Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:54 30.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Какво колело?  
Авторнoвoбpaнeц (Нерегистриран)
Публикувано16.07.02 14:25



Искам да си купя ново колело за около 200-250 лева. Важното е да е здраво и по възможност леко (май искам прекалено много).
Ще го карам главно в града и не много интензивно. Много силно предпочитам търда рамка.
Ами май това са изискванията. Предложете нещо (марка/модел).



Тема Re: Какво колело?нови [re: нoвoбpaнeц]  
Автор KPETEH. (ABuser, разсеян)
Публикувано16.07.02 17:29



ami kakwoto i da e koleloto gledai da e shareno, w kraen sluchai- rozowo i wse pak nali znaesh, che za 200-250lv kolela nqma. wse edno nqkoq nowa kola da struwa $5000 i da ochakwash mnogo ot neq(ako izobshto ima tolkowa ewtini koli de, ma to i kolelata e taka, offf opletoh se, aide CHAo)

Айде!


Тема Re: Какво колело?нови [re: нoвoбpaнeц]  
Автор Skotowydec (disable:4786)
Публикувано16.07.02 18:06



Ако ти си новобранец, аз съм на два месеца служба тук :-)
Та отначало ще те предупредя - не ги слушай момчетата от клуб "кажете къде има по-евтинички рамки, до 3000, че моя боклук за 2400 вчера пак го скъсах като скачах в асансьорната шахта от 11 етаж". Те не са лоши момчета, но очевидно искат нещо друго от колелата си, и имат твърде много излишни пари.

Аз лично съм фен на меката рамка дори за просто градско-парково каране, но щом си силно против, гледай поне преден амортисьор да си вземеш.
Нелошо и сравнително евтино в тази категория е Sprint Appolo, но... не се събира в твоите 200-250 лв :-( по-скоро накъм 400 отива.
Иди да поразгледаш в магазина на ХМС (в един от четирите високи блока, около които завиват рейсовете за Младост като слизат от Цариградско шосе). Там има всевъзможни Sprint-ове, все нещо ще ти хареса.
Много твърди модели имат DRAG - "при Нина", на една от пресечките на "Екзарх Йосиф" между Халите и пазара.

Можеш да си изкараш чудесно и с евтино колело. Разбира се, за асансьорната шахта е добре да си подготвен...

---
Bingo! Bongo! I don't want to leave the Kongo!


Тема Re: Какво колело?нови [re: KPETEH.]  
Авторнoвoбpaнeц (Нерегистриран)
Публикувано16.07.02 18:34



а може ли да е синьо щото съм момченце.
еее пак като не ме отряза по-яко . ама те не всички колела са с XT/XTR монаж. става дума за кротко вътене на педали в града без капка екстремизъм.
не очаквам за тез пари да е върха ама целта му е да върви (добре) и да не се чупи (много). не знам доколко е възможно. затова и питам.



Тема Само да коригирамнови [re: Skotowydec]  
Автор TheSaintМодератор (advanced user)
Публикувано16.07.02 19:16



НЯМА такава понятие като ИЗЛИШНИ пари.
Парите никога не са излишни (поне за мен).

Истината е там някъде...


Тема Re: Какво колело?нови [re: нoвoбpaнeц]  
Автор Psychoiho (kozirog)
Публикувано16.07.02 19:44



umen chovek si shtom si se otkazal ot meka ramka za tia pari ;) edin priatel deto iade poveche skusa takava(cross) pri gradsko karane vuv viena.....kudeto nai visokia bordur e 5 santimetra a dupki niama.
inache si realist, taka che sus sigurnost shte si kupish sviastno kolelo

karam zaika zashtoto moga!


Тема Re: Какво колело?нови [re: нoвoбpaнeц]  
Автор KPETEH. (ABuser, разсеян)
Публикувано17.07.02 13:00



da de, porazligawil se bqh, no wse pak za pod 350-400 ne ochakwai nishto zdrawo i chitawo.

Айде!


Тема Re: Какво колело?нови [re: KPETEH.]  
АвторModjo (Нерегистриран)
Публикувано21.07.02 22:59



Ako ne mojesh da otdelish poveche pari, to se spri na SPRINT Appolo za 340 lv. - za bazovia model. A ako imash oshte niakoi drug lev moje da si vzemesh tozi model s razlichni dopulnitelni ekstri, kato predni i/ili zadni diskovi spirachki i t.n., no v tozi sluchai tzenanata moje da stigne do 400-600 lv.)

Ako iskash neshto vnosno (s mnogo dobri ramki), to si suberi oshte malko pari i si vzemi SCOTT USA ili GIANT Bicylce (Holland). Ot tezi marki mojesh da si vzemesh ot niskia im klas za okolo 500-650 Lv.



Тема Re: Какво колело?нови [re: Modjo]  
Автор KPETEH. (ABuser, разсеян)
Публикувано21.07.02 23:33



haha SCOTT USA ili GIANT Bycicle (Holland)...

kakto i da e

Айде!

Редактирано от KPETEH. на 21.07.02 23:32.



Тема Re: Само да коригирамнови [re: TheSaint]  
Авторyasen (Нерегистриран)
Публикувано22.07.02 03:41



Ako nqkoi vse pak ima az sam nasresta




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.