Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:46 28.04.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Утре на Витоша?нови  
Автор Windstream (откачалка)
Публикувано27.06.03 22:10



Здравейте на всички! Имам намерение утре да се поразходя нагоре из планината, планът ми е да тръгна в 11 от автоспирката в Хладилника, да мина през станцията на лифта на Драгалевци, и оттам по една пътека към боянското езеро и може би водопада. Необходимо е да уточня че понеже не понасям градските автобяс-ове целия път ще си го мина с байка. Ако някой желае да ми прави компания нека да ме чака на обичайното байкистко сборище в Хладилника (ако някой не знае къде е това, може и да се отколня до центъра ).

Ами това е!

На който не му изнася да се изнася ... Murr Miay!


Тема Re: Утре на Витоша?нови [re: Windstream]  
Авторil-jo (Нерегистриран)
Публикувано28.06.03 00:25



az sum nawit za nedelja.
i ne znam po koi put shte minesh obache towa si e 1-12 km izkachwane ili gresha



Тема Re: Утре на Витоша?нови [re: il-jo]  
Автор Windstream (откачалка)
Публикувано28.06.03 10:25



Ами аз и в неделя ще ходя ако е хубаво времето. И да, изкачването си е доста, ама аз по принцип съм катерач, а не спускач като повечето посетители на този клуб Та затова не ме бърка много-много

На който не му изнася да се изнася ... Murr Miay!


Тема Re: Утре на Витоша? [re: Windstream]  
Авторil-jo (Нерегистриран)
Публикувано28.06.03 12:30



ne se zasichame s tebe togawa.no ano iskash moje da se sreshtneme njakude gore ,koeto dosta slojno se okazwa mai .
however .



Тема Re: Утре на Витоша?нови [re: il-jo]  
Автор Windstream (откачалка)
Публикувано28.06.03 21:20



Всъщност утре в 11 има сбирка в Хладилника, ще се кара по хребета и не знам си още къде. Догоре ще се ползва автобяс, оттам на собствен ход . Мисля да намина, обаче не знам дали ще карам с тях, получих едно предложение за Стара Планина и което се уреди първо .

Иначе от Хладиника догоре ми трябваха 45 минути, като голяма част от пътя съм бутал камиона, то по тия павета нагоре кара ли се? Тъй че ако искаш мини през станцията на лифта на Драгалевци към 11:50-12 часа, оглеждай се за жълто Пежо с диск отпред. А, и с багажник, бял при това (като ще е кич, да е пълен ).

На който не му изнася да се изнася ... Murr Miay!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.