Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:07 17.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема karane na vito6aнови  
Автор mice (непознат )
Публикувано25.02.03 18:38



abe hora kak moje ve4e vtora sedmica da invitevam po si4ki forumi i 4atove da pokarame na laleto i nikoi da ne se naviva... are ako ima jelaeshti za koito i da e den ot sedmicata da pusne msg. na icq#99496148 i da se razberem.
ina4e za subota i nedelia e 100% sigurno 4e 6te se hodi.
are 4akam jelae6ti :)
mitko



Тема Re: karane na vito6aнови [re: mice]  
Авторmastora (Нерегистриран)
Публикувано25.02.03 19:44



az za subota sam siguren....



Тема Re: karane na vito6aнови [re: mastora]  
Автор Downhill (('~'))
Публикувано25.02.03 20:01



И аз ще гледам да намина, но няма да пускам по "Лалето" - по-скоро ще направя 2-3 от последната междинна до Симеоново.

1 )+( l/l B () T l-l E ( T l/l G /-\


Тема Re: karane na vito6aнови [re: mastora]  
Автор mice (непознат )
Публикувано25.02.03 21:22



mastore registrirai se za da ti otkria nekvi koordinati da si napraim sreshta v subota
regards,
mitko



Тема Re: karane na vito6aнови [re: mice]  
Автор mice (снежен)
Публикувано26.02.03 02:33



sled ....okolo 5 4asa smiatam da se UBIA NA LALETO suvsem sam shtom niama nikoi jelaesht za delnicite. taka che ako se poiavi maika mi vuv foruma i kajete da me tursi u gorata hahaha, are jelaia si zdrave



Тема Re: karane na vito6aнови [re: mice]  
Автор Spitfire XlV (upgrade from IX)
Публикувано26.02.03 07:45



не се притеснявай, ще мина да те изстържа от леда към обяд някъде



Тема Re: karane na vito6aнови [re: Spitfire XlV]  
Автор mice (снежен)
Публикувано26.02.03 15:36



predi 5 min se pribrah i sum otnovo dovolen makar 4e biah sam kato niakoi bikeot4elnik v planinata...no za smetka na tova sum nai redovnia biker na vito6a (zimata) spored liftajiite..koeto me kara da se gordeia sus sebe si . ina4e ne6to polezno za tezi koito shte se ka4vat soon: zna4i biah navikan IAKOO ot lift-personala na sedalkovia na laleto che plasha skiorite i ne po malko ot samite tiah che sum izoraval pistata koeto me podludi zashtoto pistata stava vse po tvurda i zaledena...taka 4e poburzaite predi da e kusno za nai unikalnoto kef4e da se pusne6 po pistata s kolelo. biah zapla6en, a => i vsi4ki vie koito karate gore zimno 4e pove4e niama da se dava ka4vane sus sedalkata na baikari (zapoved na "avstrieca"...6eva demek). inache nadolu po kimba e vse o6te iako no stava vse po zaledeno i ki6avo. za tova smiatam da ne propuskam sledva6tite dni i 6te karam do upor ...ili kolkoto baikot izdurji.



Тема Re: genialna ideia katalizirana ot 4isitia vuzduhнови [re: mice]  
Автор mice (снежен)
Публикувано26.02.03 15:45



...da dobavia o6te ne6to: dokato se pe4ah na zverskoto slunce i podi6vah ot cennia 4ist vito6ki vuzduh si misleh: niakude biah 4el hitur na4in da se priberesh v home ako ti se spuka guma v planinata i niama6 podru4ni sredctva...pulni6 gumata s trevoliak i koreniak i se pribira6 krivo liavo. E po toia povod mi doide genialnata ideia che analogi4no prez zimata ako ti se slu4i su6tia karuk...pulni6 gumata sus sniag i pak si dovolen ot jivota hahaha e ne sum go probval taka 4e 4akam prepatili mnenia po taz ideia.
regards,
mitko

Редактирано от mice на 26.02.03 15:45.



Тема Re: karane na vito6aнови [re: mice]  
Автор bikerider (aware)
Публикувано26.02.03 17:01



Австриеца или Овена или Крушата или който и да е тъп врат да ми го духат...
Проблема си е ваш, че карате сред скиори...

Аз пък цяла зима карам и не съм имал и един проблем... щото не се вра в гмежта и простаците...

Anima Sana In Corpore Sano


Тема Re: karane na vito6aнови [re: bikerider]  
Автор DANlO (The Past-master)
Публикувано26.02.03 17:04



На Драгалежци ли си караш...?

I want to ride my bicycle
I want to ride my bike



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.