Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:36 01.07.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема moje li nqkoi?  
АвторYaHoooo (Нерегистриран)
Публикувано15.05.03 16:03



zdraveite,
re6ili sme da polojim usiliq i da napravim edin skok /dirt jump/no imame problem ,a toi e 4e ne znaem kak to4no da zapo4nem,kakvi materiali trqbvat i nai ve4e biha ni pomognali nqkakvi snimki na bade6t skok(osnovi,kak sa napraveni,ot kakvo sa?)
Predvijdame razmeri okolo 1.80 viso4ina(vertikalna) .6te sam vi mnogo blagodarenako moje dami poso4ite sait kadeto moga da razgledm kak to4no stavat ne6tata.

abe blagodarq predvaritelno pak kakvoto takova





Тема Re: moje li nqkoi?нови [re: YaHoooo]  
Автор C_MoМодератор (_r__)
Публикувано15.05.03 16:58



Къде мислите да го правите?

Основите най-добре от големи камъни.

 hardtail pride.
           

Тема Re: moje li nqkoi?нови [re: YaHoooo]  
Автор AgentOrange (Z?)
Публикувано15.05.03 18:08



Ето

. Статиите са доста добри, има и снимки.
Присъединявам се към питането на Симо за това къде ще е скока. А ако кажеш и кога ще се прави аз лично нямам нищо против да помогна за правенето :).

"Give me 3 rides to snap it in half..."


Тема Re: moje li nqkoi?нови [re: AgentOrange]  
АвторYaHoooo (Нерегистриран)
Публикувано15.05.03 21:20



blagodarq za saita,6te prou4a kakvoto moga,a skok4eto mislim da si go napravim tuk v kazanlak.Ako ste ot tozi raion zapovqdaite ,kak be6e "sgovorna drujina-slepi gi rajda "a ili "planina povdiga".kakto i da e.Dnes se postarahme za edno malko ama ne6to ne e kakto iskam savsem,no 6te se organizirame pove4ko hora( v kraq na krai6tata dnes go napravihme dvama 4oveka ) i 6te spretnem ne6to golemi4ko

aide jivi i zdravi



Тема Re: moje li nqkoi?нови [re: YaHoooo]  
Автор MAN6Модератор (______on)
Публикувано16.05.03 19:52



mi nai-dobre za da si spestite baq rabota otnachalo da namerite nqkwi po-edri predmeti (bokluci) kato naprimer kamuni(GOLEMI), bettoni blokowe, kupe ot star awtomobil(samo che to moje da se smachka ot tejestta...), abe sqkwi edri bokluci.... posle pochwate da nasipwate prystta i poleka leka se poluchawa..... uspeh
predi kato si tyrseh sait s nqkwi trikowe, popadnah na edin, w koito beshe opisano baq podrobno wsichko.... potyrsi malko i she namereish....

Писна ми от педераси...


Тема Re: moje li nqkoi?нови [re: YaHoooo]  
Автор AgentOrange (Z?)
Публикувано16.05.03 20:02



Жалко, аз съм си в Софията и няма да мога да помогна.. Но пък се радвам да чуя, че и при вас се кара :))).

"Give me 3 rides to snap it in half..."




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.