Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:35 28.09.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Mnenieto Vi za velosipedite na "BALKAN" Lovech  
АвторFifi (Нерегистриран)
Публикувано10.06.02 16:39



Kakvo e mnenieto vi za tezi velosipedi. Estestveno imam predvid novite modeli, koito sa na pazara. Vidiah edno, koeto struva okolo 400lv i bih iskal da znam dali si zaslujava. Iskam da vi kaja che sam absoliuten neveja i shte polzvam koleltoto glavno za razhodki po parkove i polianki.



Тема Re: Mnenieto Vi za velosipedite na "BALKAN" Lovechнови [re: Fifi]  
Автор Oly (ентусиаст)
Публикувано10.06.02 19:56



сравни го подобните модели на Драг,Кросс,Спринт ..

-Oly-


Тема Spored men....нови [re: Fifi]  
Автор Fory. (Samoubiec)
Публикувано11.06.02 00:03



Chesno kazano balkanchetata imat mnoo hubavi modelcheta no za 400 kinta pri polojenie che she go karash samo po asvalt mislia che ne si zaslujava pak i ima mnoo po gobri modelcheta na Cross koito za asvalt sa chudesni i sa saotvetno po eftini.No kato se zamislish si zaslujava da dadesh malko povechko pari za kolelo shtoto sled vereme niakoi shta nakara da sa pusnesh s nego po chukacite i sled tva sam siguren che patia she go zabraish.A balkanite ne sa znai s kvi chasti sa i moje i da ne izdarjat na eno po zdravo blaskane.Zamisli sa varhu ideiata za Cross ili Sprint se pak ne e zadaljitelno da e Balkan vapreki che niakoi modeli na Cross i na Sprint (povecheto) i te na sa cvete za mirisane.Ma to pak koto i da zemash ot BG po natatuk se she go smenish shtoto sichko e.....No i Balkanite imat dobri modeli.Ma opitai ve to det sa vika ot opit glava ne boli.

Niama kofti Bikers ima kofti Bikes


Тема Re: Spored men....нови [re: Fory.]  
Автор Drigi (DUDE)
Публикувано11.06.02 09:48



Moiata istoria e slednata-i az taka kato tebe iskah kolelo za parka i leki eksurziiki!Kupih si Sprint Leopard za 250 lv.Mnogo gotino kolelo no.....o6te sled purvata ekskurzia si kupih vilka za 120lv i koleloto stana 380lv!Sled purvia po iak dujt si kupih i po gotin V-brake i to stana 420 lv!NAkraia stana neprodavaemo a puk be6e ot STOMANA!Vse pak mu namerih pazar i si kupih novia SPRINT APPOLO sus Acera monataj za 450 lv.Ta kakva mi e misulta Kupi si ne6to deto pone godina 2 niama da go misli6 za smiana!Dava6 okolo 450 kinta i gotovo!Kupi6 li si po nisak klas po4vat sled vreme smianata na suma 4asti i stava po skupo ot po hubavite Bikove pak si ostava nisak klas bike!Spore men bika e SPRINT APPOLO!Iako sum go la6kal ska4am i ot vsiakade i ni6to mu niama(ama na men mi imano tova e druga tema)




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.