Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:41 26.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Що се дразните бе?  
Автор Nose Plant (ПОЗНАВАЧ)
Публикувано08.05.03 17:29



Кво толко? Човек не може ли да се майтапи?
Още повече, че само това му остава сред тъпотии от рода на "къде да карам на Витоша", "мога да правя разлика между еднокоронна и двукоронна вилка", "за кво служи козирката", " голям съм фен на Marzocchi, само че не си казвам, щото не знам и аз що съм им толкова голям фен" и "натрупал съм голяма купчина пръст на Драгалевци - ебаси ква голяма купчина пръст съм натрупал"...
Дайте нещо по-умно де!

Ами ако колелото беше квадратно?


Тема Re: Що се дразните бе?нови [re: Nose Plant]  
Автор C_MoМодератор (_r__)
Публикувано08.05.03 17:34



Може... но докато е забавно поне на още един. Ако някой иска да си се смее сам може да пише в notepad и да се забавлява.
Хората питат каквото ги интересува и споделят каквото мислят, че ще заинтересува другите. Това, че не ти харесва е лично твой проблем и не е нужно да ни занимаваш с него.

 hardtail pride.
           

Тема Ми трий тогава!нови [re: C_Mo]  
Автор Nose Plant (ПОЗНАВАЧ)
Публикувано08.05.03 17:43





Ами ако колелото беше квадратно?


Тема Re: Що се дразните бе?нови [re: C_Mo]  
Автор Tanuco (.....)
Публикувано08.05.03 18:31



Що бе, мен ме кефят тия простотии на Nose Plant

Nil novi sub sole


Тема LET ME-E-E ENTERTAIN YOU-U-U!нови [re: C_Mo]  
Автор Nose Plant (ПОЗНАВАЧ)
Публикувано08.05.03 19:21



Нема начин да нема начин (както се вижда). С което казаното е доказано...

Ами ако колелото беше квадратно?


Тема Re: Що се дразните бе?нови [re: Nose Plant]  
Автор AgentOrange (Z?)
Публикувано08.05.03 19:27



Какъв ти е проблема на тебе? Хем самия ти пускаш безсмислици, хем се оплакваш, че не ти било интересно. Ако искаш по-умни теми - поствай, да видим какво имаш в предвид.

"Give me 3 rides to snap it in half..."



Тема абе нещастник...нови [re: Nose Plant]  
Автор CRZ (гръмогущер)
Публикувано08.05.03 19:44



къв ти е проблема на тебе бе...ти тука за акъл ли влизаш само....земи ти напиши нещо умно.....а за купчината пръст....само недей за тва да говориш щото педали като тебе няма да си мръднат задника да ходят да направят нещо ама после карат...вместо да си се возим сме мъкнали кво ли не нагоре само и само да направим нещо...а ти сигурно си седял и си събирал акъл пред монитора...а дано да те фане някоя радияциа от толкова киснене пред екрана и дано пооумнееш.......щото тая купчина пръст сме се побъркали докато я дигнем.....а твя че има някой мизерници на които не им харесва и си искат старата буца кал тва си е техен проблем....като не могат да скачат боли ме кура за тях...........аре ходи и чешай пацата някъде другаде....


Make Dust Or Eat It

Редактирано от CRZ на 08.05.03 19:47.



Тема Re: абе нещастник...нови [re: CRZ]  
Автор DANlO (The Past-master)
Публикувано08.05.03 20:21



За т'ва съм АБСОЛЮТНО съгласен с теб!И аз много се дразня на нек'ви дето не си дигат задника , а после карат наред с тия дето са се потили по цял ден, а тоя пич (nose plant) на всичкото отгоре КРИТИКУВА вашия труд!Е т'ва вече е МИЗЕРНИЧЕСТВО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I WANT to ride my bike...


Тема Re: абе нещастник...нови [re: DANlO]  
Автор Nose Plant (ПОЗНАВАЧ)
Публикувано08.05.03 20:41



По принцип критикувам САМО неща, които считам за НЕПРАВИЛНИ, но тук направих изключение и ви уважих с критика за нещо, което считам за ЖАЛКО и МИЗЕРНО.

Съгласете се, че да се правиш на Дейнджъръс Дан, риейки някаква буца в Драгалевци, е твърде ЖАЛКО и МИЗЕРНО.

Още по-жалко и мизерно е да очакваш аплодисменти за битието си на НЕЩАСТНИК, който се чувства горд от това, че е рил буца в Драгалевци.

Така че не мога да ви помогна... Сори!

Ами ако колелото беше квадратно?


Тема Re: абе нещастник...нови [re: Nose Plant]  
Автор HellRaider (WANTED)
Публикувано08.05.03 20:52



ti si MIZEREN ve nestiga che horata sa napravili ne6to pone ne sa kato tebe da si sedqt na stola i da si kritikuvat napravi ti po dobyr skok kato si tolkova gotin i togava govori protiv truda na drugite (ne che togava 6te e pravilno)

Ako nqma kade da otidesh ela na sebe si!!!


