Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:29 28.04.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Който иска читави колодки...нови  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано04.06.03 11:31



във Вломания, има Шимано за 7 лв. комплекта.

Много съм доволен! Имат графит в състава и ми се струва, че са почти толкова добри колкото М system -a. Абе направо се родих!



Тема Re: Който иска читави колодки...нови [re: TheSaint]  
Авторmastora (Нерегистриран)
Публикувано04.06.03 17:47



oo ti na tova spirashti gumi4ki mu vikash. Karah do skoro s tezi za 7 lv. Sled tova slojih XTR i se prekaturih prez kormiloto.Onia den karah na sopot i spirah s edin prust celiuq den. Ama mnogo ubavo ne e na ubavo...Pregrq mi shinata i mi se otkasna vintila



Тема Re: Който иска читави колодки...нови [re: mastora]  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано04.06.03 19:09



В сравнение с предишните ми гумички тия направо "коват".
Иначе и аз се бях засилил за XTR, но се отказах (финансови съображения), а и на Аливио да ги сложа ще е грехота направо...



Тема Re: Който иска читави колодки...нови [re: TheSaint]  
Автор Downhill (\'v'/)
Публикувано04.06.03 19:40



Дано не са тия, дето ги карахме с Мастора - изядоха ни шините, та не се разбра кое какво изтърка.

1 )+( l/l B () T l-l E ( T l/l G /-\


Тема Re: Който иска читави колодки...нови [re: mastora]  
Автор Downhill (\'v'/)
Публикувано04.06.03 19:41



Кога ги взе XTR-a? За какви пари и откъде?

1 )+( l/l B () T l-l E ( T l/l G /-\


Тема Re: Който иска читави колодки...нови [re: Downhill]  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано04.06.03 20:16



Ауу, я кажи кажи?

Тия които сложих аз са Шимано, не пише нищо повече (идват в една скосена картонена опаковка).

На външен вид са като Шимано М систем-а който вървеше с челюстите като си ги купих, т.е. не са продълговати дъги, а са по-скоро къси, но дебели.

XTR вложки, т.е. трябва да имаш металните шини от Шимано или от Алхонга, струват 26 лв за 2-та комплекта (преди + задни) има ги при Нина.

А Мастора откъде е намерил пари незнам.



Тема Re: Който иска читави колодки...нови [re: Downhill]  
Авторmastora (Нерегистриран)
Публикувано04.06.03 21:43



da prav si , 4e sa dosta skupi4ki.... edvam se reshish da gi vzema. Za sega karam samo otpred s tqh. Ama ne sajalqvam, mnogo spirat. Kapne li voda krai, namalqvat s milimetur na kilometur. Ima gi pri Nina a cenata im beshe nekade 12 - 15 lv. Az gi vzeh ot Nikolai za 15lv.
Vlado, da znaesh truva si, no ne tree da karash na mokro. Ina4e na voda spirat mnooooogooo. Sas sigurnost moje da se prabiesh.



Тема Re: Който иска читави колодки...нови [re: TheSaint]  
Автор Downhill (\'v'/)
Публикувано05.06.03 11:42



Може би трябва да ти кажа "Честито" :)) Май си ударил джакпота, ама дано да се лъжа. Като спираш, от време на време се ослушвай за шумене или стържене. Не знам как се получава, но се набиват парчета метал и чегъртат по шината. Стават едни марсиански шарки... Като изчоплиш скрапа, пак стават (до следващото зашумяване).

1 )+( l/l B () T l-l E ( T l/l G /-\


Тема Re: Който иска читави колодки...нови [re: mastora]  
Автор Downhill (\'v'/)
Публикувано05.06.03 11:47



Ясно. Това ще са калодките за лятото. Ама лошото е, че ще трябва да се сменят за свински карания. От време на време ако не се правя на свиня, не съм аз, нали знаеш

Само да ми проработи хардуера, че вече... :(((

1 )+( l/l B () T l-l E ( T l/l G /-\


Тема Re: Който иска читави колодки... [re: Downhill]  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано05.06.03 12:11



Леле :(

Това не са ли малки камъчета които стържат и дерат? Имаx такъв проблем с М systema-а.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.