Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:46 03.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Снимкa на алуминиева рамка от Илиянци за 100$нови  
АвторЯвop (Нерегистриран)
Публикувано01.08.02 17:52



От долния линк може да видите рамките, които се продават на Илиянци.Едната струва 100$ а другата e 45$.За да ги снимам се наложи да викат шефа на склада като, че ли правих някакъв промишлен шпионаж.Taя от
45$ не ви ли приличa на тези, която се използват за Sprint Appolo и Cross Sprinter.




Редактирано от TheSaint на 03.08.02 16:44.



Тема Заслужава ли си рамката за 45$ [re: Явop]  
АвторEмил (Нерегистриран)
Публикувано01.08.02 22:30



Според вас тая рамка за 45 добра ли е.



Тема Re: Снимкa на алуминиева рамка от Илиянци за 100$нови [re: Явop]  
Авторvavo_DH (Нерегистриран)
Публикувано02.08.02 00:09



Abe neshto neshte da se otvoriat tezi snimki



Тема Re: Заслужава ли си рамката за 45$нови [re: Eмил]  
АвторKufara (Нерегистриран)
Публикувано02.08.02 09:44



Ako na tebe ti davat 45$ da ia vzemesh , stava



Тема Re: Снимкa на алуминиева рамка от Илиянци за 100$нови [re: vavo_DH]  
АвторЯвop (Нерегистриран)
Публикувано02.08.02 10:48



Дай си е-маila да ти я пратя.



Тема Re: Снимкa на алуминиева рамка от Илиянци за 100$нови [re: vavo_DH]  
Автор VaXa (познат)
Публикувано02.08.02 12:17



sywsem dobre si se otwariat + towa e edna snimka na dwete ramki



Тема Рамката е яко туризьм...нови [re: VaXa]  
Автор change (Rider)
Публикувано02.08.02 18:59



...значи при нас в Казанльк бяха пуснали доста от тия рамки от по 45$,цената им беше 100 кинта.Рамката на прьв поглед не изглейда зле,даже като е сьбрана на колело хваща око,нисичка е по моите изчисления кьм 17 инча.Само,че има някои неща,които много ме дразнят в нея;пьрво:има плочка за закрепване на степенка,второ:има много голямо чело,без никакви посилвания и трето:закрепването на сменяемото ухо хич не ми вдьхва доверие,абе туристическа работа!Даже човека,на който сьм я виждал като колело си е сложил един амортисьор Rock Shox,който като се завие в пьлно ляво или дясно положение опира в рамката,което ме навежда на мисьлта,че вьобще не е изчислявана за меки предници.Не знам,ти си решаваш,все пак зависи за какво ще я ползваш,така че the choice is yours

Follow the Leader


Тема Re: Снимкa на алуминиева рамка от Илиянци за 100$нови [re: Явop]  
Авторvavo_DH (Нерегистриран)
Публикувано02.08.02 23:27



vavo_trz@abv.bg.Mersi za zagrijenostta



Тема Отг: Снимки, рамкинови [re: Явop]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано03.08.02 02:28



Тази от $45 според мен си заслужава само ако е стоманена и по-точно ако е Хр-Мо. Ако е алумин - не.
Не прилича по нито един признак на Sprint Appolo. Тя е с профилирани тръби, които са заварени една с друга и с челото, задната вилица не е с прави тръби - влиза гума 2.5. Така че това тук е един огромен боклук.
Още повече в момента във Веломания има нови рамки Drag Expert за 130 лв ... смятам каквито и да е коментари за излишни.
За меката рамка не мога да кажа нищо - не виждам нищо :)))
Ако е лека и излгежда добре от близо (така де, има си нужните неща) може би си заслужава тези 200лв. За сега мога да ти кажа само че ми се струват прекалено изправени челото и тръбата на седалката, но не мога да преценя. Като плюс май окачването има 3 позиции - това определено е добре.
Също снимката е много добра, само дето хората е трябвало да сложат рамките да се виждат от другата страна а не от тази :)))

<..

..>

Тема Re: Отг: Снимки, рамкинови [re: screamBoy]  
Автор Downhill (('~'))
Публикувано03.08.02 02:50



И на мен ъгълът на челото на меката рамка сега ми се вижда прекалено ненормален. Предполагам, че е необходима мнооого, ама мнооого дълга вилка, която да го компенсира.
Освен това се чудя рамото на задния амортисьор с такава извита тръба колко е здраво...

Като гледам какви части висят на стената в близост... бррр. Обтегачи, мегарейнджове някакви, главина с гайки (сигурно задираща поне малко)... Вероятно рамката също няма да е надеждна.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.