Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:20 13.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Имам един въпрос.нови  
Автор Pla-men (n/a)
Публикувано29.06.02 00:27



Здравейте ,някой ми беше казал ,че вилката му била повдигана (не сам сигорен че така се казва) с две думи каза ми ,че си е направил вилката с повече ход и по мека . Въпро са ми е това възможно ли е и ако е на всички вилки ли става и как (btw вилката ми, както и неговата са с прожина).

Благодаря предварително.



Тема Re: Имам един въпрос.нови [re: Pla-men]  
Автор KPETEH. (ABuser, разсеян)
Публикувано29.06.02 10:28



emi wse pak w balgariq sme. dori i da ne stawa ima koi da go izmisli. a inache- ima wilki, koito mogat da se naprawqt kakto ti kazwash. drug e wyprosyt dali towa e udachno pri nqkoi ot tqh, zashtoto se kasae za zdrawinata im sled towa.

Айде!


Тема Re: Имам един въпрос.нови [re: KPETEH.]  
Автор M1O1OX (metal)
Публикувано29.06.02 13:08



mnaistina moje, ama zavisi ot markata i modela. dokolkoto az znam, suntour-ite se vdigat lesno i s mnogo (tipi4en primer- visok s 9 sm. > 14-15sm. (ne znam kyv e modelyt)). taka 4e kaji kakva e, moje i da izleze ne6to.

emdesetdesethicksatdirbg


Тема Re: Имам един въпрос.нови [re: M1O1OX]  
АвторJoro (Нерегистриран)
Публикувано29.06.02 17:56



ti tova s povishavaneto na hoda znaesh li kak tochno stava i ako ne kaji koi znae da hodia pri nego da go napravi, razbira se ako vilkata pozvoliava moita e TopGun TRC 8sm hod s prujini i elestomer



Тема Епа нема невьзможни работи...нови [re: Joro]  
Автор change (Rider)
Публикувано29.06.02 19:11



...аз лично сьм виждал няколко подобни екземпляра,но не знам защо като им се кача нещо се чувствам несигурен.Колкото повече се запознавам с устройството на вилките(марковите),толкова се убеждавам,че не напразно струват скьпо.Пьк и опита показва,че в голяма част от случаите,в които бьлгарина се изкарва по-хитьр от производителя на дадена стока резултата не е много според очакванията.Когато нашего брата бьлгарина вземе да прави нещо като хората,като например хубави рамки или амортисьори,тогава ще повярвам в неговата гениалност.Иначе интелектуалния потенцял е на ниво,ама защо изпьлнението куца май никой не знае!Не знам хора,това си е мое мнение и не искам да ви секвам ентусиазма,но сьм стигнал до тези изводи наблюдавайки доста от онзи"Опит за летене" на бьлгарина.

Follow the Leader


Тема па пробвай.......нови [re: change]  
Автор CRZ (гръмогущер)
Публикувано29.06.02 21:29



ниска вилка да вдигнеш...най-много короната да и изчекнеш...ако имаш висока вилка тогава я дигай...и пак не с много щото те тръбите си знаят работата и може да предадат богу дух на някой камънак....я си карай вилката така....пък и да я вдигнеш ти наеш ли колко по мека почва да става......

Make Dust Or Eat It


Тема Да се върнем на тематанови [re: CRZ]  
Автор Pla-men (n/a)
Публикувано30.06.02 00:27



Значи вилката ми е ниска с неизвестен произход (на нея пише K9 pro)та аз съм си я раглобявал и нищо особено не видях в нея . Всъщност я разглобих защото почна да блъска при по рязко връщане, та разглобих я сложих едни шаиби там да я огранича и се опраи. Обаче е с малко ход.



Тема Re: Имам един въпрос.нови [re: M1O1OX]  
Автор KPETEH. (ABuser, разсеян)
Публикувано30.06.02 17:36



towa e wilkata ne boko - SR Sntour91. i taka kakto q e powdignal skoro nqma da go ima zashtoto horata sa si izchislili s kolko hod moje da byde wilkata. ti mislish li che ako mojeshe da e 14-15 sm nqmashe da q naprawqt fabrichno s tolkowa hod?
naprimer toi kato q swie poweche i gumata mu opira w ramkata. da ne goworim za drugi neshta kato zdrawinata i i t.n.

Айде!


Тема и още нещо за на...нови [re: Pla-men]  
Автор CRZ (гръмогущер)
Публикувано30.06.02 18:16



боко оная.....вилка.....като караш прав байка и вилката се сгъва повече и от половината.......то от тва разчекване е станала баси мекицата....аз с една ръка и сгъвам целия ход

Make Dust Or Eat It


Тема и още нещо за на...нови [re: CRZ]  
Автор M1O1OX (metal)
Публикувано01.07.02 10:54



tvyrdi, 4e 6te q napravi 14-15, za6toto 6te i slaga dopylnitelni prujini i novi trybi. 6te go vidim, kato q napravi.

emdesetdesethicksatdirbg



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.