Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:57 14.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема karane na vito6a  
Автор mice (непознат )
Публикувано25.02.03 18:38



abe hora kak moje ve4e vtora sedmica da invitevam po si4ki forumi i 4atove da pokarame na laleto i nikoi da ne se naviva... are ako ima jelaeshti za koito i da e den ot sedmicata da pusne msg. na icq#99496148 i da se razberem.
ina4e za subota i nedelia e 100% sigurno 4e 6te se hodi.
are 4akam jelae6ti :)
mitko



Тема Re: karane na vito6aнови [re: mice]  
Авторmastora (Нерегистриран)
Публикувано25.02.03 19:44



az za subota sam siguren....



Тема Re: karane na vito6aнови [re: mastora]  
Автор Downhill (('~'))
Публикувано25.02.03 20:01



И аз ще гледам да намина, но няма да пускам по "Лалето" - по-скоро ще направя 2-3 от последната междинна до Симеоново.

1 )+( l/l B () T l-l E ( T l/l G /-\


Тема Re: karane na vito6aнови [re: mastora]  
Автор mice (непознат )
Публикувано25.02.03 21:22



mastore registrirai se za da ti otkria nekvi koordinati da si napraim sreshta v subota
regards,
mitko



Тема Re: karane na vito6aнови [re: mice]  
Автор mice (снежен)
Публикувано26.02.03 02:33



sled ....okolo 5 4asa smiatam da se UBIA NA LALETO suvsem sam shtom niama nikoi jelaesht za delnicite. taka che ako se poiavi maika mi vuv foruma i kajete da me tursi u gorata hahaha, are jelaia si zdrave



Тема Re: karane na vito6aнови [re: mice]  
Автор Spitfire XlV (upgrade from IX)
Публикувано26.02.03 07:45



не се притеснявай, ще мина да те изстържа от леда към обяд някъде



Тема Re: karane na vito6aнови [re: Spitfire XlV]  
Автор mice (снежен)
Публикувано26.02.03 15:36



predi 5 min se pribrah i sum otnovo dovolen makar 4e biah sam kato niakoi bikeot4elnik v planinata...no za smetka na tova sum nai redovnia biker na vito6a (zimata) spored liftajiite..koeto me kara da se gordeia sus sebe si . ina4e ne6to polezno za tezi koito shte se ka4vat soon: zna4i biah navikan IAKOO ot lift-personala na sedalkovia na laleto che plasha skiorite i ne po malko ot samite tiah che sum izoraval pistata koeto me podludi zashtoto pistata stava vse po tvurda i zaledena...taka 4e poburzaite predi da e kusno za nai unikalnoto kef4e da se pusne6 po pistata s kolelo. biah zapla6en, a => i vsi4ki vie koito karate gore zimno 4e pove4e niama da se dava ka4vane sus sedalkata na baikari (zapoved na "avstrieca"...6eva demek). inache nadolu po kimba e vse o6te iako no stava vse po zaledeno i ki6avo. za tova smiatam da ne propuskam sledva6tite dni i 6te karam do upor ...ili kolkoto baikot izdurji.



Тема Re: genialna ideia katalizirana ot 4isitia vuzduhнови [re: mice]  
Автор mice (снежен)
Публикувано26.02.03 15:45



...da dobavia o6te ne6to: dokato se pe4ah na zverskoto slunce i podi6vah ot cennia 4ist vito6ki vuzduh si misleh: niakude biah 4el hitur na4in da se priberesh v home ako ti se spuka guma v planinata i niama6 podru4ni sredctva...pulni6 gumata s trevoliak i koreniak i se pribira6 krivo liavo. E po toia povod mi doide genialnata ideia che analogi4no prez zimata ako ti se slu4i su6tia karuk...pulni6 gumata sus sniag i pak si dovolen ot jivota hahaha e ne sum go probval taka 4e 4akam prepatili mnenia po taz ideia.
regards,
mitko

Редактирано от mice на 26.02.03 15:45.



