Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:57 02.07.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: imalo edno wreme...нови [re: KPETEH.]  
Автор XTR (a.k.a. Simo)
Публикувано23.09.02 09:12



какво съм направил пък аз!?



Тема Re: imalo edno wreme...нови [re: XTR]  
Автор* (Нерегистриран)
Публикувано23.09.02 15:54



to4no za6toto ne znam ni6to sus sigurnost ne sum dal nqkakvi konkretni fakti. celta ne mi be6e da "zapo4vam sluhove" a prosto da razbera dali naistina e imalo sustezanie ili ne. 6tom e nqmalo - ok. i 6tom na vas ne vi puka, 4e koloezda4 si e razbil glavata - tova si e va6 problem. neka da priklu4im s tova.



Тема Re: imalo edno wreme...яка на врата...нови [re: *]  
Автор CRZ (гръмогущер)
Публикувано23.09.02 17:56



тва че едно момче го дигаха на носилка събота си е вярно..аз без малко да отнеса и спасители и него......само разбрах че сега му няма почти нищо..леко комоцио...може заради камерата на БНТ горе да си се объркал...снимаха там някво репортажче за MTBто и това беше...вярно и там имаше екшъни ама това си беше...

Make Dust Or Eat It


Тема Re: imalo edno wreme...яка на врата...нови [re: CRZ]  
Автор* (Нерегистриран)
Публикувано23.09.02 19:23



nadqvam se vsi4ko da e ok. mersi za infoto...:)



Тема Abe...., vie ste golqma rabota be....нови [re: *]  
Авторmastora (Нерегистриран)
Публикувано23.09.02 19:43



Vie znaete samo da se zaqjdate s horana....!
Choveka iska samo de pita ili na spodeli neshto ,a vie go hvashtate za gushata.
Ne zabravqite , 4e ne vsi4ki sa tolkova " kompetentni " i informirani kato vas.
Kagoato nqkoi zadava vuprosi /kolkoto i da sa tupi spored vas/ , se opitvaite da mu otgovarqte po na4in po koito toi da razbere. Ne vsi4ki sa "golemi kara4i ", i "razbira4i" kato vas!!



Тема Re: Abe...., vie ste golqma rabota be....нови [re: mastora]  
Автор* (Нерегистриран)
Публикувано23.09.02 19:57



mersi za podkrepata! ;))
kolkoto do tova koi kakuv e, mislq 4e precenkite sa dosta subektivni, imenno zatova i ne se opredelqm po nikakuv na4in.. siguren sum, 4e tova e nai-pravilnato v slu4aq, za6toto vseki moje da vlezne i da zapo4ne da pi6e kolko e pe4en, i ako nqkoi kaje, 4e se znae koi e pe4en i koi ne e, to tova pak nqma da e vqrno. primerno za men moito priqteli sa nai-pe4eni. siguren sum, 4e vsi4ki drugi biha kazali su6toto, 6to se otnasq d tqh. taka 4e neka da ne izdrebnqvame, ako iskah da se zaqjdam, 6tqh da otida nqkude drugade. dokolkoto znam tova e "Klub" , tova 6te re4e, 4e ima nqkakuv kolektiv, koito se interesuva ot kolela. taka 4e haide vsi4ki da si se interesuvame ot kolela i neka zabravim vsi4ki ostanali gluposti



Тема Re: imalo edno wreme...яка на врата...нови [re: CRZ]  
Автор Spitfire lXc ('43)
Публикувано23.09.02 20:33



БНТ? Кои бяха главните действащи лица и кога ще излъчват репортажа?



Тема Re: Abe...., vie ste golqma rabota be....нови [re: *]  
Автор Tanuco (весел)
Публикувано23.09.02 22:21



Абе...прочети си пак поста и после се замисли защо всички са реагирали така..ти започваш с думите:"вчера на Витоша е имало състезание"....ти го представяш като факт, не като слух...така че не се чуди....
П.С. няма да пиша че ме мързи



Тема бнтнови [re: Spitfire lXc]  
Автор XTR (a.k.a. Simo)
Публикувано23.09.02 22:25



сутринта имаше някакъв репортаж. действащите лица са познати.



Тема Re: Abe...., vie ste golqma rabota be....нови [re: Tanuco]  
Автор* (Нерегистриран)
Публикувано23.09.02 23:19



hubavo de, na men mi be6e suob6teno kato fakt. abe kakvo zna4enie ima vuob6te. omruzna mi da obqsnqam. ako nqkoi iska otgovor , da si 4ete gornite postevo.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.