Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:03 26.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Лелее, точно ти ли бее :)))))))нови [re: the fly]  
Автор bikerider (aware)
Публикувано22.05.03 12:03



простете, че се обаждам ваше височество, а на коя ниска вилка да викам мерцедес, прощавайте много? :))))))))))

може би на минету бляк? или на psylo?

я ми кажи ти на коя ниска вилка казваш мерцедес??? :))))))

Do, or do not - there's no try...


Тема Re: Покарай "мерцедеса"...нови [re: bikerider]  
Автор Nose Plant (ПОЗНАВАЧ)
Публикувано22.05.03 12:09



Не оспорвам ничий пазарен дял... В крайна сметка всеки има пълното право да бъде идиот и да се множи... Нали така?

А за да отговоря на другия ти въпрос, трябва да направя едно предварително уточнение. Мисля си, че тук става въпрос за каране, чиято горна граница Х стига най-много до полупрофесионални изпълнения. Оттам нагоре определено считам, че жабарчетата (дори и смехотворния им "пиарски" Monster) са твърде-твърде далеч както от споменатите от теб WB, така и от тупалките на Avalanche, Risse и Curnutt. Оттам надолу определено считам, че the answer my friend гласи Dorado.

Мда!

You never know what is enough
until you know what is too much...


Тема Re: Я чекай, чекай малко...нови [re: bikerider]  
Автор Nose Plant (ПОЗНАВАЧ)
Публикувано22.05.03 12:39



Какво точно стана при инцидента, мисля че вече казах, но специално за тебе ще повторя.

SHITER-а не сработи. Не се разгъна след камъка. Остана хлътнал с почти целия си ход. Не знам на какво се дължи това, но имам определени съмнения. Подозирам например, че туй чудо на италианската технология НЕ МОЖЕ ДА ПОНЕСЕ две сериозни компресии в рамките на период на има-няма 3 до 5 секунди и се превръща в твърде къса (МНОГО КОФТИ) твърда (СЪЩО КОФТИ) вилка след втората компресия. Последствията са ясни. Изводите също - ЗА МЕН тва не може да бъде наречено по друг начин освен BIG SHIT!!!

Какво стана след инцидента с въпросния SHITER. Тъй като ставам ДОСТА емоционален в ТАКИВА моменти, набих найсе шута на тъпото нещо, вследствие на което на дефлекторите им се е.. майката! За съжаление после се установи, че поражения има по спиците и най-лошото - по дясната ми обувка.... След известно време (като ми мина малко яда) реших да пробвам дали гадината се е строшила, но както вече казах - според мен си работеше както винаги. Което е ОЩЕ ПО-ТЪПО според мен. На финала я върнах в магазина, където пичовете казаха, че ще я ползват за части...

Мда!

You never know what is enough
until you know what is too much...


Тема Re: Marzocchi проблем?нови [re: halcor]  
Авторkapinski (Нерегистриран)
Публикувано22.05.03 15:18



ta,az karam dj3.Nqmam vse o6te problem,no ako nqkoga se poqvi,mamka my,6a se mre.!!!! I,ako dam na HALKOR da q iztormozi,to hlopaneto 6te i e "malko"



Тема Re: Покарай "мерцедеса"...нови [re: Nose Plant]  
Автор AgentOrange (Z?)
Публикувано22.05.03 15:57



Абе не ми ги разправяй тия. Щом жена ти е изхвърчала над кормилото, значи дори не е и направила опит да вдигне предницата, и удара е бил равносилен на челен удар в стена. Не можеш да виниш никоя вилка, че се е скапала след подобно натоварване.

"Give me 3 rides to snap it in half..."



Тема G-n vnosinq ....нови [re: Nose Plant]  
АвторOperatora (Нерегистриран)
Публикувано22.05.03 16:39



G-n smeshnikov
vilkata sa q testvali kude kude po golemi karachi ot tebe i fustata.
Sushto taka VSQKA vilka ima nujda ot smazvane , za da raboti .
Neshta koito qvno ne si pravil.
Kak vidq kakvo tochno se e sluchilo ???Ili moje bi jena ti padaiki e gledala tochno vilkata .. ....
Osuznai se

malko fantazii ima tuk. Mojesh da se canish za scenarist v holiwood.



Тема Re: Kуца още не е...нови [re: Nose Plant]  
Автор bikerider (aware)
Публикувано22.05.03 16:58



"кацане от скок (не повече от 1.5-2.0 метра) на скорост (почти перфектно) с последващо минаване през неособено голям камък (неподвижен, объл, да е бил най-много 30 см висок). "

ти на това ли му викаш *спокоен* freeride?
хахахахахахахахаха :))))
честно, не разбирам от какво се оплакваш тогава...

Do, or do not - there's no try...


Тема Re: Я чекай, чекай малко...нови [re: Nose Plant]  
Автор C_MoМодератор (_r__)
Публикувано22.05.03 16:58



Аз си го представям така:

След като предницата минава през камъка минава и задницата и карача е катаппултиран от задницата ... вилката няма вина в случая.

Но все пак не съм бил там и не знам :)

 hardtail pride.
           

Тема Re: Я чекай, чекай малко...нови [re: Nose Plant]  
Автор bikerider (aware)
Публикувано22.05.03 17:07



хм, еми това наистина е повече от странно, като се има предвид че зимата подлагах моя шивър на не по-малки натоварвания, маслото се беше сгъстило от студа и би трябвало дори да е още по-податлив на такива инциденти като твоя.
в смисъл правил съм 2 1.5-метрови дропа в рамките на 4 секунди, няма грешка, няма инциденти. да не говорим че познавам доста интимно HSCV хидравликата и знам, че това за което говориш е изключено при нормална поддръжка

та в тоя ред на мисли - колко преди инцидента си сменял маслото на вилката и по-важно - колко масло е имало във вилката по време на скока ми е интересно.
щото ако е нямало достатъчно масло - точно след скок е логично да и се е** майката.

а по въпроса за здравината - самия факт че е останала цяла, здрава, неусукана, дори и след зверския ти шут (щото да изкъртиш броните ясно как си я ритал)... мисля че повече няма какво да се иска от здравина.

таа помисли за маслото - помисли дали не е бил проблема при механика...
щото ако е нямало дотатъчно масло вътре (изтекло заради надрани крака, или не сменяно отдавна) жена ти директно влиза в графа "abusers"...

Do, or do not - there's no try...

Редактирано от bikerider на 22.05.03 17:13.



Тема Re: Покарай "мерцедеса"...нови [re: AgentOrange]  
Автор bikerider (aware)
Публикувано22.05.03 17:17



силно подозирам, че или маслото е било малко и е счупила пружините или хидравликата, или е скочила с lock-ната вилка преди скока :))))))))))))))

Do, or do not - there's no try...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.