Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:04 02.07.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Kakwa modifikaciq na APOLO da izbera ?нови  
Автор Zod ()
Публикувано24.06.02 13:54



Zdrawejte,

Reshih da si si wzema edin Sprint - Apolo, no poneve ne sym karal swqstno kolelo do sega i ne znam kakwa to4no modifikaciq da si izbera. Eto kakwi sa mi kolebaniqta:

1. 19" ramka il 21" i zashto?
2. diskowi spira4ki ili V-brakes (shimano acera) ili ednata diskowa, ednata V-brake?
3. kakwa sedlka da si wzema da mi e udobna pri po-dylgi marshruti ?
4. moga li da si montiram stipenka (shtoto apolo wyrwqt bez stipenki) i dali e uda4no ?
5. skorosti ACERA sa naj-dobrite deto wyrwqt s apolo ili se lyva?

Koleloto she go polzwam za katerene naj-we4e po shose, a puskaneto predpolagam, 4e 4esto she e i po gorski pyteki. Kakwo mislite po gornite wyprosi? Kakwo bihte me posywetwali da predpo4eta i ot kakwa gledna to4ka?

Blagodarq wi predwaritelno!

юбря, чубанииииииии !


Тема Re: Kakwa modifikaciq na APOLO da izbera ?нови [re: Zod]  
Автор Tanuco (весел)
Публикувано24.06.02 14:57



po tochka 1- 19 ili 21" zawisi samo ot towa kolko si wisok, sled kato nqma da go urkash mnogo po nanadolnishta...wzemi si takawa, koqt da ti e nai-udobna i podhodqshta za rusta
2.moeto mnenie da si s 2 V-brake-a, shtoto taq diskowa predpolagam shte e po-zle ot tqh
3.wzemi si shiroka:)
4.mojesh, ama moje bi poweche shte ti prechi....
5. mai acerata ne sa mnoo zle.....
abe neznam, ti reshawash...



Тема Re: Kakwa modifikaciq na APOLO da izbera ?нови [re: Zod]  
Автор Oly (ентусиаст)
Публикувано24.06.02 15:17



аз също ти препоръчвам монтажа с V-Brake. но останалото да е АCERA тва става като поискасх да му свалят дисовите и да сложат асера V-Brake, преди да ти го продадат защото този модел без дисковите спирачки не е с монтаж ACERA.

-Oly-


Тема Re: Kakwa modifikaciq na APOLO da izbera ?нови [re: Oly]  
Автор Zod ()
Публикувано24.06.02 15:26



zna4i ediniq ot montavite za koito goworq e sys skorosti acera i v-brakes (i dwete) pak acera.

юбря, чубанииииииии !


Тема Re: Kakwa modifikaciq na APOLO da izbera ?нови [re: Tanuco]  
Автор Zod ()
Публикувано24.06.02 15:29



180 sym wisok. a ako po nqkoe wreme resha da go zaiurkam po-na4esto po nadolnishtata, kakwa ramka bi bila za predpo4itane spored teb?

юбря, чубанииииииии !


Тема Re: Kakwa modifikaciq na APOLO da izbera ? [re: Zod]  
Автор Oly (ентусиаст)
Публикувано24.06.02 16:25



май 19-ката те урежда то аполото си идва с дълга лапа за кормилото ....

-Oly-


Тема Re: Kakwa modifikaciq na APOLO da izbera ?нови [re: Zod]  
АвторKiZZo (Нерегистриран)
Публикувано27.06.02 15:18



I az mislq takova kolelo da si vzema, syshto s 2 v-brakes, no se 4udeh dali shinite mu sa dvoini. Nqkoi da ima informaciq po vyprosa?



Тема Re: Kakwa modifikaciq na APOLO da izbera ?нови [re: KiZZo]  
АвторЯвop (Нерегистриран)
Публикувано28.06.02 01:20



Двойни са. Днес гледах едно за 330 лева с дискова спирачка и със С-50 скорости.На 43 блок



Тема Re: Kakwa modifikaciq na APOLO da izbera ?нови [re: KiZZo]  
Автор Zod ()
Публикувано28.06.02 13:26



ami az si wzeh we4e. to4no s 2 v-brakes i dwojnite shini s polumontav na acera. to maj wsi4ki apolota sa s dwojni shini. no oshte ne sym hodil s nego w planinata i ne znam kak she se dyrvi tam. drugata sedmica she moga da dam nekwo mnenie sigurno. oba4e kwoto go probwah w grada, kwo da ti kava, abe dowolen sym, ama w planinata she si proli4i naj dobre.
osen towa winagi posle movesh da si zamenish wilkata, spira4kite, shinata, a ramkata e dobra za cenata si, taka 4e ne wivdam problem da si go preprawish posle leka poleka.

юбря, чубанииииииии !


Тема Re: Kakwa modifikaciq na APOLO da izbera ?нови [re: Zod]  
АвторKiZZo (Нерегистриран)
Публикувано28.06.02 14:13



4estito !
kaji za kolko go vze i ot koi magazin?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.