Тема Re: абе нещастник...нови [re: HellRaider]  
Автор PROPOVEDNlKA (Отец)
Публикувано08.05.03 21:11



Aбе мухльо(Nose Plant ) направи някакав скок по твой вкус бе, да се засилиш хубаво да те изхварли в небесата и да паде6 след 50 метра. Мога да ти кажа, че има колела които няма да издаржат и тоя "мизерен" скок. Не мога да разбера какво искаш? Един хубав 10 метров скок може би? Давай направи го, шапка ти свалям ако го направиш ама нали знаеш колко ще се използва, а? Сега и аз не искам да говоря много отворено, защото не сам участвал в нвговото правенв, имах желание, но не и вазможност тогава.
И сега нещо лично: откогато си дошъл тука не си казал нито една свясна приказка. Или само бращолевиш глупости, като сега, или се сагласяваш с някое чуждо мнение.

АМИН!

Редактирано от PROPOVEDNlKA на 08.05.03 21:15.



Тема Re: абе нещастник...нови [re: PROPOVEDNlKA]  
Автор Nose Plant (ПОЗНАВАЧ)
Публикувано08.05.03 22:07



Абе ЛЕВЕНТ!
Скачането в този спорт не се извършва с цел засилване, "изхвърляне в небесата" и тръшване върху карикатура на велосипед, който се размазва и забива в меките ти части.
Скачането в този спорт е част от техниката на езда, която ти помага да преодоляваш ЕСТЕСТВЕНИТЕ препятствия по терена и в това е истинското удоволствие.
Скачането от изкуствено създадени неравности по терена е комерсиална история, която се прави твърде професионално, за да бъде анализирана от бедния ти промит мозък и няма нищо общо с риенето на буци в Драгалевци.

И нещо лично - много си ДРЕБЕН, за да си позволяваш оценки...

Ами ако колелото беше квадратно?


Тема Re: абе нещастник...нови [re: Nose Plant]  
Автор HellRaider (WANTED)
Публикувано08.05.03 22:10



ave az kolkoto systezaniq sym gledal se si ima iskustveni skoci

Ako nqma kade da otidesh ela na sebe si!!!


Тема смешко тъп....нови [re: Nose Plant]  
Автор CRZ (гръмогущер)
Публикувано08.05.03 22:32



ти ходил ли си да видиш дали това е буца...ако някога си карал явно си виждал че едно време имаше на същото място "скок"...онова беше буца....дееба и селянина тъп....само ти си недоволен.....ходи скочи и да те видим тогава....пълен мизерник си....от къде тия комплекси за малоценност у тебе бе..само за буци пръст говориш...да ти построим специално на тебе една буца и да си подскачаш на нея та да си затвориш мръсната уста....ходи преодолявай естествените препятствия и заобикаляй буцата като не можеш да я скачаш..то понеже горе са едни естествени препятсвия....ако се вгледаш близо до скока сме изкопали една дупка...специален доживотен парцел за литлиовци професионалисти като тебе дето летят до небесата като Dangerous Dan...поне си най-добрия и в твоя чест го дълбахме.....ей заради такива като тебе нищо няма да има...щото седите мърморите и нищо не правите...само недоволничите и ви е крив света...понеже нито можете да карате нито да направите нещо......само си мъкнете задниците на колелата за да ви гледат кви сте хубави......ходи си се вози на квадратното колело или си земи един велоергонометър и спри да пишеш само тъпотии...


Make Dust Or Eat It


Тема Re: абе нещастник...нови [re: HellRaider]  
Автор Nose Plant (ПОЗНАВАЧ)
Публикувано08.05.03 22:38



Вярно, има! И то много на моменти! Наблюдателен си!

Обаче има и много реклами, много трансфери, много големи компании и много бизнес зад този изкуствен терен. Има телевизионни права, лицензи за организиране, има и политика. А където има политика, там има и промиване на мозъци.

Не на мене тия! Не и на тебе, ако смея да ти препоръчам...:)

Ами ако колелото беше квадратно?


Тема Re: смешко тъп....нови [re: CRZ]  
Автор Nose Plant (ПОЗНАВАЧ)
Публикувано08.05.03 22:41



Пий нещо и си лягай.

Лека нощ!

Ами ако колелото беше квадратно?


Тема Re: абе нещастник...нови [re: Nose Plant]  
Автор HellRaider (WANTED)
Публикувано08.05.03 22:43



to ako nqma iskustveni skokove nqma da e tolkova interesno i zreli6tno

Ako nqma kade da otidesh ela na sebe si!!!


Тема Re: смешко тъп....нови [re: Nose Plant]  
Автор HellRaider (WANTED)
Публикувано08.05.03 22:46



ti tolkova li si typ ta nemoje6 da razbere6 che ne si prav

Ako nqma kade da otidesh ela na sebe si!!!


Тема Re: абе нещастник...нови [re: HellRaider]  
Автор Tanuco (.....)
Публикувано08.05.03 22:51



a ako ne e zrelishtno i interesno nqma da ima koi da gleda tezi systezaniq, right?

Nil novi sub sole


Тема Re: абе нещастник...нови [re: HellRaider]  
Автор Nose Plant (ПОЗНАВАЧ)
Публикувано08.05.03 22:54



Виж сега.
Не си падам твърде по ескалацията на рипането (Бендер, Симънс и т.н), но не мога да отрека, че първият Red Bull Rampage във Върджин, Юта, беше много впечатляващо събитие. И вълнуващо - без никакви изкуствени скокове.
После комерсиализацията и тук си каза думата - виж последния в Джиндабайн, Австралия. Самоубийствено (не само по мое мнение) и пълно с изкуствени рампи и дропове...

