Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:43 28.04.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема RST AlfaAlfa XL sre6to Dirt Jumper 3?нови  
АвторDRlGl (Нерегистриран)
Публикувано15.01.03 13:53



Znae li niakoi pove4e za tiah?Kakvo da zema Iaka marka po nisak klas ili RST visok klas?I dvete sa masleni s otvorena bania i regulatzia na tvardosta i vru6taneto....Rst e dvukoronna 3.5kg 153mm!Triabva mi vilka za Agresiven freeride...Marzicchi e 130 ednokoronna no e po leka okolo 2kg....Napravo ne znam pri vsi4ki slu4ai RST shte e po- skupa...no e dosta iaka vsushnost me pritesniava samo Markata RST makar 4e e visok klas vilka!Ramkata mi e Scott octane fx3 stava li za visoka vilka?A...RST-to e sas 20mm os.....



Тема Re: RST AlfaAlfa XL sre6to Dirt Jumper 3?нови [re: DRlGl]  
Автор AgentOrange (Z?)
Публикувано15.01.03 15:30



Аз не знам RST да правят качествени вилки :) Докато DJ3 си е доста добра вилка. Не знам ти как точно си го представяш тоя агресивен фрийрайд, но ако става въпрос за скокове и т.н. - Dirt Jumper-а ще ти върши чудесна работа, при всички случаи по-добра от RST-то, а и според мен ще е по-здрава.

Holy pigshit batman!



Тема Re: RST AlfaAlfa XL sre6to Dirt Jumper 3?нови [re: DRlGl]  
Авторbikerider (Нерегистриран)
Публикувано15.01.03 15:50



ne se lyji da si vzimash RST, shte vidish samo iadove sled godina
marzocchi sa svetovnia lider
vsichkite im vilki sa konstruirani na baza na veche 54 godishnia im opit vav motocikletnite vilki

no ako se spresh na marzocchi, a iskash da karash agresiven freeride, vzemi si JrT/JrT Pro ili Z1 Fr

DJ3 e proektiran glavno za skokove



Тема Re: RST AlfaAlfa XL sre6to Dirt Jumper 3?нови [re: DRlGl]  
Автор A.D.l. (да де да)
Публикувано15.01.03 22:39



DJ3 няма настройка на връщане,нито open bath
ина4е съм за DJ,много ясно.За екстремен FR оба4е Моnster:)



Тема :):):):) XAAAAAAAAAAXAXAXA:):):)нови [re: A.D.l.]  
Автор KPETEH.Модератор (...)
Публикувано15.01.03 23:31



Абе хора, за какъв ЕКСТРЕМЕН ФРИЙРАЙД говорите, бе? Искам да дойда да гледам. Къде го има това чудо на двайстия век?!?!(говориме за БГ)

Айде!
По-добре дефектни, отколкото обратни!


Тема Re: :):):):) XAAAAAAAAAAXAXAXA:):):)нови [re: KPETEH.]  
Автор A.D.l. (LiveToRide)
Публикувано16.01.03 00:31



Tи знаеш ли аз кво разбирам под "екстремен"?А Пешо,Драган и Петкан знаеш ли ги кво разбират?Аз ако не мога от бордюр да ско4а за мене и 10 стълби ще са екстремни...И откъде знаеш всеки в тая държава на колело кво прави?



Тема Re: :):):):) XAAAAAAAAAAXAXAXA:):):)нови [re: A.D.l.]  
Автор AgentOrange (Z?)
Публикувано16.01.03 01:19



Няма за какво да се пенявиш толкова, още повече че си наясно, че КРЕТЕН-а е прав. Пък и очевидно под екстремен фрийрайд разбираш такова каране, при което е нужна здравината на MrT - ти сам посочи вилката за този стил.

За DJ3 - не си прав, че вилката не е с open bath система за смекчаване.

Holy pigshit batman!

Редактирано от AgentOrange на 16.01.03 01:20.



Тема Re: RST AlfaAlfa XL sre6to Dirt Jumper 3?нови [re: DRlGl]  
Автор A.D.l. (LiveToRide)
Публикувано16.01.03 01:26



За вилката си прав,но да кажем 4е аз примерно утре отнякъде си купя подходяща вилка и отида с нея да практикувам прословутия "екстремен" фрийрайд насело или някъде където ти просто не ходиш.Откъде знаеш кой какво прави?Не се заяждам,просто така ги виждам нещата...



Тема Re: RST AlfaAlfa XL sre6to Dirt Jumper 3?нови [re: A.D.l.]  
Автор AgentOrange (Z?)
Публикувано16.01.03 02:13



И аз не се заяждам. Просто отбелязвам, че нашенската МТБ общност е доста малка дори в национален мащаб и в общи линии нещата се разчуват бързо. Следователно вероятността да има такъв индивид, притежаващ достатъчно хубаво колело и достатъчно големи умения, който да практикува примерно 6-7-метрови дропове без да спомене за това пред абсолютно никого, клони толкова силно към нулата, че да се твърди обратното е просто смехотворно.

Holy pigshit batman!



Тема Re: :):):):) XAAAAAAAAAAXAXAXA:):):)нови [re: A.D.l.]  
Автор Psychoiho (kozirog)
Публикувано16.01.03 13:39



az chat-pat snimam sus fototo, aide da napravim edna sesia, znaesh li otkoga si mechtaia za takova neshto

you bring light in...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.