Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:04 19.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Какво колело ще ми препоръчате?нови  
Автор EДEЛBAЙC (мъж)
Публикувано01.05.03 07:37



Изискванията са ми да бъде максимално опростено като дизайн/ в смисъл-не държа на амортисьори, екстри и т.н./, да бъде леко като тегло, с възможно най-малко места за завиване на болтове и поддръжка, и цена 250-300 лева.Ще го карам най-вече при градски условия, но ще го ползвам и за преходи.Чакам за съвет относно марката.Също- кои са по-добри- тези, произвеждани в Монтана или в Ловеч?



Тема Re: Какво колело ще ми препоръчате?нови [re: EДEЛBAЙC]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано01.05.03 08:52



Тези от Пловдив, после Софийските, после другите Софийски, после Монтанските, после Ловеч и Благоевград-ските на последно място (а и щото най-не съм ги виждал), за точен модел някой друг ще ти помогне (Windstream, къде си ве майна)

<..

..>

Тема Re: Какво колело ще ми препоръчате?нови [re: screamBoy]  
Автор MAN6Модератор (no comment...)
Публикувано01.05.03 11:02



пак си се надрусал ''ВЕ ВРАТО'' .....

Айде!...


Тема Re: Какво колело ще ми препоръчате?нови [re: screamBoy]  
Автор Windstream (откачалка)
Публикувано01.05.03 20:39



Още съм в Канзас-Сити, но в неделя се прибирам в София. Ако Еделвайса може да изчака дотогава ще му дам пълна информация за предлаганите модели .

Murr Miay!


Тема to Edelwaisнови [re: Windstream]  
Авторkamikadze (Нерегистриран)
Публикувано04.05.03 01:20



4esno da ti kaja spored men nai dobre nqkoi da ti donese ili ti da si nameri6 nqkoe kolelo vtora ruka ot Germaniq.Tiq bulgarskite sa super golemi bokluci. Moeto kolelo ba6ta mi go donese ot germ. i ve4e 7 godini nqmam absoljutno nikakvi problemi kato se izklju4i 4e edin put sum balansiral kaplite, i na vsi4ko otgore go karam postoqnno.Na sedmica kogato e hubavo vremeto navurtam nai-malko 100 km.Priqtelite mi za tezi 7 godini smeniha pone po 3 koleleta kupeni ot BG novi.



Тема Re: to Edelwaisнови [re: kamikadze]  
Автор Windstream (откачалка)
Публикувано04.05.03 14:45



Много, ама МНОГО грешиш. Туй че твойте приятели явно не отбират от байкове или пък са им пробутали някакви фалшификати не е никакъв критерий за българското качество. Само за сведение един от моите приятели преди 3 години си взе DRAG с твърда рамка и вилка за 250 лв, юрка го при всяка възможност и то по места дето даже аз не смея да минавам (а на мен по принцип доста си ми хлопа дъската) и досега една главина не е сменил. Моя камион пък - собствено производство, цена 300 лв (от около седмица вече 450), също на три години - абсолютно никакви проблеми. А тия километри дето ти ги навърташ на седмица аз ги правя на ден, и то често по терени дето свят да ти се завие. А за велосипедите втора ръка от Германия, Австрия и не знам си къде още - не струват, поне по-голямата част от тук внесените. Явно ти си късметлия, което всъщност не е чудно щом баща ти ти го е карал. Обаче ако си го беше избирал от битака щеше да видиш чудо. Не говоря наизуст, все пак съм от Канзас-Сити, дето куцо и сакато кара колело и този бизнес процъфтява.

Та не подлъгвай човека - хубаво би било някой дето разбира специално да му докара колело от запада, ама ако няма такава възможност по-добре изобщо да не се захваща. Пък и никой германски байк тук няма гаранция, нали?

Murr Miay!


Тема Re: to Edelwaisнови [re: kamikadze]  
Автор AgentOrange (Z?)
Публикувано04.05.03 17:40



Ехх, боклук да е, ама да е западен, а? Тоя начин на мислене превърна България в авто-моргата на Европа...

"Give me 3 rides to snap it in half..."

Редактирано от AgentOrange на 04.05.03 17:40.



Тема Re: to Edelwaisнови [re: AgentOrange]  
Автор DANlO (The Past-master)
Публикувано04.05.03 22:17



Супер, ама супер много си прав!
Ето за това много се кефя, че напоследък и в България почнаха да се правят(не произвеждат, но се надявам да почнат и това да правят) качествени велосипеди !!!

I WANT to ride my bike...


Тема Re: to Edelwaisнови [re: Windstream]  
Автор Downhill (\'v'/)
Публикувано05.05.03 01:57



Таман мислех да кажа, че 100 километра на седмица не са чак кой знае колко...

1 )+( l/l B () T l-l E ( T l/l G /-\


Тема Re: to Edelwaisнови [re: DANlO]  
Авторkamikadze (Нерегистриран)
Публикувано05.05.03 20:43



Abe moje i da ste pravi,no az imah predvid koreiskite i kitaiski evtini bokluci deto gi prodavat v Bulgaria.
Mejdu drugoto as sam ot Ruse i tuka ima edin zavod,poto4no ceh.koito proizvejda kapli VUELTA ama 4uvam 4e samo za iznos.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.