Така че...

Ами ако колелото беше квадратно?


Тема Re: абе нещастник...нови [re: Tanuco]  
Автор HellRaider (WANTED)
Публикувано08.05.03 22:55



mda osven systezatelite koito o6te ne sa minali ili veche sa se pusnali

Ako nqma kade da otidesh ela na sebe si!!!


Тема Re: абе нещастник...нови [re: Nose Plant]  
Автор HellRaider (WANTED)
Публикувано08.05.03 22:58



i da ne iska6 da kaje6 che 1-q e bil po dobyr ot posledniq

Ako nqma kade da otidesh ela na sebe si!!!


Тема ЪХЪ!нови [re: HellRaider]  
Автор Nose Plant (ПОЗНАВАЧ)
Публикувано08.05.03 23:01



Тъп съм очевидно! И не съм прав. За което се извинявам на всички, които рият и рипат от буци в Драгалевци! Вие сте умни, мъдри и въобще ВЕЛИКИ!

ДЕРЗАЙТЕ!

Ами ако колелото беше квадратно?


Тема Re: ЪХЪ!нови [re: Nose Plant]  
Автор HellRaider (WANTED)
Публикувано08.05.03 23:04



a dovolen sym veche

Ako nqma kade da otidesh ela na sebe si!!!


Тема Re: ЪХЪ!нови [re: Nose Plant]  
Автор Darth Vader (непознат)
Публикувано08.05.03 23:22



Не само си тъп, ами си и нагъл! Пичовете направили скок за чудо и приказ, а на теб взел, че не ти харесал и затова дай да го оплюеме! Аман от дебили като тебе! Ти си от най-кофти българите! Навсякъде по СВЕТА когато някой направи нещо, останалите го поздравяват, а пък ако не им харесва и не им пречи, поне не злословят. Ама не и в България - тук винаги се намира някой да оплюе работата на другите и да се има за голяма работа поради това. Жалко, че и сред планинските колоездачи се появиха такива "познавачи".



Тема Re: абе нещастник...нови [re: HellRaider]  
Автор Nose Plant (ПОЗНАВАЧ)
Публикувано08.05.03 23:27



За мен е така, защото първият беше по-истински.

Ами ако колелото беше квадратно?


Тема Re: ЪХЪ!нови [re: Darth Vader]  
Автор DANlO (The Past-master)
Публикувано08.05.03 23:37



Това не е до манталитет според мен, а и ми е писнало да се говори българите това българите онова!Хората са еднакви навсякъде по света...единствено от възпитанието зависи!Има чудесни българи както има и чудесни американци азиатци или пък африканци, но има и ужастни българи както и ужастни американци азиатци или пък африканци!Не ми е приятно като се слагат българите под някакъв общ знаменател...видял съм свят(е не много но напълно достатъчно) и за това говоря така!
А за тоя мерзавец дето само плюе мога само да му се изплюя и аз на простотията,наглостта и комплексарщината!Траех си допреди малко ама ми писна вече!
Човек замисли се бе защо критикуваш на някой ТРУДА?!Те не са го правили момчетата само за тях!Правили са го за да е готино на всички,а като теб не ти харесва да скачаш ми недей и готово!

I WANT to ride my bike...


Тема Re: ЪХЪ!нови [re: Darth Vader]  
Автор Nose Plant (ПОЗНАВАЧ)
Публикувано08.05.03 23:39



Най-кофти българите (и не само българите) са агресивно невежите. Няма да ти казвам кой е казал нещо твърде мъдро по този въпрос, защото името му едва ли ще ти е известно. Агресивно невеж в конкретната материя за съжаление си и ти, защото не си прочел постовете. А там пише:

Не съм виждал буцата, не искам да я виждам и не ме интересува за какво чудо и за каква приказ става въпрос.

Не разбирам по този начин скоковете и никога няма да ги разбирам по този начин.

Казах на хората да дерзаят в риенето щом това им харесва. На мен не ми и няма да ми.



А че съм познавач личи по това, че знам за СВЕТА малко повече от тебе. И карам планински велосипед малко по-дълго време от тебе. И въобще...

Ами ако колелото беше квадратно?


Тема Re: ЪХЪ!нови [re: DANlO]  
Автор Nose Plant (ПОЗНАВАЧ)
Публикувано08.05.03 23:46



Абсолютно вярно. Доколкото абсолютни неща не съществуват.

Ами ако колелото беше квадратно?


Тема Re: Ми трий тогава!нови [re: Nose Plant]  
Автор C_MoМодератор (_r__)
Публикувано09.05.03 13:40



не ме кефи да трия...

 hardtail pride.
           

Тема Re: LET ME-E-E ENTERTAIN YOU-U-U!нови [re: Nose Plant]  
Автор C_MoМодератор (_r__)
Публикувано09.05.03 13:44



...по-забавно ще ми е да покараме заедно за да ми покажеш нагледно теорията си за скачането. Да пробвам дали мога да понауча и аз нещо.

 hardtail pride.
           

