Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:30 17.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема O Bojeнови  
АвторnNeo (Нерегистриран)
Публикувано04.09.02 23:16



Az imam 400-500 leva i se 4udq kvo kolelo da si vzema. Az obi4am da karam i po gorata i po pat. Molq daide mmi savet kvo da si vzema za tezi pari i kade ima hubavi magazini 6tot az sam ot kn i ne znam v sf.
Thank you Mersi Blagodarq



Тема Re: O Bojeнови [re: nNeo]  
Автор DANlO (The Past-master)
Публикувано05.09.02 01:02



Drag e mnogo dobyr variant za sreden klas MB koito razbirase ne se kara pri golqmo natovarvane-predlagam ti nqkakva tvyrda ramka s ne6to gore dolu otpred!(suntour, rst ne5to takova)Ako iska6 pyk ne6to po-taka si vzemi bomber(Marzzochi)Hodi pri centyra za higiena tam to4no sre6tu infekciozna bolnica se pada edin magazin-VELOMANIA tam ima dobyr izbor na takyv klas kolela!(gotovi)
ako ti se zanimava da si sglobqva6 po-dobriq variant e BAS ramka i vilka otdelno... ti si re6avai!

Не ИМ се дaвaй

Редактирано от DANlO на 05.09.02 01:11.



Тема Re: O Bojeнови [re: DANlO]  
Автор VaXa (весел)
Публикувано05.09.02 08:40



a kato kaza ramka ot BAS...da popitam...da znaesh kollko struwat.
mene me interesuwa tazi pyrwata, koito e pokazana na saita im( twyrda )



Тема Re: O Bojeнови [re: VaXa]  
Автор PROPOVEDNlKA (propovqdva6t)
Публикувано05.09.02 09:14



оня рамка в BAS дето е и на сайта???уууууууу!! много пара....450 лв. ама там има и още една, пак нисичка ми се видя и е 130 кинта. струва мисе по-приемливо ама ти си решаваш.

АМИН!


Тема Re: O Bojeнови [re: VaXa]  
Автор Psychoiho (kozirog)
Публикувано05.09.02 10:47



v bas ot tia ramki samo 1 tvurda imashe a moje i tia da e kupena
na staro ima sushto.

pravia svinshtini navsiakude i po vsiako vreme


Тема Re: O Bojeнови [re: nNeo]  
Автор Psychoiho (kozirog)
Публикувано05.09.02 10:51



aide i az da dam suvet
za tia pari, tvurda ramka i eftina prednica mojesh da zemesh. dobre ti e kazal danio, samo deto za bombera neshto se e oburkal
ne se luji po razni bokluci deto otzad sa sus prujina! ramka zaduljitelno tvurda
ne se luji i po razni evtini diskovi spirachki!
za tezi pari gledai da si vzemesh kolturna vilchica i nablegni maximalno na hubavi vbrakove i montaj! tova sa neshta koito i upgrade da pravish po natatuk pak shte polzvash.
probvai v BAS da vidish kakvo ima, poniakoga izkachat dobri sdelki za neshta na staro...vcehra edna ramka scott se poiavi, super gotina

pravia svinshtini navsiakude i po vsiako vreme


Тема Re: O Bojeнови [re: Psychoiho]  
Автор DANlO (The Past-master)
Публикувано05.09.02 18:14



Не съм се объркал ,по-скоро се замечтах - да вярно за тези пари bomber трудничко...

Я ме светнете защо да не се заблуждава с евтини дискови спирачки?
Аз си взех една Grimeca(механична), но все още си търся главина за нея(иначе съм много доволен от V-brake-овете които карам)какво да я продавам ли?Не си ли заслужава...аз искам да пробвам каква е разликата и затова си търся главина (но бз успех вече няколко месеца :( )

Не ИМ се дaвaй

Тема Re: O дискнови [re: DANlO]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано05.09.02 18:21



движение за дискова ? ми няма ли в проспорт ако не другаде ?
или е за различен стандарт от тия дето има ?

<..

..>

Тема Re: O Bojeнови [re: DANlO]  
Автор VaXa (весел)
Публикувано05.09.02 18:50



uf...ne znam...
pitam zahstoto se chudia dali e po-dobre da si kupia sglobeno kolelo ili az da si kupuwam chastite edna po edna i da si naprawia edno kolelo.
ta znachi razpolagam s okolo 500 lv., a po-natatyk moge da nameria oshte 100...max 200.
tyi che se chudia dali da si kupia nowo kolelo za 650lv.
misleh si...abe ne e li po-dobre da wzimam wtora upotreba chasti( eto naprimer w obiawite za prodagba ima post za hidrawlichni diskowi spirachki Magura )
i da si naprawia edno kolelo s po-hubawi chasti.
ne planiram da go karam po shoseto, tyi che mi se iska da e malko po-po ... za tia pari de.
dosega karah edno, koeto naprawo mu razkazah igrata s 3 spuskania:-(...sega si tyrsia dwustenna kapla, che zadnata taka izkriwih osta, che losho mi stawa.
i ne karam byrzo..ne znam shto taka stawa...ne smeia da zasilia, zashtot v-brakowete mi sa ugasni.
inache ima edin zestok pyt ... s mnogo skokcheta, napylno pust i e prosto perfekten za spuskane...e kato izkliuchime 30 min mychenie, dokato se izkacha do niakyde;-).
ta kakyw e washia sywet - nowo ili sybirano ot wtora upotreba chasti( no po-hubawi )
Ps megdu drugoto mnogo idiotski mi se izkriwi kaplata - pri edno strymno izkachwane...taka se usuka, che se skysa werigata i obtegacha m iwleze megdu spicite...
dage ne se biah izprawil wyrhu pedalite...prosto mycheh bawno golemia naklon i po edno wreme neshto mi zaprai...ne mi se misli kakwo shteshe da stane, ako se biah izprawil;-)



Тема Re: O Bojeнови [re: DANlO]  
Автор Psychoiho (kozirog)
Публикувано05.09.02 18:58



v bas vchera poluchiha ogromen broi glavini za disk

puk grimekata moje i dobra da izleze, zavisi kakva e
no ima mehanichni diskove koito sa v puti po zle ot vbrake

po dobre tup i shtastliv otolkoto umen i neshtasten(dali)



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.