Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:56 27.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: :):):):) XAAAAAAAAAAXAXAXA:):):)нови [re: ADl]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано20.01.03 03:04



умря ли ? не е ли временно ? мойта бебонка на над -2 Целзиеви си е добре. Нещо вземи го погушкай да видиш няма ли да се размърда. Примерно във входа на стълбите за около час трябва да му е предостатъчно ?

<..

..>

Тема Re: :):):):) XAAAAAAAAAAXAXAXA:):):)нови [re: screamBoy]  
Авторbikerider (Нерегистриран)
Публикувано20.01.03 17:12



Не се измъквам бе :)

Точно за downhill-рите говоря, те не са extreme freerider-и каквото и да ми обяснявате. Може и да има такива, които практикуват и двете, но не за това приказвам аз. Исках да кажа, че на никой downhiller не му трябва SuperMonster със тия 300мм ход. Това е само за олигофрени дето прескачат къщи и дропват горе по върховете от 6-7 метра

Кой нормален downhiller го прави това? Не съм спускач по душа, но се кефя на спускането от сърце и мисля че там идеята е скоростта, нали така? А за мен скорост по трасе и 300мм вилка (която по идея е доста мека заради дроповете) са несъвместими понятия.



Тема алооооу.....нови [re: DRlGl]  
Автор CRZ (гръмогущер)
Публикувано20.01.03 19:26



пшшшшшш....абе вие редовни ли сте бе......кви глупости ръсите че RST нямали свестни вилки.....ако искате да знаете пък даже и ZOOM равят сносни неща за зуум не става дума за вилки амам както и да е ...я земете поразгледайте някое списание и стига дрънкахте...мамка му като че ли само marzzochi rock shox manitou правят вилки бе...за RST само един пример....RST MOZO едно такова обърнато хубавичко сивичко с 150 мм ход....даже едно такова се кара тука ...той си знае кой...и кой го е карал.....това е жестока вилка .... всичките джаджи дори и до най дребната втулка въртре са невероятно здрави...не че много разбирам ама знам че RST имат много добри вилки а това че тука има само боклуци незначи че с това се изчерпва всичко....айде глейте си работата аз спирам щото почвам да поумнявам нещо а още не ми е дошло времето....лека ви вечер...аа ааааа...и забравих..ПОМНЕТЕ ТУКА В БГ САМО АЗ КАРАМ ЕКСТРЕМЕН ФРИЙРАЙД ...време е да се разчуе че само аз имам достойна машина за JACK DROP ...време е да изкарам стария CANFIELD BROTHERS от мазето и да сменя 80 годишната мас на AVALANCHEа с масло и да ходя да хвърля някоя по малка скаличка че аз понеже се криех да не разберете че карам фрий ходех вечер из горите тилилейски и се дропех на тъмно...пък и да се разчуе че съм най-големия фрийрайдър тука кво...няма само да се плашите...нали има още дето карат така като мене анонимно....лелеле баси смехорията става....буахаххахахахахахихаххеахехахеихехахеихехахахахахахахахахааааааахахахаха......

Make Dust Or Eat It

Редактирано от CRZ на 20.01.03 19:36.



Тема Re: алооооу.....нови [re: CRZ]  
Автор Psychoiho (kozirog)
Публикувано20.01.03 20:03



kude sa ti turbinite be chado
ili se napushi i gi izgubi

you bring light in...


Тема Re: алооооу.....нови [re: CRZ]  
Авторbikerider (Нерегистриран)
Публикувано21.01.03 10:41



CanfieldBrothers, как не...
Още малко ще ми кажеш, че имаш BigFattyFat
...май си забравил днес да си вземеш хапчетата...