Тема Re: karane na vito6aнови [re: mice]  
Автор bikerider (aware)
Публикувано26.02.03 17:01



Австриеца или Овена или Крушата или който и да е тъп врат да ми го духат...
Проблема си е ваш, че карате сред скиори...

Аз пък цяла зима карам и не съм имал и един проблем... щото не се вра в гмежта и простаците...

Anima Sana In Corpore Sano


Тема Re: karane na vito6aнови [re: bikerider]  
Автор DANlO (The Past-master)
Публикувано26.02.03 17:04



На Драгалежци ли си караш...?

I want to ride my bicycle
I want to ride my bike


Тема Re: karane na vito6aнови [re: mice]  
Автор Downhill (('~'))
Публикувано26.02.03 17:06



Я дай безценно инфо къде се топи снегът, че умирам от мъка... Къде е кишата.

1 )+( l/l B () T l-l E ( T l/l G /-\


Тема Re: genialna ideia katalizirana ot 4isitia vuzduhнови [re: mice]  
Автор bikerider (aware)
Публикувано26.02.03 17:06



Ти нещо си препушил днеска ми се струва...
Как ще докараш поне 1/8 атмосфера с трева и кореняци????? Или със сняг, дето на първата минута ще се разтопи вътре от триенето на гумата с терена????????? Със същия успех направо махай гумата и бацай по капла надолу...

Носиш си помпа, резервна гума и лепенки и толкова, кви са тия патагонски дивотии???...

Anima Sana In Corpore Sano


Тема Re: genialna ideia katalizirana ot 4isitia vuzduhнови [re: bikerider]  
Автор mice (снежен)
Публикувано26.02.03 18:18



abe ne mi stiga che dneska me navikvaha nekvi liftajii ami i ti sa me navikvash...
a inache se beshe razkishkalo nadolu veche sled golemia led na putekata kudeto minava edna reki4ka ...no tva ne beshe nai fatalnoto, po fatalen beshe leda koito ot tova miasto nadolu stavashe vse poveche... (dosta poveche ot nedelia) no pak se kara i e vurhuuuu.



Тема Re: karane na vito6aнови [re: mice]  
Автор Spitfire XlV (upgrade from IX)
Публикувано26.02.03 19:30



никой до сега не ми е правил проблеми. От време на време някой дето се вози на лифта пее "селянин с колело ... u can do it" но това не ми разваля кефа, напротив. Защо не пробва под романския? Точно като стигнеш долната станция, има една пътека дето е много добре утъпкана (не като под симеоновския) която слиза точно до лалето. Кеф ти скорост кеф ти завойчета...



Тема информация за справканови [re: Downhill]  
Автор Spitfire XlV (upgrade from IX)
Публикувано26.02.03 19:41



финалната алея преди симеоново е заледена и не може да се кара по нея. 20м преди да стигнеш до улицата (вече като си излезнал от гората) вече няма сняг



Тема Re: информация за справканови [re: Spitfire XlV]  
Автор Downhill (('~'))
Публикувано26.02.03 20:03



10x

1 )+( l/l B () T l-l E ( T l/l G /-\


Тема Re: информация за справканови [re: Spitfire XlV]  
Автор mice (снежен)
Публикувано26.02.03 20:43



pusnah se i po tazi puteka i po drugata... a tazi drugata (koiato minava prez smer4ovoto pole i izliza na laleto) e mnoo iaka ma vse oshte snega e mek tam i tuk tame hfur4ah pred koleloto zabivaiki klun.
ina4e sledvashtia put shte zamola da me pusnat i shte se probvam do gorno lale-ot tam kum romana-po siniata pista-posle v diasno pak kum laleto i nadolu. smiatam che she e mnogo iakooo.



Тема Re: karane na vito6aнови [re: bikerider]  
Автор KOH_дьo.Модератор (MANgez)
Публикувано26.02.03 22:36



е да за кво като по цял ден си сред простаци и горе пак да си сред такива...

"...LELEEE MALEEEE DAWAIIII GAZZZ MALEEE S PYLNA GAAAAZZZZ..."


