Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:25 17.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема I still havn't found what I'm looking for...нови  
Автор TheSaintМодератор (advanced user)
Публикувано12.08.02 22:17



Момци търся си рамка!
Искам да е Алуминиева или CrMo, твърда, около 19 инча и с много ниска напречна тръба.
Сега, и цената е определяща: до 200 лв макс.

Днес бях на Илиенци и за малко са си купя онази рамка от 45$ дето я комнетирахме. Просто геометрята й ми пaсва перфектно!
Ама е доста дървена като изработка, а и тежичка ми се видя, абе неможах да се прежаля и да си я взема.

Драг-а (expert) е доста добра за парите си (167 лв с чашки и 130 без) 19,5 инча, НО ми идва пак висока, особено с моята предница -> 12,5 см.
Евентуално бих се прежалил и карал и с 10 см (регулируема е вилката),но и това си е доста сериозна височина, просто ми опира рамката в топките, а всеки знае колко е неудобно ако решиш да слезеш от колелото при наклонен терен при тези обстоятелства.

Май най-добря вариант е дуалска рамка от БАС, но не ми се дават 350+ лв.

Давайте идеи!

Истината е там някъде...

Редактирано от TheSaint на 13.08.02 00:55.



Тема Re: I still havn't found what I'm looking forнови [re: TheSaint]  
Автор KPETEH. (ABuser, разсеян)
Публикувано12.08.02 23:14



idei kolkoto si iskash, ama moderator samo edin wij sega, mini prez BAS, ama ti a ne Downhill-a naprimer. i gowori s doichin, zashtoto she idwat nowi ramki i moje da ima neshto kato za tebe

Айде!


Тема Re: I still havn't found what I'm looking forнови [re: KPETEH.]  
Автор Downhill (('~'))
Публикувано13.08.02 16:16





1 )+( l/l B () T l-l E ( T l/l G /-\


Тема Drag expert ramka?нови [re: TheSaint]  
Автор Drigi (DUDE)
Публикувано14.08.02 09:49



Otkade moga da kupia ramkata Drag?Ima vaobshte 16 inchova?Zashtoto i na men mi triabva po-malka!Are ako vidish nyakoia ramka pod 19 inch. pishi za da hodya da ya gledam!!!



Тема И още една идея... [re: TheSaint]  
Автор AgentOrange (wasted)
Публикувано14.08.02 16:14



Става въпрос за алуминиева твърда рамка около 17" на вид, без подсилвания и като че ли с доста тънки стени на тръбите, но все пак е вариант. Струва 110 лева, продава се на пазарчето на кв. Красно Село. Малко ми е трудно да го обясня къде точно се намира, но ще опитам - пазарчето се намира от дясната страна на бул. Гоце Делчев след кръстовището с бул. Цар Борис когато вървиш в посока Южния парк. Както си вървиш по тази дясна страна (ще я познаеш, има множество сини вестникарски будки), по едно време пак в дясно трябва да видиш закрито зеленчуково пазарче. Не помня дали можеше да се влиза от страни, но това което ти трябва е в далечния край на пазарчето, от тази му страна, която е перпендикулярна на булеварда (Гоце Делчев) и се намира от страната на Южния парк (който е доста далеч, но все пак... :)). Там има нещо като миниатюрен универсален магазин, входа му е общ с един магазин за хранителни стоки. Няма начин да го объркаш, защото още на остъкления вход са изложени няколко колела. Вътре в магазина има най-различни щандове, но не са много и би трябвало бързо да го намериш - рамката е закачена на една метална лайсна и виси във въздуха. Едва ли е нужно да споменавам, че на щанда се продават боклуци. Рамката според мен също не е особено качествена, но все пак я виж. И си прецени рисковете, защото според мен здравината не е от силните й страни, а пък твоята вилка си е с бая ход и натоварва доста челото...

I am sick and tired of being sick and tired


Тема Re: И още една идея...нови [re: AgentOrange]  
Автор TheSaintМодератор (advanced user)
Публикувано14.08.02 18:21



Да не говориш за рамката от Илиенци?



Истината е там някъде...

Редактирано от TheSaint на 14.08.02 18:22.



Тема Re: И още една идея...нови [re: TheSaint]  
Автор Psychoiho (kozirog)
Публикувано14.08.02 22:25



taia s prujinata deto niama hod....hahahaha

karam zaika zashtoto moga!


Тема Re: I still havn't found what I'm looking for...нови [re: TheSaint]  
АвторBONO (Нерегистриран)
Публикувано14.08.02 22:44



momchence, shte se sreshtnesh s advokata mi tezi dni!




Тема Re: И още една идея...нови [re: TheSaint]  
Автор AgentOrange (wasted)
Публикувано14.08.02 23:23



Онази е нещо подобно, да, макар че ми се стори малко по-малка. Но не мога да кажа дали става въпрос за една и съща рамка.

I am sick and tired of being sick and tired


Тема Re: И още една идея...нови [re: AgentOrange]  
Автор TheSaintМодератор (advanced user)
Публикувано15.08.02 00:14



Предполагам, че е същата аз я гледах другаде за 118 лв.

Иначе от друго да се опалча, абе стига социализъм бе Коко! Отивам аз на "Каймакчалан", обяснявам на продавача там какво си търся как ще го ползавам. И той ми прави някакви безумни оферти...
Вместо да призне, че това което търся не могат да ми го предложат. Инаше оферта за CrMo (Scott) рамка кояти и като геометрия не ми пасва за 300 лв.

Но черешката на сладоледа беше: "Ами, то най-добре е да си купиш цяло колело, вместо само рамка..."
Ай стига бе! Все пак не съм расъл в гората и и не веднъж съм пазарувал там от същия човек, как пък толкова не ме запомни, че да се присети, че ако имам чарколяци за около 1200 лв, едва ли ще е по-добре да си купя цяло колело, вместо рамка за 200-300-400 лв примерно!
Абе така е в БГ: избор никакъв.

Тъжно е че са единствени (т.е. практически без конкуренция) но факта е: BAS rules!

Истината е там някъде...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.