Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:29 26.04.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми * *Кратък преглед

Тема Нерегистрираните потребители и въпросите им  
Автор Windstream (откачалка)
Публикувано22.06.03 00:49



Предварително искам да се извиня за тази тема, предполагам много хора ще й се издразнят, но се надявам че повечето от вас ще ме разберат ...

Става дума за нерегистрираните посетители на клуб "Велосипедизъм". Много от тях влизат тук за да научат нещо ново или пък за да получат помощ за някакъв проблем. След като се ориентират в обстановката те често задават въпросите си (и правилно) директно на e-mailа на някой, за когото си мислят че ще им свърши работа. И точно тук се явява проблема - като ползват Outlook Express или други подобни програми те често дават неверни адреси за обратна връзка (примерно в бързината вместо "@abv.bg" пишат "@mail.bg"). И след това се ядосват защо не сме им обърнали внимание - еми при това положение как да стане тая работа, дори и да разполагаме с необходимата им информация как да им я предоставим? Вярвам че на повечето от вас им се е случвало това, на мен напоследък толкова често, че вече почвам да се вбесявам. А уж трудно излизам от релси ...

Така че уважаеми нерегистрирани колеги, внимавайте за адресите си когато изпращате въпроси по e-mail, ние с готовност бихме ви помогнали, обаче не сме телепати за да откриваме и коригираме грешките ви

На който не му изнася да се изнася ... Murr Miay!


Тема Re: Нерегистрираните потребители и въпросите имнови [re: Windstream]  
Автор MAN6Модератор (______on)
Публикувано22.06.03 12:25



are you crazy my man?!!?!?!?!?!?!
demek- abe ti lud li si?!?!?!?!?!?
ahahahah
samo ne razbrah shto si uslojnqwate jiwota?!?!!?
ili ti zaslepen ot ideqta "fond milosyrdie" ne zabelqzwash, che pisheiki si email wmesto tuk si uslojnqwash jiwota dwoino!?!?1

Ako ne ti ponasq se iznasqi

Писна ми от педераси...


Тема Re: Нерегистрираните потребители и въпросите имнови [re: MAN6]  
Автор Windstream (откачалка)
Публикувано23.06.03 00:15



Абе тъпо е някой като те пита нещо на e-maila ти да му отговориш в клуба. А за другото си прав, като искат помощ да са по-внимателни, просто с темичката исках да им го напомня. Иначе директно си ги изселвам от пощата, т.е. като не ми изнася ги изнасям тях (изключения правя само за представителки на нежния пол ).

На който не му изнася да се изнася ... Murr Miay!


Тема Re: Нерегистрираните потребители и въпросите имнови [re: Windstream]  
Автор bikerider (aware)
Публикувано23.06.03 10:55



е нали клуба е точно затова - за да се пита и да се отговаря - все пак може и на някой друг да му е полезен отговора ти, не само на задалия въпроса...
иначе съм съгласен с MAN6 - това, че си усложняваш живота и пишеш private e-mail не би трябвало да те кара да им се сърдиш на хората - все пак доброволно си се хванал да отговаряш нали? :))))

Do, or do not - there's no "try"...



Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.