Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:50 21.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема екстремистка организация...нови  
Автор CRZ (гръмогущер)
Публикувано09.09.02 18:55



да земем да основем една хайка олигофрени въоръжени с шлемове протектори и двуколесни превозни средства и да изтребиме тая сган наречена ТЪПИ ТУРИСТИ ЧАЛГАРИ...не всичките..че има и свестни орица дето си кетрат за здраве а не да ни правят животеца черен..преди седмица две с 3 екземпляра и една ...едно момиче...мачкаме камъни храсти и каквото дойде и прелитаме покрай поредната агитка аграри..ама тия нещо много надъхани и фраас един шут в бедрото..а то с голяма скорост лесно се губи контрол ама късмет...не се чифтосах с някое дърво....ама шута си беше як...а от скороста...2-3 завоя по надолу спрях...момичето отнесе една торба в FULLFACEъ и един тупаник пак там...после ръчка нагоре ама кривнаха по пътеките гадовете и им се размина....щяха иначе да си сменят снимките за паспортите мамицата им....ШЕ ГИ ТРЕБИМЕ ЛИ ГАДОВЕТЕ НАХАЛНИ ИЛИ нннне....следващия ще има грайфер от MOBSTER по чергарската мутра тъпа....с мир работата не ставааааа....

Make Dust Or Eat It


Тема Re: екстремистка организация...нови [re: CRZ]  
Автор Tanuco (весел)
Публикувано09.09.02 21:38



мамицата им тъпа.....



Тема Re: екстремистка организация...нови [re: Tanuco]  
Автор777 (Нерегистриран)
Публикувано09.09.02 22:27



samo taka be......
daite da im vidim smetkata na tia oligofreni
mamicata im....sledvashtiqt put nqma da izbqgat



Тема Re: екстремистка организация...нови [re: CRZ]  
Автор Spitfire lXc ('43)
Публикувано10.09.02 00:50



как сте след покушението(ти и момичето имам предвид)?
тия пешаци защо станаха толкоз агресивни!!!
решението е следното:
2ма тръгват по пътеката след тях на 40-50м се движат още трима които ги покриват. И 5тимата добре въоръжени. Ако някой нападне авангарда, няма да може да се измъкне от тройката, няма да могат да бягат нагоре.



Тема Re: екстремистка организация...нови [re: Spitfire lXc]  
Автор CRZ (гръмогущер)
Публикувано10.09.02 11:20



ахахахаахааа...добре си го измислил ....нищо ни няма на нас...другите само псувни отнесоха а ния двамата и шутове...не ме ебе много...яд ме е че гадовете не го отнесоха....то редовно копеленцата си псуват ама тия и агресия да им еба вуйната...следващия път през тях...

Make Dust Or Eat It


Тема brei brei ...нови [re: CRZ]  
Автор CuO (bike user)
Публикувано10.09.02 13:56



... 4ak puk tolkowa da sa se ozlobili turistite ... kakwo ste gi prawili prez lqtoto be :) ili tezi moze da sa bili nqkoq grupa drusani tupi narkomani
az sam bez fullface, gledam da ne padam mnogo oshte powe4e na glawa, no sega izglejda, 4e shte trqbwa da si wzema, 4e toku wij me zastignalo nqkoe pawe xex ...



Тема Re: екстремистка организация...нови [re: CRZ]  
Автор 4wd (-new-)
Публикувано10.09.02 18:42



Вижте какво момчета и момичета не знам какво е станало и дали въобще е станало , но Ви казвам не се заяждайте с туристите ! Те са повече от нас и са по-изкукали ще се съберат ще се размърдят там където трябва и като нищо ще въведат ограничения за байкари ! И тогава няма да можем да си караме където ни е кеф а само по определени маршрути (кокто е по света) и повярвайте 100% те няма да са много умни нито ще са поддържани.
Просто бъдете любезни , кажете им , че независимо колко страшно нещо виждат срещу себеси то ние ги пазим и за тях няма никаква опасност . Но естествено ако с добро не става ДА ГИ ИЗБИЕМ ВСИЧКИ

BE QUICK OR BE DEAD


Тема Re: екстремистка организация...нови [re: 4wd]  
Автор Psychoiho (kozirog)
Публикувано10.09.02 19:32



malko psuvash, kopele, niama da te raberat mamudeeba

e go pa sum se nagnel sus praz


Тема Re: екстремистка организация...нови [re: 4wd]  
Автор AgentOrange (wasted)
Публикувано10.09.02 20:27



4wd е абсолютно прав, не се дръвчете на туристите за щяло и нещяло. Освен, че са повече от нас и имат по-голямо влияние, те единствени от обществото имат редовен и пряк допир с нашия спорт. Когато един турист се прибере от планината изнервен (а е съвсем естествено хората да се стряскат когато някой им изскочи от никъде и профучи покрай тях с безумна скорост, целия опакован в протектори), той ще разкаже на разни свои познати за хулиганите, дето нарушават спокойствието на обикновения човек по пътеките. Резултата е лош имидж за спорта. Туристите и така не гледат с много добро око на нашите действия по общите пътеки, така че наистина най-добре е да се стараем да се съобразяваме с тях. Отделните MTB трасета все някой ден ще станат факт, но до тогава помнете, че по същия начин, по който вие си мислите "Леле как мразя тъпите туристи" когато някой ви напсува, този някой си мисли "Леле как мразя тъпите байкъри". За това вместо да създавате лош имидж на спорта и на всики останали, които го практикуват, помислете за компромисните решения - каране през седмицата, повишено внимание занижена скорост и навременно предупреждаване през почивните дни, каране встрани от популярните пътеки (където е възможно) и т.н... Естествено, чифути има навсякъде - и сред туристите, и сред колоездачите, и сред обикновените хора, така че е неминуемо да се появяват търкания от време на време, но не мисля, че най-добрата реакция при някоя по-фрапираща случка е да се обявява тотална война.
Но пък като се замисля, ако ми се случи някой да ми посегне, докато карам, ще сляза и ще направя всичко възможно да ме запомни с лошо

I am sick and tired of being sick and tired


Тема Re: екстремистка организация...нови [re: AgentOrange]  
Автор Tanuco (весел)
Публикувано10.09.02 21:54



Напълно си прав.Въпросъте е, че трябва да се правят компромиси-ние да се съобразяваме с тях и те с нас.В планината има място за всички.Трябва да проявяваме малко търпимост, по-добре ще е да ги няма, но не е фатално че ги има, стига да не се правят на много велики и да псуват наляво и надясно.Колкото те имат право да се шматкат горе, толкова и ние.Никъде не е упоменато, че е забранено да се кара, и за да не се стига дотам и аз съм на мнение, че е по-добре да не търсим излишни поводи за полемика с туристите.
Но наистина ако нещата опрат до пряка конфронтация, се съмнявам че някои ще се даде без бой.
Ако нещата опрат до преки контакти с тез индивиди шъ се борим, нема да се даваме, :))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.