Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:55 03.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Michelin - тест !нови  
АвторWhisper (Нерегистриран)
Публикувано15.05.03 22:49



Става въпрос за Michelin Comp 24-1s (26x2.5) В неделя 11.05. тествах тази гума. От Голи Връх през х.Бор до Драгалевци и на второто качване - през Бистица. Снежни преспи - мокри скали - дълбоки локви - мокри корени - и кал,кал,кал и вода, вода, вода...
Добре се държи гумата ! "Полепва" по терена ! Мека е - ще видим колко ще издържи...
Цената е соленичка... Засега Maxxis-а във БАС бие всички други производители по съотношение цена/качество. От Michelin-ките са внесени 5 бр. (говоря за магазина на Peugeot), от които 3 бр. със сигурност знам че са купени.



Тема Re: Michelin - тест !нови [re: Whisper]  
Автор Nose Plant (ПОЗНАВАЧ)
Публикувано16.05.03 14:39



Не знам какво имаш предвид под "второто качване", но ако това означава "на собствен ход", не ти ли се сториха малко "топузести" тез търкала?

Ами ако колелото беше квадратно?


Тема Re: Michelin - тест !нови [re: Nose Plant]  
Автор PROPOVEDNlKA (Отец)
Публикувано16.05.03 18:26



А ти как мислиш че се е качил? С колелото нагоре през вода, вода, вода, кал, кал, кал, мокри камъни, мокри камъни, мокри камъни с явно колело, което не е за XC или с лифт?!?!?!?! Оставям на твойта преценка нещата.

АМИН!


Тема Re: Michelin - тест !нови [re: PROPOVEDNlKA]  
Автор MAN6Модератор (______on)
Публикувано16.05.03 20:09



ne razbirate li che choweka ot skoro e w BG ?!?!?!

Писна ми от педераси...


Тема Не става за "нагоре"нови [re: Nose Plant]  
АвторWhisper (Нерегистриран)
Публикувано16.05.03 22:42



При второ качване до Голи Връх с лифта минахме към Бистрица ... Колелото ми е тежко, не става за ХС, а с тази гума си е грехота да катериш. И мъка ! Гумата си е моделирана за спускане и там се проявява най-добре. Макар че БАС предлага на горе-долу същата цена по-добра Мaxxis, която обаче е за едно-две спускания (за състезание).



Тема Re: Michelin - тест !нови [re: MAN6]  
Автор Nose Plant (ПОЗНАВАЧ)
Публикувано17.05.03 09:10



Толкова ли много си личи?

Нищо- свиквам (макар и трудно)

Ами ако колелото беше квадратно?


Тема Re: Не става за "нагоре"нови [re: Whisper]  
Автор CRZ (гръмогущер)
Публикувано17.05.03 10:22



бе що мислиш че maxxisa e по добър...вярно състезателна е ама....аз карам michelin 2.8...модела ...не го знам..мързи ме да ходя да го видя....с плътен грайфер е...води се и то състезатлена гума ама не се хаби хич бързо..още не е мръднало...а държи ужасно добре....май е по добър избор от maxxis който се хаби за няколко пускания...


Make Dust Or Eat It


Тема Re: Не става за "нагоре"нови [re: CRZ]  
Автор the fly (член)
Публикувано17.05.03 10:28



a na tebe koi ti kaza che maxxis se habi za niakolko puskania
koi ot vas e karal takava guma che da stigne do tozi izvod


Редактирано от the fly на 17.05.03 10:30.



Тема щото ме кефи...нови [re: CRZ]  
Автор C_MoМодератор (_r__)
Публикувано17.05.03 10:36



Зависи колко и е дурометъра... Като избереш най-меката и съответно най-качествена гума, разбира се, че ще се хаби по-бързо. Само че когато слагаш такава гума сцеплението е единственото, което те интересува.

А по-твърдите гуми си изкарват доста, и то при каране на едни от най-тежките терени в БГ. И пак си държат добре.

 hardtail pride.

Редактирано от C_Mo на 17.05.03 10:38.



Тема Re: Не става за "нагоре"нови [re: CRZ]  
Автор halcor (doomed)
Публикувано17.05.03 10:36



Абе не знам кое е по-добре, ама мобстъра ми 2.5 отпред не е мръднал, държи здраво и определено е на повече от няколко спускания. Хайролера ми отзад е лееееко поизтъркан, ама има много хляб в него. Нямам база за сравнение от опит (освен дето съм пробвал за по 1 кръгче други колела), ама да ти кажа, че хич не съжалявам че си взех тия гуми. Е, поне стигам до извода, че мобстъра ме кефи повече от хайролера.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.