Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:03 25.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: estestvenoнови [re: MAN6]  
Автор Tanuco (.....)
Публикувано11.05.03 00:26



Опа, колега..да бъдем точни.Предишния скок държеше рекорд от 15(петнадесет) метра, прелетени от небезисвестен карач, чието име ще премълча

Nil novi sub sole


Тема Re: смешко тъп....нови [re: MAN6]  
Автор Darth Vader (непознат)
Публикувано11.05.03 00:30



Позачудих се доста дали да падна толкова ниско, че да отговарям на червей като теб, но все пак ще се прежаля, пък ти се радвай!
Що си мислиш, че се надяват да получат нещо за направения скок? Ограничената ти глава не може ли да схване, че някои хора правят скокове, за да стават трасетата по-добри, но най-вече за да си направят карането по-приятно. Защото очевидно някои хора напредват с материала, а не стоят на едно място.
Такива “дебили ентусиасти” движат нещата и в белия свят, а не чакат някой друг да им го свърши, щото няма кой друг. Тук няма първи и втори – има такива, които са направили нещо, и такива, които бездействат и, в по-лошия случай, плюят по чуждия труд.



Тема Re: estestvenoнови [re: MAN6]  
Автор Darth Vader (непознат)
Публикувано11.05.03 00:31



Ами няма да минаваш, щото явно не можеш да го скочиш, а пък и маневрата да го заобиколиш ти се струва почти невъзможна. Но не се отказвай! Някой ден може и да го заобиколиш – важното е да не губиш ентусиазма си.



Тема Re: Що се дразните бе?нови [re: Windstream]  
Автор AgentOrange (Z?)
Публикувано11.05.03 01:27



Я вместо да отбиваш номера кажи какъв процент й взимаш на мацето... Така де, от тия приходи дето ги генерира. Няма какво да се правиш, работата е ясна. Казвай, пък да видим, току-виж някой излязъл с по-изгодна за нея оферта ;)))).

"Give me 3 rides to snap it in half..."



Тема Re: Ицо пак не е разбрал...нови [re: Nose Plant]  
Автор Danhill (-4wd-)
Публикувано11.05.03 01:49



тука нещо с мен ли се базикате

I сърце Rock & Roll


Тема Re: Що се дразните бе?нови [re: AgentOrange]  
Автор Windstream (откачалка)
Публикувано11.05.03 10:19



100%, плащането е в натура . Смятам че това обезмисля предложението ти - може и да съм откачен, ама чак пък дотолкова ...

Абе ти всъщност кво правиш в нет-а по туй време, нямаш ли си друга работа освен да се дракаш с простолюдието? Нормалните хора, например, спят ...

А за другото, може и да отбивам номера, ама сега оня танк като самолет набира.

Murr Miay!

П.П. Аре стига сме се заяждали, че тък като гледам скоро ще почнем с простотиите, пък обещах на Маншона да се държа културно

Редактирано от Windstream на 11.05.03 10:21.



Тема Re: Що се дразните бе?нови [re: Windstream]  
Автор AgentOrange (Z?)
Публикувано11.05.03 13:19



Мен одавна са ме зачеркнали от списъка с нормалните хора... ;))) А пък в простотийките лошо няма стига да не са злонамерени, нал тъй? :)

"Give me 3 rides to snap it in half..."



Тема Re: олелее, ама ти женен ли си бе...нови [re: Nose Plant]  
Автор bikerider (aware)
Публикувано11.05.03 19:37



горката жена...
ужас :(((((((((

Anima Sana In Corpore Sano


Тема Re: хмммммнови [re: MAN6]  
Автор bikerider (aware)
Публикувано11.05.03 19:45



без да искам да се скарам с dj-те - верно защо точно там намерихте да я нариете тая буца - все пак от години там се спускат хора, никога не е било dj пътека

все си мисля, че място има за всички под слънцето, а пътеки дал бог...
що точно там избрахте да я тропнете тая буца?

само да не си помислите, че нещо съм на страната на онова жененото Нарцисче с червено-черно-зелено-жълто-пембеното колело - сакън...

евала ви правя за труда, ама честно и на мен малко тая буца ми се пречка там...

Anima Sana In Corpore Sano


Тема Re: ne e savsem estestvenoнови [re: Darth Vader]  
Автор bikerider (aware)
Публикувано11.05.03 19:46



сега ти си агресивно арогантен...

Anima Sana In Corpore Sano



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.