Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:28 28.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Molia za syvet - izbor na kolelo  
АвторMindFly (Нерегистриран)
Публикувано12.06.02 12:17



Zdraveite,
Mislia da kupuvam kolelo. Osnovno shte go polzvam da hodia s nego na rabota (v Sofia) i ot vreme na vreme moje da pokarvam iz niakoi park :-). Problema e che ne znam tochno kakvo da byde koleloto, nito ot kyde da go kupia. Chuh za niakakvi bulgarski "Cross", vidiah che v Metro ima niakakvi za po 120 lv. Preporychaite mi kakva marka mountain bike da tyrsia i ot kyde da go kupia. Ne mi triabva neshto super maniashko, nai-mnogo za okolo 200 lv, no da ne se stroshi na vtorata sedmitsa.
Blagodaria predvaritelno.



Тема Re: Molia za syvet - izbor na koleloнови [re: MindFly]  
Автор Oly (ентусиаст)
Публикувано12.06.02 12:50



Не мисля че тук ще можем да ти помогнем в този ценови диапазон.
но мога да ти дам съвет поне за спирачките ... трябва да бъдат тип"V-Brake" и да са с метални рамена... другото ... каквото ти се падне нямаш избор... рамката надали ще я счупиш а за тези пари не може да е алуминиева защото май вече не се прадават без мека вилка.

-Oly-


Тема Re: Molia za syvet - izbor na koleloнови [re: MindFly]  
Автор Psychoiho (kozirog)
Публикувано12.06.02 15:38



za tolkova pari na 3tata moje da se stroshi...
samo nedei da si kopuvash sus prujini otpred i otzad!!!!
otpred ako ima shte e s maluk hod i nekachestvena
otzad triabva zaduljitelno da e tvurda

karam zaika zashtoto moga!


Тема Re: Molia za syvet - izbor na koleloнови [re: MindFly]  
Автор Fory. (Samoubiec)
Публикувано12.06.02 23:42



Mi nachi shtom she go polzvash za patishta niamash nujda ot koi znae kakvo kolelo.Za tezi pari Cross-a i Sprint-a sa nai dobroto (sled BMX).Za asvalta niama nujda da si zimash meka vilka ili kavto i da e amortisior shtoto niama da ima koi znai kvo drusane.Ne ti triabva da e leko koleloto i tem podobni raboti.Poznavam edno momche deto ima Cross dosta vreme go blaska i za sega nishto mu niama.Taka che ne e losho da porazgledash modelchetata ne sa mnoo kalpavi ama to e spored zavisi shtoto tva momche ima sashtoto kolelo kato na eno drugo (Cross Tiger) i na tva drigoto zavarkata na kurbelite neshto sa precaka ama ena zavarka i e gotovo.Znachi da obobshtia:
Za tezi pari imash niakolko varianta Cross (ili Ultra eno i sashto e samo lepenkite mu sa drugi) Sprint ili Balkan (balkan imat dobri modelcheta ma ne sa znai kolko sa zdravi) taka che mojesh da izbirash m/u Cross i Sprint te imat mnoo modelcheta osobenno na metro koito sa po eftini ot 200 kinta.Aaaaa ima i oshte ednia marka Riviera ma pone az ne ti gi preporachvam ne znam kvo she kajat drugite ama brat mi ima takova skochih s nego ot 50 santa i mu sa iskriviha pedalite do tolkos che chak gi istarvah i sednah na sedalkata.Taka che ogledaigi i zemai niakoi po obiknobenno na banchen vid hem she e malko pa leko ot drigite deto sa gi napraili kato istrebiteli pak sa ibati tuhlite ne che she zemesh neshto po leko ama kolkoto i da e kato niama projina ot zade i ot pred pak po dobree pak i ramkite sa mo tanichki i tva pak olekotiava.Ma koto i da zemesh taka kato karash po pat ima da go karash dokato ti omrazne i go prodadesh.Taka che ne ia misli mnogo.Are PEACE MA NIGGA.


Niama kofti Bikers ima kofti Bikes


Тема Re: Molia za syvet - izbor na koleloнови [re: Fory.]  
Автор Tanuco (весел)
Публикувано13.06.02 15:34



abe ti goworish ebasi tupotiite.....



Тема Re: Molia za syvet - izbor na koleloнови [re: Tanuco]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано13.06.02 19:01



shto we

eto i moq sywet - wzemi si kolelo s twyrda zadnica !!!
pod 200 ima izcqlo meki, no NE si wzimaj ot tqh :)))
bih ti preporychal dave da si wzemesh izcqlo twyrdo, obache nadali shte ti haresa syweta mi :)))
drugo, gledaj da e s wyzmovno poweche skorosti. Sq nqma ko da se lyvem, i s 18 i s 21 e edno i syshto, no opitaj pone s 21 da e. Drugo ne moga da se setq ~~~

<..

..>

Тема Що не поразгледаш магазините?нови [re: MindFly]  
Автор DANlO (The Past-master)
Публикувано13.06.02 22:44



Абе според мен най - добре би направил ако минеш през Веломания (до центъра за хигиена)там има кой да ти обесни и има модели!
Съветът ми е да е с твърда задница и мека вилка макар че нещо по-добро от някакъв Logan или STR(????)с 2 до 3 см ход няма да можеш да вземеш!Конкретно за един Cross Leader или Expert не знам точно ама е в каталога на метро-хубаво е на външен вид за парите си

Не ИМ се давай

Тема Re: Molia za syvet - izbor na koleloнови [re: MindFly]  
АвторJohny (Нерегистриран)
Публикувано15.06.02 00:19



zdr.Po sy6testvo-otidi v magazina v Mladost(novia vyv visokia blok na HMS-to),li4nia syvet-ne vzimai skorosti Shimano "C-30,C-50",to razlika mejdu tiah po4ti niama,az si zeh s C-30 i sym MNOGO nedovolen-postoianno se raztroivat,kolkoto za amortisiori-IZBIAGVAI gi za tia pari.Tova ot men,ako se seta ne6to novo pak 6e pi6a.



Тема Re: Molia za syvet - izbor na koleloнови [re: Johny]  
Автор Downhill (('~'))
Публикувано17.06.02 12:55



... и ако продавачът ти каже, че някоя част модел "ALIVIO" е по-висок клас от модел "ACERA" - не му вярвай...
'Щото на мен в събота това ми разправяше.



Тема Re: Molia za syvet - izbor na koleloнови [re: Downhill]  
Автор Psychoiho (kozirog)
Публикувано17.06.02 13:13



a na tebe li da viarva, bai Downhill ? ia vij vuv saita na shimano kak sa stepenuvani komponentite...

karam zaika zashtoto moga!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.