Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:21 14.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема това са думите...нови [re: Wal]  
Автор CRZ (гръмогущер)
Публикувано11.09.02 17:25



ама как точно го каза...тъпите чалгари дето ходят да се изпърдят 2-3пъти в планината и тва е точно тия гадове са проблема...а наистина..истинските туристи досега никога не съм виждал да гледат на кръв...даже често гледам как ни се и радват и тн....те са свестни хорица...ама другата сган са проблема...

Make Dust Or Eat It


Тема Re: екстремистка организация...нови [re: CRZ]  
Автор Spitfire lXc ('43)
Публикувано12.09.02 00:03



ако успееме да набутаме микрофони и слушалки във fullfaceовете може да се направи интеркомна връзка и така да се разработят още тактики



Тема Re: екстремистка организация...нови [re: AgentOrange]  
Автор Downhill (('~'))
Публикувано12.09.02 02:21



Ъ-ъ-ъ-ъ... бавно ли каза? Занижена скорост?...



1 )+( l/l B () T l-l E ( T l/l G /-\

Редактирано от Downhill на 12.09.02 02:24.



Тема Re: екстремистка организация...нови [re: Downhill]  
Автор Spitfire lXc ('43)
Публикувано12.09.02 22:41



даааа и по пътеките да се боцкат ограничителни знаци - 40 как ли пък не



Тема Re: екстремистка организация...нови [re: AgentOrange]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано14.09.02 16:06



e да, ама вчера малко над Бояна имаше едни мургави сънародници дето режеха дърва и с коне и с каруци и бяха задръстили пътеката !!! И как се кара по натрошени клони и шипки и други такива + борови кори точно на едно от готините места питам аз ... тия не са туристи ама пак са нещо врагове ми се чини. И имаше един такъв момент дето избирах в какво да се блъсна - в БОР или в КОН ! ама затворих очи и като ги отворих бях отминал диба.

Също така нещо последните 2 пъти като карах и над Железница имаше 'стари даунхилери' ако някой си спомня тоя термин. Е, видях ги наживо - групички байкъри-пенсионери, твърди колела, метални калници, най-често Турист или нещо подобно с под 10 скорости. Карат много спокойно и учтиво 'да му направим път на колегата'. Става въпрос за през седмицата, нали. Лично аз се опитвам да се поуча от държанието на тия хора, понякога успявам :)))

<..

..>

Тема Re: екстремистка организация...нови [re: Tanuco]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано14.09.02 16:11



петъчната смяна на Симеоновския са абсолютни сладури ! Дори веднъж спря тока и като ме извадиха на 20-тата минута ми презавериха откъснатия билет и после в неделята се качих с него !!! Да не споменавам колко пъти сме били и аз и колелото в лайна и никой нищо не ми е казал на въпреки да омазвам кабинките.

<..

..>

Тема Re: екстремистка организация...нови [re: Spitfire lXc]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано14.09.02 16:12



не ве, това ще е минимална РРР

<..

..>

Тема Re: екстремистка организация...нови [re: screamBoy]  
Автор Tanuco (весел)
Публикувано14.09.02 17:04



da karash kato tqh li?



Тема Re: екстремистка организация...нови [re: Tanuco]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано14.09.02 18:06



грррр :PPP
еми кво да се прави :)))

<..

..>

Тема Re: това са думите...нови [re: CRZ]  
Автор* (Нерегистриран)
Публикувано15.09.02 19:19



ima6e minalata godin edin [nqma da go opisvam, 6toto nqkoi nevinen moje da postrada - ili nqkoi ot nas, ili nqkoi turist]... ta minalata godina po simeonovskoto trase nqkoi slaga6e golemi kloni prez patekata na simionovskoto trase i golemi kamuni v i sled tunel4eto... - to tova ne e golqm problem, ama vednuj to4no se spuskam [ nqkude po sredata na laleto] i gledam edin 4ovek s ku4e deto si se ka4va po putekata... ta toi mai nqma6e da se otmesti i az re6ih da si po4ina malko i suvsem kulturno i bavno [mnogo bavno] si sprqh na nqkolko metra ot nego, malko vstrani. ta 4ovekyt vika ne sum li go bil vidql, 6to sum mu karal po putekata i t.n. az oba4e ne iskam problemi i se durja mnogo u4tivo... dokato toq ne mi izvadi pistolet [be6e beretta - navremeto igrah dosta c.s.] i vika 4e mu bilo pisnalo ot koloezda4i i 4e koi sum bil az i 4e [ql da me zastrelq... ne sum tolkowa tup, 4e da se pravq na muj, puk i drugo si e da ima6 naso4en pistolet, i huknah nadolu po laleto... posle se vurnah za koleloto si i nikoga ne sym karal tolkowa byrzo prez jivota si... sledva6tata sedmica edin, deto si pe6e razkusal i dvete gumi mi kaza, 4e su6tiq toq butnal gadjeto mu ot koleloto... kvo da vi kaja? naposleduk ne6to trudno namiram svestni hora..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.