Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:50 19.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Снимки от състезанието по XC - неделя, южен паркнови [re: screamBoy]  
Автор Kaпитaн Плaнeтa (непознат )
Публикувано19.06.02 22:58



За зла участ точно преди награждаването ми свърши лентата... Sorry диво_цвете...



Тема Re: Снимки от състезанието по XC - неделя, южен паркнови [re: Kaпитaн Плaнeтa]  
Автор Deimos® (ренегат)
Публикувано19.06.02 23:08



А стига бе ! Не го знам този Epson, но вече ме кефи ... щом вади такива снимки директно от негатива.

Respect !Boooooooo


Тема Re: Снимки от състезанието по XC - неделя, южен паркнови [re: Kaпитaн Плaнeтa]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано19.06.02 23:12



в грешка си малко, не са все величия а някои от тях са велики карачи :)))
величиятя са другаде - където не продават чести, където не пипват колелото и дори гуми не помпат, в БАС са си нормални.

<..

..>

Тема Re: Снимки от състезанието по XC - неделя, южен паркнови [re: Deimos®]  
Автор Kaпитaн Плaнeтa (непознат )
Публикувано19.06.02 23:17



Не е лош... Даже бих го препоръчал. Сканира максимално на 1600 DPI обаче при тази резолюция става бавничко. Онази за която ти пратих линка е сканирана на 600 DPI. Уф... минах много offtopic - тука хората ги интересува повече колоезденето предполагам. Ако те интересува нещо по-подробно :





Тема Re: Снимки от състезанието по XC - неделя, южен паркнови [re: screamBoy]  
Автор Kaпитaн Плaнeтa (непознат )
Публикувано19.06.02 23:23



Под "величия" имах предвид велики карачи разбира се ;-))
Доколкото знам пък Дойчин е спец в DH ама не съм сигурен (видях го на някаква снимка да получава награда от състезание ама кога и къде - представа нямам)...



Тема Re: Снимки от състезанието по XC - неделя, южен паркнови [re: Kaпитaн Плaнeтa]  
Автор divo_cvete ()
Публикувано20.06.02 10:12



aaaaaaaaaa

purvo - blagodarq za pozdravite. I o6te po-blagodarq 4e se setihte za men!!!
vtoro - tukmo sega razglejdam snimkite i taini4ko se nadqvah kato stigna do kraq da si vidq snimkata ot nagrajdavaneto, ama... aide ni6to, ot men da mine...
treto - Blagodarq oba4e, 4e si me hvanal po vreme na sustezanieto!!!

P.S. A, ei sega vijdam! Hvanal si brat mi na nagrajdavaneto! Taka 4e izob6to ne se pritesnqvai za men!

Редактирано от divo_cvete на 20.06.02 10:25.



Тема Re: Снимки от състезанието по XC - неделя, южен паркнови [re: screamBoy]  
Автор Psychoiho (kozirog)
Публикувано20.06.02 10:22



veche ne, samo v bas e

karam zaika zashtoto moga!


Тема Re: Снимки от състезанието по XC - неделя, южен паркнови [re: divo_cvete]  
Автор Kaпитaн Плaнeтa (непознат )
Публикувано20.06.02 12:22



Любо от mtb-bg (

) пише че и той е направил снимки и скоро ще ги публикува на сайта (в галериите). Дано поне той да те е хванал на награждаването...



Тема Re: Снимки от състезанието по XC - неделя, южен паркнови [re: Kaпитaн Плaнeтa]  
Автор тyчo чyчo (издръжлив)
Публикувано20.06.02 12:28



Много жалко, че не си снимал повече мъжете
Нищо де, ще те помоля да качиш снимката с по-голяма резолюция преди старта на мъжете или да ми я пратиш на e_shukadarov@yahoo.com.
И аз се надявах да се видя сниман някъде по трасето, но ще се задоволя и с тази от старта
Благодаря!



Тема Re: Снимки от състезанието по XC - неделя, южен паркнови [re: тyчo чyчo]  
Автор Kaпитaн Плaнeтa (непознат )
Публикувано20.06.02 13:25



Сори Тучо...

Бях си взел три ленти като си мислих че ще ми стигнат, ама нейсе... Мъжете бяха накрая и за тях нищо не остана. Ама и аз... като съм се разщракал по дечурлигата... Нали скоро живот и здраве ще ставам татко - само малчугани ми в главата... Другия път ще нося 5 ленти (или ще участвам и аз ;-))). Освен това тая единствена снимка с мъжете е излязла много зле, ама щом искаш...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.