Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:58 30.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема imalo e sustezanie...нови  
Автор* (Нерегистриран)
Публикувано22.09.02 19:58



v4era e imalo nqkakvo sustezanie na dragalevci - edin ot u4astniciti e s komocio v sledstvie na udar, pri koito kaskata mu se razbila... nadqvam 4ovekut da se vustanovi napulno......



Тема Re: imalo e sustezanie...нови [re: *]  
Автор Tanuco (весел)
Публикувано22.09.02 21:57



И какво е било това "някакво" състезание?!?!?!?



Тема Re: imalo e sustezanie...нови [re: *]  
Автор yasen (ЛУД)
Публикувано22.09.02 22:29



Da, naistina. Horata na sedalkoviq lift se sastezavaha koi ste stigne parvi- tozi na lqvata ili na dqsnata sedalka.

Takiva idioti kato teb sa za boi. Pyrvo s tva sega ne biva i vtoro kvo samo pulnish foruma s gluposti.

NO RISK NO FUN


Тема Re: imalo e sustezanie...нови [re: yasen]  
Автор* (Нерегистриран)
Публикувано22.09.02 22:40



ne vijdam za6to mi se nervite tolkova. edin poznat, koito e spasitel na aleko mi kaza za slu4aq - ne sum bil tam za da znam kakvo e bilo i dali e imalo nqkakvo organizirano sustezanie - dokolkoto znam 6te ima na 19-20 oktomvri... sus sigurnost znam, 4e dnes (nedelq) e imalo razni lenti pod dragalevskiq lift...

abe stiga gluposti!!!!!!!!
vajnoto e, 4e nqkoi koloezda4 - moje bi priqtel ili poznat e v komocio, a vie se zaqjdate...



Тема imalo edno wreme...нови [re: *]  
Автор XTR (a.k.a. Simo)
Публикувано22.09.02 23:27



абе много неизвестни има в това съобщения... някакво състезание.. някой паднал... ами нормално е да се пада, ако е паднал лошо - жалко дано се оправя бързо. Ама като даваш някакво инфо бъди по-конкретен... хех състезание... утре ще се кача с някой приятел и вечерта ще пиша, че на проведеното "състезание" съм завършил втори а другия бил предпоследен... глупости!

слдващия път като решиш да ни информираш инфото да е като на примера по-долу:

"На 19.09.02 г., около 15.30 ч., л.а. Форд, управляван от Г.Н. на 48 год., се движи по ул.”10-та”, в кв.Обеля.Срещу него се движи детето-велосипедист Н.П. на 8 год.То гледа назад за идващ друг автомобил.Срещу № 4, на същата улица, детето решава да се качи на тротоара, като не забелязва идващия и спиращ /за да не го блъсне/ срещу него л.а.Форд. и се блъска в него.
Пострадалото дете е освободено от Пирогов с контузия и охлузване на лява лакътна става. "



Тема Re: imalo e sustezanie...нови [re: *]  
Автор KPETEH.Модератор (ABuser, разсеян)
Публикувано23.09.02 08:16



znaesh li kakwo- wchera se widqh s nqkolko choweka ot foruma, koito po sluchainost gi poznawam ot dosta wreme, ta te mi kazaha da se spra malko sys prostotiite, deto pisha iz foruma, wypreki che i te ne go wzimat mnogo naseriozno. ta misylta mi e da zemesh da si traesh weche, zashtoto qwno ne samo na men mi e pisnalo ot typite ti izmislici. a ne mi se iska da se prawq na interesen i da ti triq temite, kakto iztrih moite prei malko!

Айде!
По-добре дефектни, отколкото обратни!


Тема Re: imalo edno wreme...нови [re: XTR]  
Автор KPETEH.Модератор (ABuser, разсеян)
Публикувано23.09.02 08:16



a posle na mene mi kazwat da se spra...

Айде!
По-добре дефектни, отколкото обратни!


Тема imalo e sustezanie... (ама друг път)нови [re: KPETEH.]  
Автор TheSaintМодератор (advanced user)
Публикувано23.09.02 08:47



Човек, обещавам да ти стисна ръката като се видим! Това е виша форма на модериране: да триеш собствените си глупости! Токущо ми се извиси в очите!

Отдавна се питам как точно стана модератор, щото не видях тема за гласуване пусната от модерато на дир-а? Колко $$$ бутна?

До *:
За вчера: никакви заграждения нямаше под драгалевския лифт.
Колкото до състезанието, единствените колоездачи бяхме аз и Cu0, но се движехме равно постъпателно нагоре към Алеко (с лифта), а финиширахме в Сименово. За щастие без трайни физически уврежданя (може би само малко психически)

Междувпрочем, отдавана не ме беше духало толкова здраво! Просто на моменти порива на вятъра те спираше на място (по добре от всеки disk break)!

Истината е там някъде...


Тема Re: imalo e sustezanie... (ама друг път)нови [re: TheSaint]  
Автор KPETEH.Модератор (ABuser, разсеян)
Публикувано23.09.02 08:52



eeee, ne! "wisha forma na moderirane"... ami stanah moderator, a pyk kak- kakto mojah. ti kato ne okaza sydeistwie, az sam se sprawih s problema haide, da spiram, che moje i da ti padna otnowo w ochite

Айде!
По-добре дефектни, отколкото обратни!


Тема Re: imalo e sustezanie... (ама друг път)нови [re: KPETEH.]  
Автор TheSaintМодератор (advanced user)
Публикувано23.09.02 08:55





Истината е там някъде...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.