Тема estestvenoнови [re: Nose Plant]  
АвторWilderness (Нерегистриран)
Публикувано09.05.03 15:23



Ae, kouega, ia se stegni malko ve :)
Ako razchitame na koroziata i tektonichnata aktivnost, za da ni suzdadut jelanite uslovia (estestveni prepiatsvia, da rechem), shte triabva po-dulgo ot elfcheta da jiveem ve.
Ti v estestveno suzdaden dom (peshtera naprimer) li jiveesh ili v izkustveno suzdaden takuv, s cel zadovoliavane na nujdite i koe bi predpochel. Ami kato niama estestveni 'prepiatstvia', zashto da ne si suzdadem tova koeto ni triabva i koeto ni haresva?
Po-dobre se radvai, che ima entusiasti, kato pichovete, deto sa ia 'izrili' taia 'buca', zashtoto ako niamashe takiva, koleloto shteshe vse oshte da e kvadratno. A ako koleloto beshe kvadratno, tozi forum niamashe da go ima i niamashe da izdraznish tolkova mnogo hora. A moje bi shte da namerish drug nachin ?



Тема Re: LET ME-E-E ENTERTAIN YOU-U-U!нови [re: C_Mo]  
АвторИцo (Нерегистриран)
Публикувано09.05.03 15:34



Тоя кара само сам - така ми каза. Сигурно никой не го издържа, та за тва;)))



Тема Ицо пак не е разбрал...нови [re: C_Mo]  
Автор Nose Plant (ПОЗНАВАЧ)
Публикувано09.05.03 18:20



... щото изобщо не верно, че карам само сам. Напротив - най-често карам с жена ми, която в момента малко нещо има фрактурка на дясната ръка (след лявата миналата година:)))), поради което именно седя тука и се дърлям вече втори ден с пубертетите с напразната надежда някой да разбере нещо. :)))
Така че нямам нищо против компанията (имайки предвид, че в планината тя е ПОЛЕЗНА и нерядко ПРИЯТНА), стига да е на СЪОТВЕТНОТО ниво.

А безплатни уроци НЕ давам:)))

Мда!

Ами ако колелото беше квадратно?


Тема Виж как се сещаш сам!нови [re: Wilderness]  
Автор Nose Plant (ПОЗНАВАЧ)
Публикувано09.05.03 18:31



Бравос! Аз обичам круши! Особено такива като тебе

Ами ако колелото беше квадратно?


Тема Re: Виж как се сещаш сам!нови [re: Nose Plant]  
Автор Downhill (\'v'/)
Публикувано09.05.03 19:27



А бе, ти нова звезда ли си, или един стар познайник... :)))
Питам веселяшки - нали не съм от тези, бойците, които са готови да дъвчат кървави мръвки

1 )+( l/l B () T l-l E ( T l/l G /-\


Тема Свръхнова...нови [re: Downhill]  
Автор Nose Plant (ПОЗНАВАЧ)
Публикувано09.05.03 19:39



..., а дали съм звезда - силно се съмнявам:) За първи път влязох тук преди (ъ-ъ-ъ) девет дни, стана ми интересно и дори се регистрирах:))))

А за познанството - със сигурност сме се срещали някъде с някои от вас (виж случая Ицо). Но не сме се познали. Което е поправимо:))))

Относно дъвчещите мръвки - ми нека дъвчат! Чувал съм, че много сърби като ти растат зъбите:))))

Мда! Много обичам веселяците!

Ами ако колелото беше квадратно?


Тема Re: ЪХЪ!нови [re: Nose Plant]  
Автор Darth Vader (непознат)
Публикувано09.05.03 22:03



Типичен пример за агресивно невежество е да критикуваш нещо, което нито си виждал, нито си пробвал - тогава откъде знаеш, че не струва? Като не те интересува и като не разбираш скоковете по този начин, защо омаловажаваш труда на другите, които ги разбират точно по този начин?
А ти познаваш ли ме лично? Защото аз мисля, че не те познавам. Може и да се лъжа. Ако не ме познаваш, откъде знаеш дали си карал повече от мен или не? Май и тук ми намирисва на пример за агресивно невежество..



Тема Re: ЪХЪ!нови [re: DANlO]  
Автор Darth Vader (непознат)
Публикувано09.05.03 22:05



Че аз не говоря за българите по принцип. Не съм го нарекъл "българин", ами "кофти-българин". Защото определено има и свястни българи, например тези, които са отделили цял ден, за да направят скока.



Тема Re: Ицо пак не е разбрал...нови [re: Nose Plant]  
Автор C_MoМодератор (_r__)
Публикувано09.05.03 22:49



.... ще я видим тая работа :)

have fun ;)

 hardtail pride.
           

Тема Re: Що се дразните бе?нови [re: Nose Plant]  
Автор BuHeTy (((==ShOoTeR==)))
Публикувано10.05.03 11:57



Абе момчета вие колела нямате ли си бре, та се джанкате NONSTOP...
Хехеххеее...не че не ми е забавно, нооо в клуба се усеща напрежение, а това не е хубаво, нали вече се кара триаа да сте разпуснали и да се наслаждавате на усещането след каране и пълноценен секс...хеххее

Just stay COOL!!!!!

