Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:39 15.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: temata iz4erpanaнови [re: DANlO]  
Автор mice (снежен)
Публикувано26.02.03 18:35



mi magazina e dale4e...South Carolina, USA .... a cenata ne iskam da si ia spomniam zashtoto mi se reve....po preeban ot mene niama no se opitvam da zabrava za preebavkata karaiki :)



Тема Re: temata iz4erpanaнови [re: mice]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано26.02.03 18:52



добре, реви си, карай си - разрешавам ти :)
в крайна сметка крив ли е диска или не, щото и тва си е интересно :)))
и друго едно питане

като стиснеш накладките и от двете страни ли се приближават към диска (ротора) или едната е винаги на едно и също разстояние (трие) ???

<..

..>

Тема Re: temata iz4erpanaнови [re: screamBoy]  
Автор mice (снежен)
Публикувано26.02.03 21:38



vij kvo ti na staria ne kazvai koga, kolko i kak da reve i kara zashtoto kogato toi reve vsi4ko se trese. a za diskovete kato cheli prednia rotor kato vrutna gumata i dava otklonenie ot poriaduka na 1 do 2 ???mikrona??? no s finna nastroika i sichko si idva na miastoto. inache stiska ednostranno ot kum ramoto. vuzmojnite reglajisa: i dvete nakladki mogat da se izbutvat v proces na izhabiavane na ferodoto, i s 4ervenoto vint4e se regulira drugata chast (vutreshnata) za da se pasne na diska....
p.s. tva za mikrona e nekva glupost...dori ne znam takava merna edinica.
i vtori put ne mi razreshavai da ne ti naleta
i skoro shte doida s hdd-to da mi copnesh unikalnite filmi koito si subral vuv free



Тема Re: Дискови спирачки ProMaxнови [re: Drigi]  
Автор n.z. (шофер)
Публикувано26.02.03 22:46



ami imam pro max 180mm. kupen e ot turciq 140lv. spira chudesno samo che s 2 prysta. moje i s edin no sravnitelno po-slabo. ako izleesh polovin kofa maslo v bronite spira prosto perfektno :))))
diska ne se gyne; nakladkite se dvijat i dvete. pri zakrepqneto ima edin mynichyk umishlen luft, koito nagajda spirachkata sprqmo diska. tozi luft e sled skrepqneto kym vilkata.
eto i nqkolko snimki






...аз винаги пия само по чаша,не повече, ама после ставам друг човек...пък тоз другия колко пиеее

Тема Re: Дискови спирачки ProMaxнови [re: n.z.]  
Автор mice (снежен)
Публикувано26.02.03 22:57



maliii mnoo ubav balatum ot de go kupi nego kaji...
maitap si prava e mai tvoite sa po dobri, no vse pak ne smiatash li che rotorite sa malko tunki...ili tova niama znachenie za ka4estvoto na spira4kata (prosto ne razbiram osobeno)



Тема Re: Дискови спирачки ProMaxнови [re: mice]  
Автор n.z. (шофер)
Публикувано26.02.03 23:08



ami pone pri men ne okazva vliqnie, a i ne mislq che e tynyk.


pyk balatoma sym go opynal specialno zaradi bike, zashtoto inache stava golqma pomiq :))) ako iskash ot nego imam oshte desetina kvadratni metra :)

...аз винаги пия само по чаша,не повече, ама после ставам друг човек...пък тоз другия колко пиеее



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.