Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:39 22.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Продават ли се в София байкове Leader  
АвторЯвop (Нерегистриран)
Публикувано28.06.02 21:22



По конкретно ме интересува модела им Тарантула.Някой виждал ли е в София да се продава този модел.



Тема байкове Leaderнови [re: Явop]  
Авторhc (Нерегистриран)
Публикувано29.06.02 00:22



otidi w magazina na 43ti blok w mladist.kolelata mi se storiha porjaduchno dobri.ot stranata na ml 1 e.



Тема Re: байкове Leaderнови [re: hc]  
АвторЯвop (Нерегистриран)
Публикувано29.06.02 00:35



Ходих днеска там.Leader не продават.Единственото, което ми хареса за около 300 лева е Спринт Аполо.Обаче аз не съм чак толкова запален да давам толкова пари за колело.Мисля да си взема нещо до 250 лева като държа да е с двустенни шини, алуминиев V-Break, твърда рамка и алуминиеви курбели.Също така ми харесват и кормилата тип лапа но за тези пари едва ли ще намеря такова колело.Утре смятам да поразгледам магазините и да отида и до Илиенци.



Тема Re: байкове Leaderнови [re: Явop]  
Автор KPETEH. (ABuser, разсеян)
Публикувано29.06.02 10:39



emi togawa dawai- zemi si ot iliqnci za 127,67lv. mnogo sa dobri. montajyt im e "wtori sled shimano". abe super sa, pyk i nali ne si "tolkowa zapalen", che da dadesh 300 kinta za kolelo. taka si e. dai 127,67 i sled towa wseki mesec dawai po 20-30 kinta za remonti i w prodyljenie na 1 godina si naprawi rawnosmetka kolko si zapalen. uspeh.

Айде!


Тема Re: байкове Leaderнови [re: KPETEH.]  
Авторgroovy (Нерегистриран)
Публикувано29.06.02 13:41



ti si hodil w magazina deto e blizo do hms-to.
pomisli si hubawo.az mislja che tochno "leader" bjaha kolelata koito gledah wchera.



Тема Re: байкове Leaderнови [re: groovy]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано01.07.02 00:07



В Илиянци имаше едно единствено що-годе нормално колело и то беше с марката Балкан, това вече го писах, наистина имаша мтб Балканче, и то поносимо. Всичките други бяха от шит надолу.

<..

..>


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.