Ае

I ShOt ThE sHeRiFF ==))

Редактирано от BuHeTy на 10.05.03 11:59.



Тема Re: Свръхнова...нови [re: Nose Plant]  
Автор Paladin (blanc)
Публикувано10.05.03 15:03



Vypreki, che mnogo me drazniat mneniata ti (ne vsichki), podoziram, che si dosta inteligenten chovek - pone se izraziawash dosta prilichno!

Pitam se zashto izlychvash takyw negativizym kym vsichki?!?! Kakwa e tazi omraza i tozi narcisizym?

Peace!





Тема Re: Ми трий тогава!нови [re: C_Mo]  
Автор MAN6Модератор (______on)
Публикувано10.05.03 17:06



AZ PYK GO PRAWQ S GOLQM KEF
AHAHAHAHAHHAHAHA

"ZA TOWA SHTE WI KAJA- NA MAIKA WI W USTATA..."

Писна ми от педераси...


Тема Re: абе нещастник...нови [re: DANlO]  
Автор MAN6Модератор (______on)
Публикувано10.05.03 17:15



abe q da go duhate be, mnogo ste typi da mu se wryzwate..... tuka mislq che e wreme da se oburna kum the saint i da mu kaja, che ima papchasali puberi, ama zasega sa samo 2, s koeto wse oshte ne si e spechelil shkembeto... chakame 3-ti puber s mainoeza....

Писна ми от педераси...


Тема Re: смешко тъп....нови [re: CRZ]  
Автор MAN6Модератор (______on)
Публикувано10.05.03 17:27



ahjahahahahaha
weloergonometyr
ahahahaha
a ti shto ne zemesh da se skriesh s detskiq si entusiazym
kwo prawite na "toq welik skok" ako smeq da popitam
troshite si i bez twa stroshenite kolela, deto edwa si gi prawite(nqkoi ot was dori i twa ne mogat)
troshite samite sebe si, shtoto oshte ne mojete da karate tolkwa, che da skachate po 30000metra chak
ebi mu maikata
smeshni ste
i kwo si mislish sega
che nqkoi kato te widi kuw si entusiast she ti kaje- ewala , ela sega da ti dam gotino kolelo
ili ti iskashe weloergonometyr......
PISNA MI OT DEBILI ENTUSIASTI...
kwo si mislite, che wi ste pyrwite, ili che she naprawite neshto
razberi, che wie ste drebni ribi i was samo wi izpolzwat
a nai-loshtoto e, che ne si znaete cenata
ama hich
samo DANIO e trikat
toi qde cheren haiwer w SHERATON
ewala be, "pi4owe"

Писна ми от педераси...


Тема Re: ЪХЪ!нови [re: Nose Plant]  
Автор MAN6Модератор (______on)
Публикувано10.05.03 17:29



ahahahahahahah
dobre che ne sa ni zarili po pogreshka, nas, drebnite
ahahahahahahahhahaaaaa

Писна ми от педераси...


Тема Re: ЪХЪ!нови [re: DANlO]  
Автор MAN6Модератор (______on)
Публикувано10.05.03 17:32



ahahahahaha
ti si edin ujasTen i naglosTen tip
pisna mi ot tebe
hodi si qj haiwera w sheraton togawa
poweche nqma da si igraq s tebe
MERSAWEC takyw
pu pu puuuu
pliuq ti na prosTTTTTTTToTTTiqta
tttttttttttttttpuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu


Писна ми от педераси...


Тема Re: Що се дразните бе?нови [re: BuHeTy]  
Автор Windstream (откачалка)
Публикувано10.05.03 17:38



Ми явно жегата не им понася

Murr Miay!


Тема Re: Що се дразните бе?нови [re: Windstream]  
Автор C_MoМодератор (_r__)
Публикувано10.05.03 17:40



...кво прави приятелката бре? ;)

 hardtail pride.
           

Тема Re: estestvenoнови [re: Wilderness]  
Автор MAN6Модератор (______on)
Публикувано10.05.03 17:40



samo deto pichowete sa q "izrili bucata" bash na sredata qwno
a az predi oshte da ima kakuwto i da bilo "skok" se kefeh da si karam po patekata
SEGA WECHE SAS SIGURNOST NQMA DA MINAWAM OT TAM, ZARADI KOETO MNOGO SE DRAZNQ
ARE SEGA ZAPOCHNETE DA ME UBEJDAWATE CHE BUCATA E SUPER QKO, PRIMERNO
SORRY AMA NE ME KEFI
A I PREDNI SKOK DETO MNOGO SE LETQLO
"EIII KOPELE EDI KOI SSKOCHI 6 METRA"
UUUUUUUUAAAHAHAHAHAHAHAH
PO-GOLQMA GLUPOST NE BQH CHUWAL
S TEQ KARUCHKI DETO GI BUTAT POWECHETO AKO SE METNE NA 6 METRA POSLE SHE GO SABIRAT BE
HAAGHAGHGAHAGHAGAGAGAGAGHAHAHAHAHAHA
SICHKI BILI SKACHALI OT BUCATA PO 20000 METRA
A KTO GI GLEDAH OTSTRANI NE POWECHE OT 1,5-2
I SI KAZAH, CHE TO MNOGO MALKO I AZ SHE SE METNA
AMA NALI SYM TARIKAT I NE SPRQH I GRAM DORI, CHE I I ZDYRPAH PREDNICATA
EBASI MAMATA
SKOCHIH 2 PYTI I MALKO PO-NAPRED OT TQH
SERIOZNO
E ZNACHI AZ SYM SKOCHIL PONE 2O METRA
UAAAAAAAAAAAAA
NE SUYM LI WELIK
ARE DA GO DUHATE
PISNA MI OT GLUPOSTITE WI

Писна ми от педераси...


