Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:53 14.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема glawini ... help  
Авторestehiks (Нерегистриран)
Публикувано22.05.03 19:18



pokraj teq dyjdowe zadnata mi glawina zapochna da traka i zadira :( kajete kwo da prawq ima li smisyl da q otwarqm ili da slagam nowa.

A nowa ot kyde i kolko kinta sa?



Тема Re: glawini ... helpнови [re: estehiks]  
Автор Nose Plant (ПОЗНАВАЧ)
Публикувано22.05.03 19:21



Що за главина (марка, модел) е тракащото и задиращо нещо?

You never know what is enough
until you know what is too much...


Тема Re: glawini ... helpнови [re: estehiks]  
Автор Nose Plant (ПОЗНАВАЧ)
Публикувано22.05.03 20:07



Кво млъкна бе? Не знаеш ли, що ли? Кажи барем возилото кво е - обикновено има надпис на рамката

You never know what is enough
until you know what is too much...


Тема Re: glawini ... helpнови [re: Nose Plant]  
Автор Windstream (откачалка)
Публикувано22.05.03 20:50



Ми може човека да е бил нещо на зор, пуснал си е въпросчето и се е изнесъл по най-бързия възможен начин, като нищо след час-два-три, може и ден (зависи колко сериозен карач е) да ти отговори

Murr Miay!


Тема Хубаво...нови [re: Windstream]  
Автор Nose Plant (ПОЗНАВАЧ)
Публикувано22.05.03 20:56



... само че аз СЕГА съм тук и не знам къде ще съм след ден-два или три... :)))
Пък и на мен нищо не ми дере и запиня. Неееее! Даже напротив

You never know what is enough
until you know what is too much...


Тема Re: glawini ... helpнови [re: Windstream]  
Автор DANlO (The Past-master)
Публикувано22.05.03 20:57



по скоро зависи от това какъв достъп до интернет има!!!

I WANT to ride my bike...


Тема Re: glawini ... helpнови [re: DANlO]  
Автор Windstream (откачалка)
Публикувано23.05.03 03:42



Да бе, сигурно! Да беше преди 5 години разбирам, а то сега интернет зали има къде ли не. Тъй че не ми ги разправяй тия, аз вчера в най-големия дъжд цял час съм карал само и само да ми допробият дупката за болта на дясната ръкохватка, че миналата седмица резбата и изтърва, а тъпия Sachs дето временно го сложих работеше на бинарна система - или 0 или 1 (аз се му набирам, а той до един момент изобщо не хваща, а после отведнъж ми блокира колелото). Та искам да кажа че всичко зависи от приоритетите на човека, ако байка му влиза в поне толкова честа употреба като моя ще направи всичко възможно да си реши проблема докато не е станало прекалено късно. Съжалявам, ако не съм бил достатъчно ясен, надявам се вече всичко да е ОК

Murr Miay!


Тема Re: Хубаво...нови [re: Nose Plant]  
Автор Windstream (откачалка)
Публикувано23.05.03 03:55



Ми що се тормозиш тогава? Оценявам желанието ти да помогнеш, но има ли смисъл да си късаш нервите с чуждите проблеми? Аз точно така пропилях половин година и едно благодаря не видях насреща. С което разбира се не искам да кажа че не съдействам когато мога, ама не случайно е казано че не планината отива при Мохамед, а точно обратното

Murr Miay!


Тема Re: glawini ... helpнови [re: estehiks]  
Автор Nose Plant (ПОЗНАВАЧ)
Публикувано24.05.03 15:04



Слушай, няма да те чакам повече! Ако щеш чети, ако щеш не чети

1. Имам остри съмнения, че главините ти са произведени от реномираната индокитайска марка BIGSHIT. Тези главини са известни с това, че използват високотелнологична конструкция без уплътнения, не съдържат грес при слизане от поточната линия, но пък за сметка на това съдържат винаги различен брой сачми (броят и размерът им се определят от мощни компютърни генератори на случайни числа). BIGSHIT произвеждат само главини с изкуствен интелект (АI), което на свой ред означава, че ти НЕ можеш да регулираш хлабините им - главината сама си ги регулира, а изследванията, проведени от NASA и MIT показват, че AI-то обикновено тендира към екстремните диапазони. Това ще рече, че или можеш да погледнеш ПРЕЗ главината (т.нар. SEE THRU AXLE) или да установиш, че липсва каквото и да било ротационно движение (т.нар. NO RELEASE AXLE). Други high-tech-особености на тези главини са long-play-аудиоозвучаването, осите с повече от осем степени на свобода (някои учени твърдят, че са наблюдавали дори драстични отклонения в пространствено-времевия континуум) и резбово-пресови съединения с характеристики и поведение, държани в строга тайна в бамбуковите ракли в генералната сламена колиба на BIGSHIT и непознати за останалата част от Вселената.

2. Тези ми съмнения ме подсещат да спомена, че главините на BIGSHIT са ЪПЦЕЛЮТНО екологични - както вече си забелязал, те пропускат без никакво съпротивление всички ELEMENTS и след кратка експлоатация започват скоротечен процес на полуразпад, последван от още по-светкавичен пълен такъв. В резултат околната среда не носи никакви последствия от тяхното минало, настояще и бъдещо съществуване. ПРОСТО УНИКАЛНО!!!

3. Съветът ми е да спестиш време и средства в размишления относно възможните варианти за въвеждане на ред във високотехнологичен продукт от този ранг. Това е наивно, защото възможни варианти няма, а науката нееднократно е доказвала, че главините на BIGSHIT са несравнимо по-SAPIENS от homo sapiens и в това си качество са по-висше (ако не и крайно) стъпало в еволюцията.

4. Затова постъпи като скромен представител на по-низшия вид - иди в магазина и си купи нещо плебейско от рода на Shimano, DT, Ringle и други подобни low-tech продуценти.

5. За цени и магазини ще те светнат други членове на клуба. Попаднал си на място, гъмжащо от капацитети.

6. По възможност провери дали във возилото ти не са се загнездили и други продукти на BIGSHIT! Известни са случаи, в които ЦЕЛИ велосипеди са били съставени ЕДИНСТВЕНО (!!!!) от BIGSHIT-компоненти (в такива случаи се използва термина OVERSHIT), което е довело до ексцесивни прояви на натрупалия критична маса АI - велосипедът не ще да спира, не ще да тръгва, не ще да върви (почва да крачи), ръмжи, подскача, а компонентите и структуроопределящите конструкции възприемат причудливи форми и размери...

НЕ ГО ДОПУСКАЙ! СПРИ НАВРЕМЕ! НЕ СИ ТОЛКОВА УМЕН!

You never know what is enough
until you know what is too much...


Тема Re: glawini ... helpнови [re: Nose Plant]  
Автор C_MoМодератор (_r__)
Публикувано24.05.03 17:41



Като виден капацитет ще се изкажа само по т. 5, тъй като другото няма нужда от коментар. ;)

Тия дни в магазин

видях голямо разнообразие от главини Formula на добри цени. Ходи виж все нещо ще си харесаш.

 hardtail pride.
           


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.