Тема Re: karane na vito6aнови [re: KOH_дьo.]  
Автор mice (снежен)
Публикувано26.02.03 22:48



abe te horata (skiori, bordisti, turisti, liftisti i ma6inisti i drugi oligofrenisti) moje i da sa pravi za sebe si che naistina ako drunnesh nekoi neshtasten ot tiah s koliloto shte te kulne cial jivot a takava opastnost ima i to goliama. no vse pak planinata e ....dar ot boga sa ni tezi hubavi neshtaaaaaaaaaaa i iako selenia da. ta tia(planinata) e na vsite seliani ta daje i na "seyianina s koyeyo" samo deto e ot sf a ne ot pernik
p.s. da mrat vsite koito me prokleha dnes a te biaha o4udvashto mnogo za razlika ot drugi dni kogato obiknovenno se zahlasvat.



Тема Re: genialna ideia katalizirana ot 4isitia vuzduhнови [re: mice]  
Автор bikerider (aware)
Публикувано27.02.03 10:57



не те навиквам бе, просто се чудя на "идеите" ти

Anima Sana In Corpore Sano


Тема Re: ideqнови [re: Spitfire XlV]  
Автор mice (снежен)
Публикувано27.02.03 20:41



imam ideq: shto niakoia nedelia(che togava rabote6tite ne rabotiat) da ne se ugovorim vsite koito imame kolela pa kakvito i da sa te (kolelata) i da se ka4im gore i da se pusnem po laleto. she se filmira ot dolu s kamera i fotoap. (razpolagame s takiva...pone az imam)....ta predstaviam si za kvo zrelishte she stava duma >20 baikari po pistata kak se puskat...kato lavinaaaaaaaaa
leleeeee tva she e snimka i film na godinata....she go pusnem vuv vsichki mtb saitove ta da se razbere che i v BG sushtestvuva tozi sport a i ne malko entusiazti sa zapaleni po nego.
are pa ako ne vi se nravi ideqta ne mi se surdete 4e pi6a gluposti.
p.s. ima i druga dobra strana - shte si vzemem grupovi karti s namalenie :)
regards,
mitko



Тема Re: ideqнови [re: mice]  
Автор Spitfire XlV (upgrade from IX)
Публикувано28.02.03 14:28



то хубаво ама лалето е вече много остъргано и паданията са почти на всяко спускане, така че ще имаме филм с 20 търкалящи се по стръмна писта колелисти по добре на друго място ако въобще се прави такова нещо



Тема Re: ideqнови [re: Spitfire XlV]  
Автор mice (снежен)
Публикувано28.02.03 20:59



hahahahahahaha e tva mi e*a maikata ot smiah...samo kato si go predstavia i pak hahahahahahaha...are stiga sum hahval. shto be vse oshte stava puk i ko kato se pada...she se stava i pak taka. az daje obladan ot tazi utopi4na no mnogo efektna ideq(pone na men taka mi izglejda kato si predstava) se obadih na edin friend koito raboti v btv-to (reporter zad kadur a poniakoga i pred kadur) i toi kaza che moje da se uredi da doide kameren ekip da zasneme oligofrenskata ideq.
ma kato gledam aktivnosta na replay-te mai tva she si ostane samo v me4tite mi.
are puk az subota,nedelia,ponedelnik shte sum gore i vse oshte chakam navitaci za kompania...a za tezi koito sa sustezateli shte se staraia da gi nastigam kakvoto i da mi kostva :).
are che se uliah....ebati fermana pfuuu



Тема Re: ideqнови [re: mice]  
Автор DANlO (The Past-master)
Публикувано28.02.03 23:55



OOO щом ще идват ония от тиливизията аз ке додем!Позиорче си падам

I want to ride my bicycle
I want to ride my bike


Тема Re: ideqнови [re: DANlO]  
Автор mice (снежен)
Публикувано01.03.03 12:08



e samo zaradi men i teb na dali she doidat haha :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.