Тема Re: алооооу.....нови [re: CRZ]  
Авторbikerider (Нерегистриран)
Публикувано21.01.03 10:46



А относно RST - пич, истината се ражда в сравнението
Никой никога не може да ме убеди, че вилка RST ще работи като Мarzocchi - особено като Shiver
просто знам за какво говоря - на RST чаркалаците сигурно са здрави, сигурно работи сносно, но ти приказваш как хубаво я чувстваш, което е адски субективно.
Намери най-близката вилка на Marzocchi по характеристики, вземи един лист и напиши:
1. Тежест
2. Конструкция (якост)
3. Материали/сплави
4. Хидравлика (характеристики, колко масло - съответно тежест)
5. Поддръжка (колко често и какво)
6. Ход

после напиши характеристиките на двете вилки и сравнявай.
ако пак ми кажеш, че RST е по-добра вилка, значи наистина не си си взел хапчетата...



Тема Re: алооооу.....нови [re: bikerider]  
Автор CRZ (гръмогущер)
Публикувано21.01.03 13:20



айде не дрънкай глупости само....ходи земи поразгледай малко западни списания....RST имат много добри вилки....мене лично доста модели ме радват повече от тия DNM дето сега се навъдиха....ама тва наеш ли колко ме грее....RST SUCKS MARZOCCHI SUCKS MANITOU SUCKS ALL SUCKS....аз съм си влюбен в мойта вилка...


Make Dust Or Eat It


Тема Re: алооооу.....нови [re: CRZ]  
Авторbikerider (Нерегистриран)
Публикувано21.01.03 15:24



Човече, аз те разбирам прекрасно - отлично знам за какво става дума като се кефиш на вилката си

Не съм казал, че твоята вилка е лоша, напротив - казвам че сигурно е много читава и работи добре, но има и по-хубави, това казах

Недей да се обиждаш на вилка сега



Тема Re: алооооу.....нови [re: bikerider]  
Автор the fly (член)
Публикувано21.01.03 15:41



Neznam zashto sravniavate tova RST MOZO s Marzocchi
kogato tova RST se poiavi Mazocchi biaha mnogo nazad vuv vilkite
bi triabvalo da sravnime RSTto s togavashnite modeli na Marzocchi
i v takuv sluchai sravnenie nemoje i da stava
RST MOZO za onia gdini beshe edna ot nai dobrite vilki



Тема Re: алооооу.....нови [re: the fly]  
Авторbikerider (Нерегистриран)
Публикувано21.01.03 17:34



Добре де, а задавате ли си въпроса защо сега Marzocchi са No.1 ???
Или е просто случайност?

Ето някои основни бизнес факти: когато един от лидерите при мотоциклетните вилки Marzocchi (основана през 1947 година) влезе в MTB пазарния сегмент е логично, че ще има хора които са правили вилки с амортисьори за колела преди тях, но е логично Marzocchi да ги разкара бързо-бързо от пътя си със смазващото си технологично предимство (взимаш хидравлика от моторна вилка, проектираш я да е по-лека) и ГОТОВО.
Както и стана - в момента никой не може да се мери с тях по пазарен дял и качество на продукцията, може би единствено WhiteBrothers (по качество).
Някой ще каже ама MTB проходи през 80-те, това са вече 20 години. Да точно така е, но тогава нямаше такава пазарна ниша за MTB нали? Появи се желание за качествени вилки и Marzocchi казаха: "момент да вземем онази хидравлика от мотокрос Shiver-a" и хоп...
Да не говорим, че ако не бяха Marzocchi, които ПЪРВИ изкараха 120-130 ЕДНОКОРОННИ вилки понятието freeride изобщо нямаше да го има...
Вярно и преди това имаше 120-130мм вилки, но тежестта? Якостта? 2-3м дропове?

Ето затова Marzocchi са по-добри от всички - защото са с години по-напред в технологиите от конкуренцията и имат ОГРОМЕН ОПИТ. Това че е имало някои фирми преди тях в MTB сегмента не значи абсолютно нищо - дайте да говорим за съществените неща.

За RST: ето само един въпрос - коя RST вилка има OpenBath speed-sensitive хидравлика (такава която се втвърдява в зависимост от скоростта на сгъване) която да работи като SSV, SSVF или HSCV на Marzocchi?
Manitou маниаците: Моля само не ми подмятайте за Answer i TPC+, щото ще се смея на глас.

И моля, опровергавайте ме с факти, а не с разтягане на локуми.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.