Тема Re: Свръхнова...нови [re: Paladin]  
Автор MAN6Модератор (______on)
Публикувано10.05.03 17:45



i az ne go poznawam (ne se znae de) ama si e pich

I ZASHTOI STE TOLKOWA TYPI I PLOSKI I NE MOJETE DA ZACEPITE CHE SE BAZIKA S WAS
KOMPLEKSIRANIQ E NE TOI, A TEZI KOITO MU SE WRUZWAT I ZAQJDAT
DA POQSNQWAM LI, CHE TOWA STE WIE?

Писна ми от педераси...


Тема Re: Що се дразните бе?нови [re: BuHeTy]  
Автор MAN6Модератор (______on)
Публикувано10.05.03 17:46



ahahahahahah
PULNOCENEN SEKS
TUKA TRQBWA DA SE NAMSI DANIO
AHAHHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
A ZA NAPREJENIETO ZNAM LEK- PARDIM-SMARDI I AIDEEEE KEFFFFFFFFFFFFFFF :)

Писна ми от педераси...


Тема Re: Що се дразните бе?нови [re: Windstream]  
Автор MAN6Модератор (______on)
Публикувано10.05.03 17:48



MALKO NE E NA MQSTO, NO WSE PAK : WISOK GRADUS- NISYK PENIS

hhhhhhhhAHAHHAHAHAHAHAHAAAAAA

Писна ми от педераси...


Тема Re: Що се дразните бе?нови [re: C_Mo]  
Автор MAN6Модератор (______on)
Публикувано10.05.03 17:49



skkkkkachchchcha otttt skskskskskkkkkokka na dragauuuuuuuuuuuuuewci

Писна ми от педераси...


Тема Re: Що се дразните бе?нови [re: C_Mo]  
Автор AgentOrange (Z?)
Публикувано10.05.03 17:50



Ще ти кажа какво му прави приятелката, пари прави! 30 кинта за свирка ми взе проклетницата, баси обира!!! (no offence:))

"Give me 3 rides to snap it in half..."



Тема Re: Що се дразните бе?нови [re: AgentOrange]  
Автор C_MoМодератор (_r__)
Публикувано10.05.03 18:06



Ей! Младеж, не хвърляй пари на вятъра, пусни малко кормилото и спести някой лев... ;)

 hardtail pride.
           

Тема Re: Що се дразните бе?нови [re: C_Mo]  
Автор AgentOrange (Z?)
Публикувано10.05.03 18:16



Абе да ти кажа доста добре духа тоя вятър... ;)))))

"Give me 3 rides to snap it in half..."



Тема Re: Що се дразните бе?нови [re: AgentOrange]  
Автор MAN6Модератор (______on)
Публикувано10.05.03 18:33



ebaaafti Huragnq

Писна ми от педераси...


Тема Re: Що се дразните бе?нови [re: MAN6]  
Автор Windstream (откачалка)
Публикувано10.05.03 19:07



Да бе, с hardtail TREK 9.8 и Rock Shox Boxxer 2003. Тя да не е луда, има много по-приятни неща за правене и те определено не включват близки срещи от трети вид с онзи портокал по-долу .

В интерес на истината вече цял следобед се разправяме с моя камион, снощи прелетяхме през нещо (не знам какво, без фарове в тъмното не се вижда много добре) и му се прецакаха задните скорости, пък и диска отпред почна да проявява характер. А, тя май току що надви на обтегача, отивам да проверя .

Murr Miay!

Редактирано от Windstream на 10.05.03 19:08.



Тема Шкембето, шкембетоо :))нови [re: MAN6]  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано10.05.03 20:48



Подушвам го вече!



Тема Re: estestvenoнови [re: MAN6]  
Автор Tanuco (.....)
Публикувано11.05.03 00:26



Опа, колега..да бъдем точни.Предишния скок държеше рекорд от 15(петнадесет) метра, прелетени от небезисвестен карач, чието име ще премълча

Nil novi sub sole


Тема Re: смешко тъп....нови [re: MAN6]  
Автор Darth Vader (непознат)
Публикувано11.05.03 00:30



Позачудих се доста дали да падна толкова ниско, че да отговарям на червей като теб, но все пак ще се прежаля, пък ти се радвай!
Що си мислиш, че се надяват да получат нещо за направения скок? Ограничената ти глава не може ли да схване, че някои хора правят скокове, за да стават трасетата по-добри, но най-вече за да си направят карането по-приятно. Защото очевидно някои хора напредват с материала, а не стоят на едно място.
Такива “дебили ентусиасти” движат нещата и в белия свят, а не чакат някой друг да им го свърши, щото няма кой друг. Тук няма първи и втори – има такива, които са направили нещо, и такива, които бездействат и, в по-лошия случай, плюят по чуждия труд.



