Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:04 25.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Вело багажници - пак преговорнови  
Автор TheSaint (x moder)
Публикувано18.02.03 12:38



Някой може ли да сподели преки впечатления от багажник за колело.
Най-вече ме интересува такъв който се поставя на задния капак.
Дали стои стабилно, а най-вече как се отразява на боята на автомобила (контактува с някакви гумени тампони с капака и силно ме притесява, че ще започне да я дере при вибрации).
Благодря!



Тема Re: Вело багажници - пак преговорнови [re: TheSaint]  
Автор DANlO (The Past-master)
Публикувано18.02.03 13:14



Само веднъж ми се е налгало да пренасям колелото на дълго разстояние и ползвах такъв "багажник"- доста практично изобретение могат да се сложат до 4 колела (но предполагам ще пренасяш само твоето както и да е)
Универсален е, за всякакви коли(за 5та врата или обикновен капак все става)Има разни каиши които се закачат и се стягат-достатъчно надеждно!А боята на колата си е читава :) предполагам че като остареят самите тампони ще има проблеми но това ще е след поне 3-4 годинки!

I want to ride my bicycle
I want to ride my bike


Тема Re: Вело багажници - пак преговорнови [re: TheSaint]  
Автор bikrider (izmamnik)
Публикувано18.02.03 13:19



Za Audi ne stavat ....



Тема Re: Вело багажници - пак преговорнови [re: bikrider]  
Автор DANlO (The Past-master)
Публикувано18.02.03 13:29



това беше тъпо!!!Защо на всяка манджа мерудия?????Защо трябва сами да си правим клуба безмислен и да го пълним с глупави постове?!?!тоя клуб заприличва на някаква помия

I want to ride my bicycle
I want to ride my bike


Тема Re: Вело багажници - пак преговорнови [re: DANlO]  
Автор C_MoМодератор (_r__)
Публикувано18.02.03 14:02



какво се пънеш сега? Ако наистина не стават за Ауди инфото е полезно... и поста съвсем не е безсмислен.

 ... hardtail pride ...
           

Тема Re: Вело багажници - пак преговорнови [re: DANlO]  
Автор TheSaint (x moder)
Публикувано18.02.03 14:03



Благодаря ти!
От веломания ли си го пазарувал?
Май беше около 45 лв. Имаше и по скъп около 100-120 в магазин на Rossiniol.
Няма да пренасям само моето колело. Ще са мин. 2 макс. 4. Само се чудя, те го водят за макс. 3, ти казваш, че става с 4, предполагам говориш за не много тежки колела (до 15 кг)?



Тема Re: Вело багажници - пак преговорнови [re: bikrider]  
Автор TheSaint (x moder)
Публикувано18.02.03 14:07



Би ли обяснил защо (освен ако това не е заяждане)?
Щото имам някакви спомени че съм го виждал на Ауди...



Тема Re: Вело багажници - пак преговорнови [re: TheSaint]  
Автор bikerider (aware)
Публикувано18.02.03 14:38



Горещо ви препоръчвам багажниците на Thule (магазина на Rossignol). Вярно скъпи са, но са класи над турските багажници във Веломания.

Аз имам такъв (Thule), със две допълнителни каишки, излезе общо 160 лева и си го разделихме с един приятел. Багажника е страхотен, става за всякакви седани и хетчбекове. Има много стабилни тампони, стъпва само горе на задното стъкло (при хетчбек) и се закрепва адски стабилно чрез каишките. Има място за три колела, регулира се за всякакви размери задни стъкла, а при седаните стъпва долу върху задната броня). Колелата лежат върху гумени тампони, не се дерат, а като им стегнеш предните колела с каишка, става супер стабилно. С моя приятел сме карахме със 60 по черен път и колелата не помръднаха изобщо.

Ако си се засилил да си вземаш багажник, един съвет от мене - спадай преди това гумите на колелата, особено ако пътуваш на изток следобед или на запад сутринта

Anima Sana In Corpore Sano


Тема Re: Вело багажници - пак преговорнови [re: bikerider]  
Автор bikerider (aware)
Публикувано18.02.03 14:41



Забравих да кажа, за Ауди (седан нали?), изобщо не стъпва върху стъклото, а само върху багажника. Ама съм чувал че Аудитата по принцип много друсали, особено тези с червените джанти, така че може и да не стане, незнам

Anima Sana In Corpore Sano


Тема Re: Вело багажници - пак преговорнови [re: DANlO]  
Автор bikerider (aware)
Публикувано18.02.03 14:41



Kакъв ти е проблема бе, мой човек? Не понасяш чужди мнения ли, кво?
Точно твойто поведение е "на всяка манджа мерудия". Гледай си в чинийката и си трай.

Anima Sana In Corpore Sano



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.