Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:48 27.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема багажници за кола  
Автор phpGuruАдминистратор (новак)
Публикувано21.04.03 11:48



здравейте,

какви багажници за кола (за возене на колела естествено) може да ми препоръчате и от къде да си намеря (може и на старо)

благодаря



Тема Re: багажници за коланови [re: phpGuru]  
Автор HellRaider (WANTED)
Публикувано21.04.03 13:45



az buh ti preporychal Thule (ne sym sigoren che taka se pi6e)
prodavat se do rossignol na ulica cherni vryh

Ako nqma kade da otidesh ela na sebe si!!!


Тема Re: багажници за коланови [re: HellRaider]  
Автор phpGuruАдминистратор (новак)
Публикувано21.04.03 14:38



да аз ги видях, тях

там най-евтиният (но и най-лесен за ползване) ми се стори един багажник закачащ се отзад на колата с някакви ремъци и се чудих дали ще може да се кара с приемлива скорост примерно 90 км/ч с такъв багажник, защото на други места виждах подобен, но три пъти по-евтин багажник и ми казваха, че трябва да се кара с 50-60 км/ч



Тема Re: багажници за коланови [re: phpGuru]  
Автор HellRaider (WANTED)
Публикувано21.04.03 14:57



znachi az imeno s takyv bagajnik si zakarah koleloto do moreto i si go vyrnah karahme do 150 km/h i si izdyrja no na kym 120km/h remacite pochvat da vlizat v rezonans i se chuva edin gaden shum
no zavisi i ot kolata na koqto 6te go sloji6 kakva i e optekaemusta
kupen e ot velomaniq

Ako nqma kade da otidesh ela na sebe si!!!


Тема Re: багажници за коланови [re: phpGuru]  
Автор TheSaint (SUPERSONIC)
Публикувано21.04.03 21:38



Тази тема е доста бистрена.
Погледни тук:





Тема Re: багажници за коланови [re: phpGuru]  
Автор BuHeTy (((==ShOoTeR==)))
Публикувано23.04.03 12:09



Май са добри! Аз също си търся! Обаче ще задържа топката, има един друг модел дето повече ме кефи, ама тряа теглича на колата да е "изодзад" хахахаа!

I ShOt ThE sHeRiFF ==))

Редактирано от BuHeTy на 23.04.03 12:10.



Тема Re: багажници за коланови [re: BuHeTy]  
Автор BuHeTy (((==ShOoTeR==)))
Публикувано23.04.03 12:13



Thule стават ли за Астра?

I ShOt ThE sHeRiFF ==))


Тема Re: багажници за коланови [re: HellRaider]  
Автор phpGuruАдминистратор (новак)
Публикувано23.04.03 14:47



аз не разбрах само, с кой си се връщал - с евтиния или със скъпия

с други думи заслужава ли си, да си зимам скъпия, като мога да мина и с евтиния ?

(аз прегледах и темата, която TheSaint ме препрати, и имам чувството, че с изключение на един двама всички ползват евтините и са доволни - от там научих, че май е добре да ги увивам колелата да не цапат много-много )



Тема Re: багажници за коланови [re: TheSaint]  
АвторSelfmade (Нерегистриран)
Публикувано24.04.03 23:02



Аз съм си направил един сам, по модел който видях в Холандия. Закача се отзад на ябълката на теглича, където преди това се монтира една направляваща и носи две колела. Има си стопове мигачи и пр. вкл. и номер на колата и при пътуване нощем е абсолютна илюминация. Колелата са абсолютно стабилни, може да правиш скокове с колата, хващат се с едни перчати болтове за курбела. Такива видях и за мотори. Колелото се качва и сваля много бързо и като пътуваме през Саранци и Гълъбец си ги сваляме на спускане. Тоя багажник се поставя и сваля за 15 сек.
По Дискавъри гледах едни други, качени на покрива на джип. Те пък бяха направени като пантограф и като отключат едната секция тя се изнася настрани и слиза ниско, така че лесно да си свалиш колелото. Това лято ще си направя и такъв, че да мога да качвам до 4 колела общо с другия.



Тема Re: багажници за коланови [re: Selfmade]  
Авторpa4o (Нерегистриран)
Публикувано25.04.03 16:31



би ли обяснил по подробно как си го направил този багажник ,как го захващaш за теглича и как захващаш самото колело за багажника.питам,защото от известно време ми се върти идеята да си направя,но още не съм сигурен как.много ще съм ти благодарен,ако ми пообясниш малко по-подробно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.