Тема Re: estestvenoнови [re: MAN6]  
Автор Darth Vader (непознат)
Публикувано11.05.03 00:31



Ами няма да минаваш, щото явно не можеш да го скочиш, а пък и маневрата да го заобиколиш ти се струва почти невъзможна. Но не се отказвай! Някой ден може и да го заобиколиш – важното е да не губиш ентусиазма си.



Тема Re: Що се дразните бе?нови [re: Windstream]  
Автор AgentOrange (Z?)
Публикувано11.05.03 01:27



Я вместо да отбиваш номера кажи какъв процент й взимаш на мацето... Така де, от тия приходи дето ги генерира. Няма какво да се правиш, работата е ясна. Казвай, пък да видим, току-виж някой излязъл с по-изгодна за нея оферта ;)))).

"Give me 3 rides to snap it in half..."



Тема Re: Ицо пак не е разбрал...нови [re: Nose Plant]  
Автор Danhill (-4wd-)
Публикувано11.05.03 01:49



тука нещо с мен ли се базикате

I сърце Rock & Roll


Тема Re: Що се дразните бе?нови [re: AgentOrange]  
Автор Windstream (откачалка)
Публикувано11.05.03 10:19



100%, плащането е в натура . Смятам че това обезмисля предложението ти - може и да съм откачен, ама чак пък дотолкова ...

Абе ти всъщност кво правиш в нет-а по туй време, нямаш ли си друга работа освен да се дракаш с простолюдието? Нормалните хора, например, спят ...

А за другото, може и да отбивам номера, ама сега оня танк като самолет набира.

Murr Miay!

П.П. Аре стига сме се заяждали, че тък като гледам скоро ще почнем с простотиите, пък обещах на Маншона да се държа културно

Редактирано от Windstream на 11.05.03 10:21.



Тема Re: Що се дразните бе?нови [re: Windstream]  
Автор AgentOrange (Z?)
Публикувано11.05.03 13:19



Мен одавна са ме зачеркнали от списъка с нормалните хора... ;))) А пък в простотийките лошо няма стига да не са злонамерени, нал тъй? :)

"Give me 3 rides to snap it in half..."



Тема Re: олелее, ама ти женен ли си бе...нови [re: Nose Plant]  
Автор bikerider (aware)
Публикувано11.05.03 19:37



горката жена...
ужас :(((((((((

Anima Sana In Corpore Sano


Тема Re: хмммммнови [re: MAN6]  
Автор bikerider (aware)
Публикувано11.05.03 19:45



без да искам да се скарам с dj-те - верно защо точно там намерихте да я нариете тая буца - все пак от години там се спускат хора, никога не е било dj пътека

все си мисля, че място има за всички под слънцето, а пътеки дал бог...
що точно там избрахте да я тропнете тая буца?

само да не си помислите, че нещо съм на страната на онова жененото Нарцисче с червено-черно-зелено-жълто-пембеното колело - сакън...

евала ви правя за труда, ама честно и на мен малко тая буца ми се пречка там...

Anima Sana In Corpore Sano


Тема Re: ne e savsem estestvenoнови [re: Darth Vader]  
Автор bikerider (aware)
Публикувано11.05.03 19:46



сега ти си агресивно арогантен...

Anima Sana In Corpore Sano


Тема Re:нови [re: AgentOrange]  
Автор bikerider (aware)
Публикувано11.05.03 19:49



айде айде... :)))))))))))))

Anima Sana In Corpore Sano


Тема Re: opaaaнови [re: AgentOrange]  
Автор bikerider (aware)
Публикувано11.05.03 19:50



offenSe ;))))

Anima Sana In Corpore Sano


Тема Re: Що се дразните бе?нови [re: MAN6]  
Автор bikerider (aware)
Публикувано11.05.03 19:52



mnoo bopffff iadesh be manshoneee :))))))))))))))))))))))))

Anima Sana In Corpore Sano


Тема Re: смешко тъп....нови [re: MAN6]  
Автор CRZ (гръмогущер)
Публикувано11.05.03 21:38



добре бе бате...явно ти си най-мизерен от всички и за това тоя скок ти прави проблеми....а ако ти си скичил 2 метра други повече скачат...може и да не летиш98123789123 метра но със сигурност не е и само 2 метра..а тва за ентусиазма си е моя работа...квото искам ше си правя....ти като си одъртял вече си е твой проблем....



...и на мене ми харесваше едно време чистата поляна ама я няма от много време.....това е


Make Dust Or Eat It


Тема Re:нови [re: bikerider]  
Автор AgentOrange (Z?)
Публикувано11.05.03 21:50



Какво сега, да не би да не съм прав, а? :)))))))

"Give me 3 rides to snap it in half..."



Тема Re: хмммммнови [re: bikerider]  
Автор C_MoМодератор (_r__)
Публикувано11.05.03 23:29



"буцата" става за всичко друго, но не и за DJ... А и явлението DJ в българия не се наблюдава затова ще ти е трудно да се скараш с когото и да било в тази насока ;)

п.п.
При липса на попивка "буцата" е единствено малко разнообразие...

 hardtail pride.

