Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:19 28.09.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема команди (блок) - ALIVIO или LX ?нови  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано17.06.02 22:45



Драси народе
айде моля дайте съвет по темата
начи ALIVIO-то е 64 лв, LX е 84 лв.
На мен ми трябва 8-ца, и двете го удовлетворяват. Останалото не ме интересува чак толкова.
LX май има някво серво или там нещо, аве има нещо повече от ливиото, дали е по-леко не знам още.
И двете са с къси лостчета за спирачките (ще го преживея).
От една страна 20лв са едно нищо (хехе), от друга страна това е 25% от цената (ливиото е с 25% по-евтино) и аз като един бъдещ икономист си задавам въпросчето - е ли и с 25% по-лошо :)))
Ще съм благодарен на какви ли не отговори по темата, с или без обяснения вярвам повече на опита. А и тук има хора дето са минали тоз път, мнали :)))
Айде и благодаря ако има обяснения ~~~

<..

..>

Тема LX (nm)нови [re: screamBoy]  
Автор XTR (a.k.a. Simo)
Публикувано17.06.02 23:50



.

Дайте по някой лев за "Dual" трасе!
Касата би трябвало да е в БАС!!!


Тема Re: LX (nm)нови [re: XTR]  
Автор M1O1OX (metal)
Публикувано18.06.02 08:56



abe mai LX-a, naistina... ama zakvo sa ti na blok, be, 4ovek, op-dorbre si nameri otdelno komandite ot lost4etata. pyk de da znam, ti si re6ava6...

emdesetdesethicksatdirbg


Тема Re: LX (nm) [re: M1O1OX]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано19.06.02 22:50



еми щото не мога да намеря точно :(
нз, следващите ми команди ще са най-вероятно точно тези :)))

<..

..>

Тема Re: LX (nm)нови [re: screamBoy]  
Автор M1O1OX (metal)
Публикувано20.06.02 08:32



nali vidq v prodajbite, edin (btw, mom4e e, ivo) dava LX otdelni, za 80. estestveno, moje i da gi svali6 malko, 6toto az si namerih edni za 50 :). ina4e 6tqh oniq da vzema. zamisli se, pone posle 6te ima6 vyzmojnost za smqna na spira4kite (stava duma za disk...).

emdesetdesethicksatdirbg


Тема Re: LX (nm)нови [re: M1O1OX]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано21.06.02 07:08



едва ли ще стигна до диск !!!
проблема ми е че лостчетата и командите са на 30~35 градуса завъртяни едни спрямо други а ако са блок ще са на 0 градуса и може да не са ми много удобни ... карал съм няколко минути колело с такъв блок и е поносимо, за постоянно обаче незнам ... само това ми е проблема. Ако си взема отделно пък ще си ползвам моите си 4 пръстови лостчета :)))

бдв отделните команди нали са с 2 лостчета (за нагоре и надолу скорости) и рапид-шифт както и блока ???

<..

..>

Тема Re: LX (nm)нови [re: screamBoy]  
Автор Psychoiho (kozirog)
Публикувано21.06.02 16:08



otdelnite sa sus lightspeed-shift

karam zaika zashtoto moga!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.