Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:39 28.04.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Пенсионерски маршрути ???нови  
Автор OPY (...ан от вятъра)
Публикувано15.06.02 16:23



...А такааа.....я сега да си кажете къде ......човек може без да бъде блъснат от кола...без да прави висш пилотаж....(връх Ботев)....ей така...да си хепне колелцата на количката....да си ги повози....на X-на километра от София.....пък да си ги разтовари..и да си направи една хубава обиколчица...по едни хубави места.....и после някъде...хубаво да си поседне.....и хубаво да си похапне....и после....загубил апетит....и позадрямал.едва да си довлачи задника до колата...да си ги фърли колелцата отгоре и ..........на другия ден да се похвали на половин София...........как е минал 150...километра предния ден с колелото....и въобще......нищо му няма....
Ако разбрахте какъв ми е въпроса....моля дайте възможни варианти за маршрути ......Приема се известно усложняване на програмата.....естествено.......без да се прекалява....нали???



Тема Re: Пенсионерски маршрути ???нови [re: OPY]  
Автор OPY (...ан от вятъра)
Публикувано16.06.02 13:41



..Много е тъжно да си отговаряш сам....но май ....никой не взима отношениое.........е тогава "дайте"...де......като не щете да вземете....



Тема Re: Пенсионерски маршрути ???нови [re: OPY]  
Автор KPETEH. (ABuser, разсеян)
Публикувано17.06.02 00:32



qsno
ami zashto ne se pohwalish che si minal 1000km
kachwash si kolelata na kolata kato pylen pozior i otiwash na moreto. tam ako ti se gyzaree wlizash w nqkoe gradche i pochwash da si prawish krygcheta s awtomobila... a ako si otishyl da si prawish kefa slizash i karash kolelo. po moreto e mnogo gotino. samo deto sega weche e mnogo goreshto i ne stawa.

Айде!


Тема Re: Пенсионерски маршрути ???нови [re: KPETEH.]  
Автор OPY (...ан от вятъра)
Публикувано17.06.02 08:47



Не съм те молил да ме анализираш.......а и надали би могъл !!!
Нямаш идеи по въпроса и точка........



Тема Re: Пенсионерски маршрути ???нови [re: OPY]  
Автор Psychoiho (kozirog)
Публикувано17.06.02 10:49



are procheti si postinga i pak pomisli....

karam zaika zashtoto moga!


Тема Re: Пенсионерски маршрути ???нови [re: OPY]  
Автор KPETEH. (ABuser, разсеян)
Публикувано17.06.02 11:24



hm... bez komentar... sorry, pich, che se opitah da ti pomogna. izwinqwai che zasegnah dyshata ti na welik koloezdach. ne iskah. a kogo sym analiziral i az ne znam konkretno, no shtom mislish che teb sym analiziral- ...

Айде!


Тема Re: Пенсионерски маршрути ???нови [re: Psychoiho]  
Автор OPY (...ан от вятъра)
Публикувано17.06.02 12:21



......Лелеее......абе вие от каране на колелета по неравности...сте си загубили чувството за хумор беее.........и двамата не ви разбирам за какво говорите.....само едно ми е ясно.....шещо не ви е наред ....с общуването...мдааа....



Тема Re: Пенсионерски маршрути ???нови [re: OPY]  
Автор Psychoiho (kozirog)
Публикувано17.06.02 12:30



vii puk ot karane po ravno ste hvanali paiajini... are vurvi se razhojdai i posle ela da se pohvalish, budi spokoen ne si edinstvenia

karam zaika zashtoto moga!


Тема Re: Пенсионерски маршрути ???нови [re: KPETEH.]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано17.06.02 14:00



Здрасти,

Убаа работа направихте. Човекът само питаше къде може да покара без много опасности и преумора.

Скивай сега, мой човек - проблемът е, че питаш като западняк, а нашите хора са балкански лъвове, лесно се палят и току виж, дигнали шум край Босфора.

Сега ще ти кажа един приятен маршрут. Той е в Люлин - приятна, ниска и заоблена планина, особено подходяща за колоездене и не толкова активно посетена, както Витоша.

Маршрутът започва от сградата на НБУ (бившето АОНСУ) в Овча купел, срещу Горна баня.
От спирката на автобус 111 на АОНСУ, пресичаш булеварда и излизаш на алеята за Ортопедичната клиника. Караш по нея, заобикаляш клиниката и след 100 м, се озоваваш на У-образно кръстовище. Тръгваш по десния път, на койно, след още 100-150 м, пресичаш ЖП линията на гара Горна баня. Продължаваш още нагоре, докато стигнеш селския площад, с банята и хотела. Оттам завиваш вдясно към 300 - 350 м. към Италианския лицей (ей, голема работа тез европейци - "Шанел" пикаят). От паркинга пред лицея, цепиш право нагоре, докато излезеш от селото и поемаш към Бонсови поляни. Дотам са 3-4 километра. До центъра на вилната зона стига автобус. Дотам, общо взето приключват и стръмните участъци (които и без това не са нищо особено). Там свършва и асфалтовата част от пътуването. Ако ужасно много те мързи, дотам можеш да стигнеш и с кола. Удобни места за паркиране, по маршрута, дотук са - паркингите в района на АОНСУ, центъра на Горна баня, паркинга пред Италианския лицей и обръщалото на автобуса на Бонсови поляни.
Оттам, можеш да продължиш направо, по горски път до Горнобанския манастир, съвсем малък, но много живописен - в него е отсядал и Дякона Левски. Оттам, пътчето продължава още малко, като по него и отклоненията става отлична лека разходка на сянка, защото гората пази чудесна сянка през лятото.
По тези пътеки можеш да ме срещнеш и мен, на кон или с колело, на което пише Марин. Ако ме срещнеш, очаквам да ме поздравиш и да ме почерпиш - ще хапнем, ще пийнем, ако няма мацки, може и да подремнем, а след това, по обратния път - тъкулулууу, та в София.

Хайде, бъди жив и здрав.



Тема Re: Пенсионерски маршрути ???нови [re: OPY]  
Автор halcor (~)
Публикувано17.06.02 14:10



пробвай тук:







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.