Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:54 09.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема :)))нови [re: AD1]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано25.11.02 00:07



чшш не се бъзикай ве неска се пребивах 2 пъти и единия като паднах се влачих малко на дясната си страна и сега ръката и таза отстрани и гр.кош ме наболват и така с тая ръка държа тая шибана мишка и драскотя по шибаната карта и кво си мислиш че е лесно ли
а имаше 3 малоумни двойки съсиреци (туристи де) наоколо и нито ме погледнаха нито ме питаха дори как съм нищо, все едно камъче се е търкулнало, а колелото ми половината изпадна от шибания мост (щото се пребих на един мост, лъзнах се) и изкривих шибания педал дибааааааааааааааа
а, и имам 3 нови белега, ама за радост два от тях са върху едни стари (на рамото и на лакътя), така че няма да си личат :))))

<..

..>

Тема Re: :)))нови [re: screamBoy]  
Автор Tanuco (все едно....)
Публикувано25.11.02 06:30



Трагедия.......



Тема Reeeeнови [re: Tanuco]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано25.11.02 09:57



ami, chista nekadyrnost :)))
to zatowa edwa-edwa se wlacha obiknoweno ... samo puskam spirachkata i kwo stawa
aaaa, karaneto mi e tragichno, towa li beshe ideqta :))))))))))))
uf
nz
weche me boli samo rykata i sym pochti napylno shtastliw

<..

..>

Тема Re: карта на мястотонови [re: screamBoy]  
Автор The Siter (шеф на сайт)
Публикувано25.11.02 22:16



Бравос!
Позволи ми само малка корекция. Гледано по твоята карта, мястото се пада малко по-надолу и от другата страна на канала (канала е това бялото, дето се вие като...нещо). За да бъдем максимално точни, мястото е вляво от блок 206.
Има още работа, макар че краят му се вижда. Който има възможност през делниците следобед да поработва, нека види другия ми постинг - "Work must go on"

Животът е кратък, карай бързо!


Тема Work must go onнови [re: The Siter]  
Автор The Siter (шеф на сайт)
Публикувано25.11.02 22:31



Днес не съм бил, но разбрах, че е имало 5 човека, всичките хиксъри, които са работили по Dirt-a. Хубаво ще е, да го довършим докато е хубаво времето, така че ако някой може да ходи през делниците следобед, особено ако има и инструменти, хубаво ще направи.
Ако евентуално се уговорите 2-3 човека, можете да потърсите от предишния ден един готин човек на име Мартин - той живее в Младост и може да осигури ръчна количка, стиго да успеете да се разберете за времето, защото той ходи на работа и е зает. Можете да го намерите на GSM 089 226638.
Ако времето се задържи хубаво, може би в края на седмицата пак ще се организираме, за да го довършим преди снега. В общи линии остава попивката да се покрие с хубава пръст и да се оформи, защото сега е на буци, съвсем малко работа по отскока и да се направи засилването (което ще стане доста бързо и лесно).

Животът е кратък, карай бързо!


Тема да бенови [re: screamBoy]  
Автор AD1 (миланист)
Публикувано25.11.02 23:37



братле ти ако си некадърен за мен кво да кажем?Един съвет за паданията-като видиш 4е няма спасение се опитай да паднеж настрани,тоест на ръка,хълбок и крак съответно.Много по-добре отколкото да се плъоснеш по корем примерно,щото органи,глупости...а ти къде се изтресе?

1 мuv ya ded


Тема Re: Work was done todayнови [re: The Siter]  
Автор AgentOrange (Z?)
Публикувано26.11.02 19:53



Днес ходихме със Симо (XTR) и пооправихме попивката, като за двама души с 3 компактни лопатки мога да кажа че свършихме доста добра работа. И трите скока (дропа, скока в блатото и dirt-а) бяха изтесвани успешно. По dirt-а ще трябва още работа за дооправяне на извивката на изстрелването и за изглаждане на попивката (на хиксърите ще им е малко друсаво така както е), но за това ще трябват малко повечко хора и евентуално количка за да се насипва рохка пръст, която в последствие да се изглади и утъпче (днес утъпкахме буците и покрихме съществената част от попивката с рохка пръст, но има още какво да се желае). Трябва и да се поизглади засилката за dirt-a. Но най-важното, пропорциите на dirt-a изглежда са налучкани добре :). Другите скокове са си наред. Така че е време да се замислим какво следва :)

Holy pigshit batman!


Тема blaнови [re: AD1]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано26.11.02 19:54



zaebi ti ryka krak hylbok pak si boli makar che si dosta praw, zashtoto naj-malkoto ako se nadena na neshto i polucha rana w korema towa znachi okolo 70% umirachka
baasi sega ne sym nikak ligaw, a :)))
a mostcheto e sled Kimbata kym onq pyt za lifta, nali predi da pochne pytq ima tochno most i edna golqma polqna. E, sled mosta ima malko strymno nanagornichte ot kamanaci, na tqh se sprqh

za tebe eto kwo shte kava - ako nqkoj se obyrka da ti dade nqkwo oshte po-hubawo kolelo naj-kysno 2004-a shte si na pod 5-to mqsto na systezaniqta po spuskane.

<..

..>

Тема Re: Work was done todayнови [re: AgentOrange]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано26.11.02 20:00



ami imashe ideq za edin wirav po pytq do skokowete (nali ima pyt, kojto se spuska i zawiwa) i ewentualno oshte skokowe po nego

syshto ne bi bilo zle i edin po-mayk drop, primerno az w blizkite meseci na trezwa glawa ne bih skochil ot tozi

<..

..>

Тема Re: Work was done todayнови [re: AgentOrange]  
Автор Darth Vader (непознат)
Публикувано26.11.02 21:32



Само една малка забележка: думата "налучкани" за пропорциите не е най-точната. Вярно е, че В България нямаме голям опит с Dirt-ове, но подготовката беше сериозна, а не случайна. Първо с брат ми изгледахме много подробно няколко филма в частта им с DJ, за да решим колко принципно да е голям. После определихме мястото на скока и засилката и конкретно определихме местата за върховете на буците. После дойдоха и ВМХ-карачите, които заедно с Alex Bender (европейски шампион по ВМХ) са правили Dirt-a за демонстрациите миналата година. Те имат доста опит и много допринесоха за доизкусуряването на скока. (Между другото още в неделя всички бяхме на мнение, че отскока трябва още малко да се пипне.)
Виждам, че и вие започвате да правите планове за бъдещето - това значи ли, че мястото ви е допаднало?
Да се надяваме, че следващия път ще сме още повече хора! Ако искате в петък следобед можем да се разберем за една последна бригада (за тази година), ще гледаме да намерим количка), за да направим окончателно и попивката, и засилката, и отскока и да се поздравим с един хубав завършен Dirt през 2002г.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.