Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:52 17.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема 661/Daineseнови  
Автор n.z. (шофер)
Публикувано09.02.03 22:18



molq vi pomognete malko

nakolenkite s korite i nalakytnici(pak taka s kori do kitkata, ne znam kak tochno se naricha) koe e za predpochitane? dainese ili 661? iztyknete mi silni slabi strani plzzzz i ako moje mi kajete i cenite, zashtoto se ochertava v blizkite dni da doida do Sf i iskam da si kupq, no e hubavo da znam kyde tochno da ida. shte sym vi mnogo blagodaren.

10000000xxxxxxxxxxx predvaritelno

...аз винаги пия само по чаша,не повече, ама после ставам друг човек...пък тоз другия колко пиеее


Тема Re: 661/Daineseнови [re: n.z.]  
Автор Tanuco (все едно....)
Публикувано09.02.03 22:44



Ще ти кажа за наколенки Dainese и налакътници 661, щото само тях съм ползвал.
Наколенките са много добри, лесно се свиква с тях, удобни са, проветряват се, което е много важно и най-вече пазят и не се изхлузват.
Налакътниците 661 също са добри, НО се изхлузват, а това не е много приятно, и запарват много, но са удобни(като свикнеш) и пазят.
Незнам как стоят нещата с налакътниците Дайнезе и наколенките 661.Според мен каквито и да си вземеш няма да сбъркаш.Цени...хм....баси...забравих ги, но са около 60-70лв(100%) и двете.
За наколенки не бих се поколебал и бих си взел Дайнезе ако трябваше да избирам сега, но отиди, пробвай, и виж кое ще ти е по-удобно.
Един съвет: по-добре си вземи по-малък номер, отколкото по-голям(естествено ако няма твоя размер)

Nil novi sub sole


Тема Re: 661/Daineseнови [re: Tanuco]  
Автор n.z. (шофер)
Публикувано09.02.03 22:56



a tali ima v nalichnost? mai se orientiram kym dainse. dali ima v momenta v pro sport? 120lv shte mi stignat li za nalakytnici i nakolenki?
mnogo blagodarq za byrziq otgovor. imam vreme da mislq do chetvyrtyk ... 10xxxx

...аз винаги пия само по чаша,не повече, ама после ставам друг човек...пък тоз другия колко пиеее


Тема Re: 661/Daineseнови [re: n.z.]  
Автор Tanuco (все едно....)
Публикувано09.02.03 23:50



Предполагам че имат, но наколенките са твърдо към 70лв.Преди и в БАС имаше наколенки Dainese, така че виж и там, ако имаш път.

Nil novi sub sole


Тема Re: 661/Daineseнови [re: n.z.]  
Автор halcor (doomed)
Публикувано10.02.03 09:18



Един глас за наколенки 661 и налакътници O'Neal, аз карам с такива. Но с цени, магазини и наличност в София в момента не мога да ти помогна.



Тема Re: 661/Daineseнови [re: n.z.]  
Автор bikerider (aware)
Публикувано10.02.03 10:40



Dainese са върха на сладоледа. 661 sucks!!!

но наистина не си взимай по-голям размер... гадно е :))

Anima Sana In Corpore Sano


Тема Re: 661/Dainese [re: bikerider]  
Автор halcor (doomed)
Публикувано10.02.03 18:18



Защо 661 да смуче? Добре си ми пази коленете на мен, изпробвано.



Тема Re: 661/Daineseнови [re: n.z.]  
Автор KPETEH.Модератор (no comment...)
Публикувано10.02.03 22:24



абе в магазина на ул.Парчевич дали имат яйца? ама дали са пресни? ... ааа... дали може някой да ми ги купи пък аз после....

ти като ше си взимаш не можеш ли да си дигнеш мързеливия еди кво си и да идеш поне да видиш...

странни хора има...

Айде!
По-добре дефектни, отколкото обратни!


Тема Re: 661/Daineseнови [re: Tanuco]  
Автор Fatwheelz (ADI,де)
Публикувано10.02.03 22:41



мен ти ли беше днеска на военна?

NO PAIN NO GAIN


Тема Re: 661/Daineseнови [re: Fatwheelz]  
Автор Tanuco (все едно....)
Публикувано11.02.03 00:21



Da shto?!?!

Nil novi sub sole



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.