Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:47 03.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема За Вас прът в спиците!!!!!!!!!нови  
АвторTypиcт (Нерегистриран)
Публикувано22.08.02 16:05



Ето къде сте били гадни байкари ! Разхождам се аз из Витоша ,разбираш ли начи и некви ненормалници ми викат "оп-оп , бегай" ! Как така бегай бе кви сте вие бе да не е ваша планината бе! Другия път ше се заложим в храстите с един кол и като го хакнем в спиците на некой от вас само че седим и че се хилим ! Да видиме на кой ше викате да бега ! Да не почнете само да викате "ОП-ОП дай да бегаме" ше се икефим тогава честно ви казвам!



Тема Re: За Вас прът в спиците!!!!!!!!!нови [re: Typиcт]  
Автор 4wd (-new-)
Публикувано22.08.02 16:13



Tova go pravim za Vascha i nascha sigurnost ne za da Vi obijdame!

BE QUICK OR BE DEAD


Тема Re: За Вас прът в спиците!!!!!!!!!нови [re: 4wd]  
Автор Psychoiho (kozirog)
Публикувано22.08.02 16:31



picha se ebava
abe vij kvo e vremeto :((((((( dovechera shte se razbirame li neshto

karam zaika zashtoto moga!


Тема Re: За Вас прът в спиците!!!!!!!!!нови [re: Typиcт]  
Автор Psychoiho (kozirog)
Публикувано22.08.02 16:35



samo vuorajeni s hladno ili ognestrelno orujie imate shansove...inache direktno gubite slujebno

karam zaika zashtoto moga!


Тема Re: За Вас прът в спиците!!!!!!!!!нови [re: Typиcт]  
Автор Tanuco (весел)
Публикувано22.08.02 19:33



hahaha, shte widim koi kogo........



Тема Emi az sum si napravil zastrahovkaнови [re: Typиcт]  
Автор Roboteca (You Cannot Walk)
Публикувано22.08.02 22:00



Imam zastrahovka priatel taka che shte me iznest bez pari.....:)))
Sega seriozno : TAPAK DA GO DUHASH ako ne moga da si karam koleloto v planinata to KADE BE ???ne moje v parka "burzo" shto ima hora koito se razhojdat s kucheta deca t.n. vikat mi karai nekade drugade dobre hubavo...na putia vsichki koli se opitvat da me zgazat.... PLANINATA e za da se karat kolela ski board i tam kvoto oshte se setish ako izkash da se razhojdash razhojdai se u PARKA ili prosto vnimavai dokato se razhojdash po patekite v planinata niama znachenie dali e zima ili liato vinagi moje da mine nekoi s nekvo prevozno sredstvo taka che shte se sobraziavash kakto vsichki ostanali



Тема Re: За Вас прът в спиците!!!!!!!!!нови [re: Psychoiho]  
Автор KPETEH.Модератор (ABuser, разсеян)
Публикувано22.08.02 23:05



da be, da go eba. az ot mesec ne se beh spushtal i dneska taman se kachihme so marko na bai krystq i to kato ze che zawali i ni nawali i ni eba pichku maternu. puuuu... mokro mi be swe.

Айде!
По-добре дефектни, отколкото обратни!


Тема Re: За Вас прът в спиците!!!!!!!!!нови [re: Psychoiho]  
Автор KPETEH.Модератор (ABuser, разсеян)
Публикувано22.08.02 23:09



edwa li s hladno... kato kak prez wsichki tiq plastmasi?!?!?!?!

Айде!
По-добре дефектни, отколкото обратни!


Тема Re: Emi az sum si napravil zastrahovkaнови [re: Roboteca]  
Автор KPETEH.Модератор (ABuser, разсеян)
Публикувано22.08.02 23:08



a taka. razbra li. to si pishe: YOU CAN NOT WALK!!!!


Айде!
По-добре дефектни, отколкото обратни!


Тема Re: За Вас прът в спиците!!!!!!!!!нови [re: Typиcт]  
Автор Downhill (('~'))
Публикувано23.08.02 00:53



Щом си имал време да се отместиш, значи си бил предупреден достатъчно навреме и би трябвало да си доволен. Има вариант и както си ходиш, да ти изскочи изневиделица някой отстрани и да прелети надолу, преди да успееш да гъкнеш. А даже може и накоя неконтролирана физиологична нужда да те споходи в такъв момент. Но ти едва ли искаш това, така че по-добре май да се вика (навреме) нещо, подобно на "оп, оп, бегай"...

Понеже не остава време за любезното "...Извинете, достопочтени господине/госпожо, с риск да смутя душевния Ви мир, бих ли бил могъл да Ви помоля, стига да не Ви затруднявам, да отстъпите за момент място, за да мога да премина(прелетя)?..."

1 )+( l/l B () T l-l E ( T l/l G /-\



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.