. Вий другият модератор няма грешка - човека си отговори с две думи ясно и точно. Повечето във форума са с типичнич бг манталитет - завист и това. Карайте си байкчетата за по 200 лв. Обикаляйте Витоша и си мислете, че карате. Качвайте се с лифта и се спускайте. Ей на това се вика планинско колоездене. Аз съм сигурен, че с моето шосейно велосипедче съм направил доста повече км из планинските пътища, не само асфалтови, а и макадамени, отколкото повечето от вас. Няма проблеми. Карайте си, да сте живи и здрави. Като не можете да го турите там, където трябва го турвайте на тура. Карайте си с 20 км/ч и си мислете за тези, на които искате да го турвате. А ние КОЛОЕЗДАЧИТЕ в неделя заминаваме за Истанбул. Има и хора с байкове, които признавам много. Има ги и тук във форума, хора с планински колела, които правят преходи от по 150 км. Такива несъмнено са за уважение. Аз също правех по 150-170 км с планинския велосипед. Откакто имам шосеен разликата обаче е от земята то небето. Едва ли някога ще си взема байк, понеже по планите си ходя пеш. Да сте живи и здрави всички и да внимавате да не се одраскате на някое спускане от бай Кръстьо или качване на седалковия лифт ! Няма смисъл да говорим то се вижда. От 5 юли до 27 юли по най-спортния канал дават само шосейно колоездене. Едва ли има и 2 часа в годината да дават планинско колоездене, събрано от всички спортни канали. Разбирам да ги карате нагоре и да спускате пак е нещо, но такива лифтаджии, които само се обясняват и дават акъл - не благодаря !





Тема Още едно въпросченценови [re: Goofy]  
АвторkoЛOДKA (Нерегистриран)
Публикувано22.07.03 00:32



Отде иде тази драма между хората,каращи шосейни и планински велосипеди?Я ме светнете?



Тема Нека тези, които имат шосейни велосипеди да пишатнови [re: pavel_x3m]  
Автор Goofy (Ботев Пловдив)
Публикувано22.07.03 00:36



Призовавам тези, които карат шосейни колела да напишат откъде са и горе долу какво колело имат. Можем за в бъдеще да направим някое каране, тип сбирка, заедно. Ще поканим разбира се и байкаджиите !






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.