Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:41 15.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Do moreto  
Авторnikoi (Нерегистриран)
Публикувано11.06.03 18:49



от Кърджали или Хасково през Странджа-Сакар до морето (Синеморец, Ахтопол, Варвара). Някой да е правил подобно нещо, да има идея за някакъв маршрут или друго инфо???
Благодаря предварително



Тема Re: Do moretoнови [re: nikoi]  
Авторgeko (Нерегистриран)
Публикувано11.06.03 19:10



ходил съм с байка до морето, ама по главните пътища, щото бързах да пристигна по-рано )))
310 км. за по-малко то 24 часа...
всъщност първите 100 км. за 4 ч. и 15 мин., вторите 100 км. за 4 ч. и 45 мин. и след това Сливенския вятър хубаво духаше, ама поне отстрани да беше...
последния етап ми отне горе-долу колкото първите два заедно с двете половинчасови почивки..., задникът ми за малко да се схване, въпреки, че се сетих да си подложа спалния чувал под него ))
раменете ми се бяха схванали от постоянното течение, дланите - подбити, а гърбът ми изгорял, защото имах умната идея да карам по боксерки ))

както и да е, вече е отминало и сега си спомням само готините моменти )))
Обаче, пиша ти това, защото бих могъл да ти намеря готини щабни карти от военните на Странджата и Южното черноморие...
Кажи кога имаш идея да циклиш до морето и аз ще гледам да се освободя и да те взема като минавам покрай теб (Кърджали или Хасково?), м, навит ли си?



Тема Re: Do moretoнови [re: geko]  
Авторnikoi (Нерегистриран)
Публикувано11.06.03 19:33



Планираме го за средата края на юли. С жена ми и двама приятели. Мислим да отидем с влака до Кърджали там да гостуваме на един приятел дето ходи със Сорокин до ЮАР с колело. Ама искаме по малки спокойни междуселски пътища по ако ще и 5 дни да пътуваме. После до Бургас и оттам влака за София.



Тема Re: Do moretoнови [re: nikoi]  
Автор MAN6Модератор (______on)
Публикувано11.06.03 23:52



pazi si jenata, che kato zaspish i ne znaesh kwo stawa

Писна ми от педераси...


Тема wapros4eнови [re: geko]  
Автор CuO (CuZero)
Публикувано12.06.03 09:50



w kakuw mashtab sa tezi karti? na hartiq, scanirani li sa ili cifrowo obraboteni?

:)



Тема Re: wapros4eнови [re: CuO]  
Авторgeko (Нерегистриран)
Публикувано12.06.03 17:34



сега не мога да ти отговоря точно, но това са военни щабни карти и са най-подробните, които биха могли да се намерят... (мисля, изпозлвани са сателитни снимки)



Тема Re: Do moretoнови [re: nikoi]  
Авторgeko (Нерегистриран)
Публикувано12.06.03 17:45



е, щом е гости, ще ти пратя карта, да си подберете маршрута...



Тема Re: wapros4eнови [re: geko]  
Автор HellRaider (WANTED)
Публикувано12.06.03 19:45



moje6 li da mi nameri6 takava na Strandja

Ako nqma kade da otidesh ela na sebe si!!!


Тема Re: wapros4eнови [re: HellRaider]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано13.06.03 09:51



KOga mislish da karash iz Stranja?
Az mislya da hodya natam avgust i shte sam s bike-bihme mogli da razdvijim zaedno



Тема Re: wapros4eнови [re: geko]  
Автор CuO (CuZero)
Публикувано13.06.03 09:57



ami moze li i na men da mi gi dadesh da gi widq :)

ako gi imash scanirani, pusni gi na: tony@filipov.biz, ako ne pak tam pishi za da se razberem da se widim :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.