Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:49 08.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: абе нещастник...нови [re: Tanuco]  
Автор HellRaider (WANTED)
Публикувано08.05.03 22:55



mda osven systezatelite koito o6te ne sa minali ili veche sa se pusnali

Ako nqma kade da otidesh ela na sebe si!!!


Тема Re: абе нещастник...нови [re: Nose Plant]  
Автор HellRaider (WANTED)
Публикувано08.05.03 22:58



i da ne iska6 da kaje6 che 1-q e bil po dobyr ot posledniq

Ako nqma kade da otidesh ela na sebe si!!!


Тема ЪХЪ!нови [re: HellRaider]  
Автор Nose Plant (ПОЗНАВАЧ)
Публикувано08.05.03 23:01



Тъп съм очевидно! И не съм прав. За което се извинявам на всички, които рият и рипат от буци в Драгалевци! Вие сте умни, мъдри и въобще ВЕЛИКИ!

ДЕРЗАЙТЕ!

Ами ако колелото беше квадратно?


Тема Re: ЪХЪ!нови [re: Nose Plant]  
Автор HellRaider (WANTED)
Публикувано08.05.03 23:04



a dovolen sym veche

Ako nqma kade da otidesh ela na sebe si!!!


Тема Re: ЪХЪ!нови [re: Nose Plant]  
Автор Darth Vader (непознат)
Публикувано08.05.03 23:22



Не само си тъп, ами си и нагъл! Пичовете направили скок за чудо и приказ, а на теб взел, че не ти харесал и затова дай да го оплюеме! Аман от дебили като тебе! Ти си от най-кофти българите! Навсякъде по СВЕТА когато някой направи нещо, останалите го поздравяват, а пък ако не им харесва и не им пречи, поне не злословят. Ама не и в България - тук винаги се намира някой да оплюе работата на другите и да се има за голяма работа поради това. Жалко, че и сред планинските колоездачи се появиха такива "познавачи".



Тема Re: абе нещастник...нови [re: HellRaider]  
Автор Nose Plant (ПОЗНАВАЧ)
Публикувано08.05.03 23:27



За мен е така, защото първият беше по-истински.

Ами ако колелото беше квадратно?


Тема Re: ЪХЪ!нови [re: Darth Vader]  
Автор DANlO (The Past-master)
Публикувано08.05.03 23:37



Това не е до манталитет според мен, а и ми е писнало да се говори българите това българите онова!Хората са еднакви навсякъде по света...единствено от възпитанието зависи!Има чудесни българи както има и чудесни американци азиатци или пък африканци, но има и ужастни българи както и ужастни американци азиатци или пък африканци!Не ми е приятно като се слагат българите под някакъв общ знаменател...видял съм свят(е не много но напълно достатъчно) и за това говоря така!
А за тоя мерзавец дето само плюе мога само да му се изплюя и аз на простотията,наглостта и комплексарщината!Траех си допреди малко ама ми писна вече!
Човек замисли се бе защо критикуваш на някой ТРУДА?!Те не са го правили момчетата само за тях!Правили са го за да е готино на всички,а като теб не ти харесва да скачаш ми недей и готово!

I WANT to ride my bike...


Тема Re: ЪХЪ!нови [re: Darth Vader]  
Автор Nose Plant (ПОЗНАВАЧ)
Публикувано08.05.03 23:39



Най-кофти българите (и не само българите) са агресивно невежите. Няма да ти казвам кой е казал нещо твърде мъдро по този въпрос, защото името му едва ли ще ти е известно. Агресивно невеж в конкретната материя за съжаление си и ти, защото не си прочел постовете. А там пише:

Не съм виждал буцата, не искам да я виждам и не ме интересува за какво чудо и за каква приказ става въпрос.

Не разбирам по този начин скоковете и никога няма да ги разбирам по този начин.

Казах на хората да дерзаят в риенето щом това им харесва. На мен не ми и няма да ми.



А че съм познавач личи по това, че знам за СВЕТА малко повече от тебе. И карам планински велосипед малко по-дълго време от тебе. И въобще...

Ами ако колелото беше квадратно?


Тема Re: ЪХЪ!нови [re: DANlO]  
Автор Nose Plant (ПОЗНАВАЧ)
Публикувано08.05.03 23:46



Абсолютно вярно. Доколкото абсолютни неща не съществуват.

Ами ако колелото беше квадратно?


Тема Re: Ми трий тогава!нови [re: Nose Plant]  
Автор C_MoМодератор (_r__)
Публикувано09.05.03 13:40



не ме кефи да трия...

 hardtail pride.
           


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.