Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:02 17.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема БАС vs. Веломаниянови  
Автор TheSaintМодератор (а де?)
Публикувано28.11.02 08:29



Споделете обективно впечатленията си от двата магазина (верига магазини).
Какво ви харесва и какво не?
Аргументирайте се pls.!

Май всички простоти напоследък идват от това противопоставяне! (лично мнение)


Истината е там някъде...


Тема Re: БАС vs. Веломаниянови [re: TheSaint]  
Автор Tanuco (все едно....)
Публикувано28.11.02 08:41



Хм...не съм пазарувал от Веломания, така че ще говоря за БАС...
Засега негативни впечатления като че ли нямам....хубаво е , че хората, които работят там си разбират от работата и ако не си наясно какво точно искаш да си купиш могат да те упътят.Иначе има стока, но ми се струва много тясно.Абе готин магазин.....



Тема Re: БАС vs. Веломаниянови [re: TheSaint]  
АвторWal (Нерегистриран)
Публикувано28.11.02 09:29



Пазарувал съм и от двата магазина и мисля че и двата магазина са много добри(поне за нашите стандарти. В BAS като чели има почти само маркови неща, което го прави само за хора с мерак, докато Веломания е ориентиран към всички, там има и части за шосейни колела, има от най евтините и боклучави неща до най-скъпите и качественни. Лошото е че човек може да се подлъже от търговски съображения и да не получи точно каквото му трябва (ако не знае какво точно търси разбира се)



Тема Re: БАС vs. Веломаниянови [re: Wal]  
Автор DANlO (The Past-master)
Публикувано28.11.02 10:16



Za men i dwata magazina sa mnogo dobri!Obslujvaneto v BAS e na dosta po-visoko nivo...i pri nina i pri kolio(pri niki pove4e) (velomania) moje da ti skysat nervite ot 4akane-pita6 gi 6te mi vidite li tova-te DA,pita6 vtori pyt 6te mi vidite li tova -te DA... i nai nakraq kato te pitat "ama ti za kakvo 4aka6" i ti kajat 4e dneska ne mojeme e"la utre kym 11" i napravo mi idva da gi izbiq si4ki!No tova e za serviza...ina4e magazina si e dobre-kakto spomenahte vyv velomaniq moje da pazaruva vseki koloezda4 ,a vyv BAS samo tiq s po-debel djob...no 6tom i dvata magazina rabotqt zna4i i dvata si imat klienti-a tova e hubavo :)
Kato cqlo BAS e po dobyr magazin za men(makar 4e mnogo rqdko pazaruvam ot tam) no trqbva da ima i velomaniq :)

Казах!


Тема Re: БАС vs. Веломаниянови [re: TheSaint]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано28.11.02 11:14



pitash za magazinite kato magazini ili kato serwizi
1.kato magazini Welomaniq ima poweche neshta, i pecheli edna tochka
2.w BAS pyk sa samo po-kachestweni, tuk zawisi kakwo tyrsish
3. BAS dawat na izplashtane, Welomaniq - ne, tuk BAS pecheli
4.BAS priemat i prodawat twoite stari chasti, Welomaniq - ne, BAS pak pecheli
5.Welomaniq imat nqkolko magazina i mnogo hora, BAS 1 magazin i po-malko hora, Welomaniq pecheli

kraen rezultat 2:2 i 1 neopredeleno, taka che kato magazini e edno i syshto ot koj kupuwash
+towa chast ot stokite na Welomaniq se prodawat w BAS, i obratno

a wiv kato serwizi ako gi srawnqwash i ako syberesh rezultatite na dwete srawnqwaniq weche move da ima razlika

ne wivdam zashto se zabrawq za magazinite Scott i ProSport. Specialno Scott na men mnogo mi dopadat i kato magazini i kato serwiz !!!
Syshto taka ako ne e neshto specialno predpochitam Scott i pred BAS i pred Welomaniq.

<..

..>

Тема Re: БАС vs. Веломаниянови [re: TheSaint]  
Автор Psychoiho (kozirog)
Публикувано28.11.02 11:50



ami kato gledam s tozi posting ti shte uvelichish protivopostavianeto.
shte dadesh li na bas i velomania posle pravo da se zashtitiat?

you bring light in...


Тема Re: БАС vs. Веломаниянови [re: TheSaint]  
Автор Tи ли cи Mapшoн!!Модератор (ABuser, разсеян)
Публикувано28.11.02 11:50



S dwete ryce za BAS. Kakwo trqbwa da obqsnqwam, mislq che wsichki znaqt. Dobre de... Ima li w nqkoi drug magazin podobna stoka na podobni ceni?!?! Ima li drug magazin, w koito da ti naprawqt otstypka pri KAKWATO i da e pokupka?!?! Ima li w drug magazin 30% namalenie za krai na sezona(makar i za 1 sedmica)?!?!? Ima li drug magazin, w koito kogoto i da popitate ot personala moje kakto da wi obqsni, taka i da sglobi bike ot sastwanite chasti do pylen za otricatelno wreme?!?! Poneje wijdam che se zatrudnqwata, shte prikliucha dotuk. Dobre, aide da wmetna, che wsichki ot BAS oswen che prodwata kolela, te gi i karat. Taka... A za Welomaniq li... Emiiiiiiiii za horata, koito ne razbirat ot bike, moje i da e gotin magazin, ama nqkoi ot cenite sa LEEEEKO zawisheni, da ne goworim za personala, che e pod wsqkakwa kritika. Kato piotam za neshto mi se pokazwa saswem drugo s predtekst: "Q wij towa(shtoto drugoto ne znam kade se namira)" i oswen towa w magazina na higienata obiknowenno chakash baq dokato te obslujat. Da ne goworim che... abe aide che mi pisna. Nali me razbrahte? E, ako ne ste- BAS na wyrha, Welomaniq w...

Айде!
По-добре дефектни, отколкото обратни!


Тема Re: БАС vs. Веломаниянови [re: Psychoiho]  
Автор TheSaintМодератор (а де?)
Публикувано28.11.02 11:57



Естествено! Но това не е съд все пак!

Истината е там някъде...


Тема Re: БАС vs. Веломаниянови [re: DANlO]  
Автор Tи ли cи Mapшoн!!Модератор (ABuser, разсеян)
Публикувано28.11.02 11:59



a zashto za hora s po-debeldjob?!?!? che ti kato si kupish neshto za 2lv ot weolmaniq, i ti si naloji posle za 3 meseca da si kupish oshte 2-3 pyti, s koeot stawat 8lv., ne e li po-udachno da si go kupish naprawo ot BAS za 6lv (sas saotwetno po-dobro kachestwo) i da ti izkara polowin godina. Po moi smetki ti izliza poweche ot pyti po-ewtino. pyk i kato waw welomaniq wse nqmat wreme ot remont na kenefi.... te sa si winowni. prodawat bokluci, nosqt im bokluci, kakwo poweche. BOKLUCI.

Айде!
По-добре дефектни, отколкото обратни!


Тема Re: БАС vs. Веломаниянови [re: screamBoy]  
Автор Tи ли cи Mapшoн!!Модератор (ABuser, разсеян)
Публикувано28.11.02 12:01



mi aide otiwai da plashatsh be, koi te spira. w scott wseki znae kakwa e EWTINIQ, aide posle se oplakwai che nqmash pari za BIKE, begai be.

Айде!
По-добре дефектни, отколкото обратни!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.