Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:31 29.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема И понеже се заформи спор..я кажете?нови  
Автор BuHeTy (((==ShOoTeR==)))
Публикувано15.01.03 16:47



Как се казват всички тези които ходят, приказват, въртят се и чешат вратове в БАС?!?! Хйде казвайте,че аха да оборят моето твърдение тази недея на връщане от Банско, хора които се помещават там... в БАС де.... хехехеее

I ShOt ThE sHeRiFF ==))


Тема ами...нови [re: BuHeTy]  
Автор KPETEH.Модератор (...)
Публикувано15.01.03 22:51



Първо- мерси ю, знаеш за кое И второ- какво имаше предвид- кои са хората, работещи там, или кои от тук присъстващите са ходили там?!?!

Айде!
По-добре дефектни, отколкото обратни!


Тема Re: ами...нови [re: KPETEH.]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано17.01.03 19:23



ами понеже и аз ходя веднъж месечно в БАС и цъкам с език и си чешам врата като се сетя колко ми се искат разни неща ма няам кинти и ако е за такива хора като мен кибици се казват.

<..

..>

Тема Re: И понеже се заформи спор..я кажете?нови [re: BuHeTy]  
Автор Psychoiho (kozirog)
Публикувано17.01.03 19:28



aabe tva da ne e svurzano s teoriata na niakoi nashi obshti poznati za guzariata?

you bring light in...


Тема Re: ами...нови [re: screamBoy]  
Автор BuHeTy (((==ShOoTeR==)))
Публикувано19.01.03 15:56



Hahahaaaaa....oooo ti se otdalechavash ot moeto tvurdenie! Za KIBICI ne biah se setila....obache poluchavash potupvane po gurbinkata za DUMI4KATA, gotska e
Inache az lepnah dumata BASisti...hahahhaaaa... Ama Danhill i CrazyBiker pochnaha da mi sporiat che tova da ne bilo rock grupa che da se govorelo za BASisiti...hehehe i pochnaha da mi govoriat za SOLISTI i kitari...

I ShOt ThE sHeRiFF ==))


Тема Re: ами...нови [re: KPETEH.]  
Автор BuHeTy (((==ShOoTeR==)))
Публикувано19.01.03 15:56



Imam v predvid che vsichki onezi koito bachkat, hodiat, gledat, cheshat se, komentirat, sustezavat se....sa.........BASisiti!!!!!!!!!
Aide sega kaji che ne e taka...i za bas kitara, vokali, solisti i bandi ne mi govori che pprez celia put ot Bansko za Sofia se vodi ojestochen spor po temata...
I ti si BASist pile...hahahaaaaaaaaa, ako i da si fan na solovite izpulnenia!!!!!!!!

PS. Niama za kakvo da mi mersish, biah kazala nachaloto na Ianuari i spazvam obeshtanieto...sega ostava suma oshte nehsta da si nabavia po bike-a...uffffffff!

I ShOt ThE sHeRiFF ==))

Редактирано от BuHeTy на 19.01.03 16:03.



Тема Re: И понеже се заформи спор..я кажете? [re: Psychoiho]  
Автор BuHeTy (((==ShOoTeR==)))
Публикувано19.01.03 16:00



Tuk TEORIATA niama pochva... Prosto posporihme za samata duma!

I ShOt ThE sHeRiFF ==))


Тема Re: И понеже се заформи спор..я кажете?нови [re: BuHeTy]  
Автор Tanuco (все едно....)
Публикувано19.01.03 16:19



Басаджии?!?



Тема Re: ами...нови [re: BuHeTy]  
Автор Danhill (-4wd-)
Публикувано19.01.03 18:01



Бих добавил ,че Басист или по-скоро BASист е едно животно- нали ;) не е човек
дато издава определено страшни за новите лица звуци като ЪЪЪЪЪЪЪЪааа ,пруруруруру и др.,ааа иии секрецията е нещо за което не мога да не спамена,както и миризмата(не е приятна), определено си търси белята ,умрЕ да създава интриги , в гората винаги ама винаги е маскиран (-зиме - лете.....) ,спи с колеУо
(не с жена ) ( може с жена ама само физически -акъла е ......) , а за BASиските
това всъщност май са безполови същества и при инцидент съществена роля биха изиграли документите иначе не моеш да разбереш -ТОВА кво е всъщност
до мен поне не се достигали доказателства, че са жени, ако има някой по-запознат по темата нека каже

BE QUICK OR BE DEAD


Тема Re: ами...нови [re: Danhill]  
Автор Downhill (('~'))
Публикувано20.01.03 00:34



Mnogo zabavno si go napisal!

1 )+( l/l B () T l-l E ( T l/l G /-\



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.