Редактирано от C_Mo на 12.05.03 10:00.



Тема Ти си луд, бе батка!нови [re: MAN6]  
Автор DANlO (The Past-master)
Публикувано12.05.03 00:17



Нещо ти хлопа дъската...ма то това от много време съм го осъзнал :)
Защо си мислиш че всеки иска да живее с колело!Нямало добри колела нямало добри карачи!Доставя ми удоволствие - карам си!Някакъв проблем!?

I WANT to ride my bike...


Тема Re: хмммммнови [re: C_Mo]  
Автор bikerider (aware)
Публикувано12.05.03 10:34



честно в началото като я видях и си помислих, че някое заядливо старче е викнало една фадрома и са я направили да не плашим туристите.

после се усетих и бая се развеселих.

добре де, щом не е dj идеята, каква е тогава - да стане по интересно трасето ли?
CRZ кажи нещо по въпроса, че ми става все по-любопитно? :)))))

Anima Sana In Corpore Sano


Тема Re:нови [re: AgentOrange]  
Автор bikerider (aware)
Публикувано12.05.03 10:36



imah predvid spisyka s normalnite hora :)))))))))))

Anima Sana In Corpore Sano


Тема Re: Що се дразните бе?нови [re: Windstream]  
Автор BuHeTy (((==ShOoTeR==)))
Публикувано12.05.03 11:29



Hehehhee.....predi opravdanieto beshe che ne moje da se kara poneje e zima /za niakoi de!/ sega puk jegata.... NIAMA UGODIA i t'va e.... Jenska mu rabota!!!!

I ShOt ThE sHeRiFF ==)) I sAvEd mY bAbY


Тема Re:нови [re: bikerider]  
Автор AgentOrange (Z?)
Публикувано12.05.03 17:31



Ами поне по показатели като час на лягане и ставане определено не се вписвам в нормите :)))) Пък и иначе...

"Give me 3 rides to snap it in half..."



Тема Re: смешко тъп....нови [re: Darth Vader]  
Автор MAN6Модератор (______on)
Публикувано12.05.03 20:05



aaaaaaaaa taka li bilo.
qsno
dobre che mi kaza....
a sega poneje sym dolen cherwei, a ne goren, shte si zawra otzad, shtoto e po-nisko i mirishe nai-kofti ot wsichko......
ne te li e sram, be, pederasT
pisna mi da se zaqjdam s nqkwi debili....

Писна ми от педераси...


Тема Re: смешко тъп....нови [re: CRZ]  
Автор MAN6Модератор (______on)
Публикувано12.05.03 20:07



ne sym BATE
i ne sum iskal da se zaqjdam s teb, obache se draznq kato doleti nqkoi lud entusiast.....
shtoto entusiazmyt obiknowenno naddelqwa nad zdrawiq razum, a twa weche e typo!!!

Писна ми от педераси...


Тема Re: estestvenoнови [re: Darth Vader]  
Автор MAN6Модератор (______on)
Публикувано12.05.03 20:10



oswen da mi qdesh lainoto, drugo kwo da naprawish za mene?!?!
po-dobre ne me qdoswai

Писна ми от педераси...


Тема Re: Що се дразните бе?нови [re: BuHeTy]  
Автор Windstream (откачалка)
Публикувано12.05.03 20:12



На калпавия водолаз водораслите му пречат

Murr Miay!


Тема Re: Ти си луд, бе батка!нови [re: DANlO]  
Автор MAN6Модератор (______on)
Публикувано12.05.03 20:13



edistweniqt problem e, che MNOGO rqdko zagrqwash, a kogato go naprawish e weche kysno..... razbra li
a drugoto e, che si AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAADSKI kompleksiran....

Писна ми от педераси...


Тема Re: ne e savsem estestvenoнови [re: bikerider]  
Автор Darth Vader (непознат)
Публикувано12.05.03 21:28



Да, така е. По принцип избягвам да съм такъв, но тъй като не прави впечатление на никого, а отговорът му беше изключително дразнещ за мен, реших този път да не карам леко-леко. Убедих се, че с такива хора на друг език явно не може да се говори. Дори да му бях отговорил по-културно, той едва ли щеше да ми отвърне така.



Тема Re: estestvenoнови [re: MAN6]  
Автор Darth Vader (непознат)
Публикувано12.05.03 21:32



Кой е казал, че трябва да направя нещо за тебе?
Айде стига глупости, мерси за топлите думи и много поздрави на ваште.



Тема Re: смешко тъп....нови [re: MAN6]  
Автор CRZ (гръмогущер)
Публикувано13.05.03 10:25



добре де както и да е...зарежи всичко...с тебе най-малко съм искал да се заяждам....


Make Dust Or Eat It


Тема Re: estestvenoнови [re: Darth Vader]  
Автор MAN6Модератор (______on)
Публикувано13.05.03 10:29



o, ama razbira se
maika ti e dobra jena....

Писна ми от педераси...


Тема Re: ne e savsem estestvenoнови [re: Darth Vader]  
Автор bikerider (aware)
Публикувано14.05.03 09:22



:)

Anima Sana In Corpore Sano



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.