Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:53 21.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема porednata anketaнови  
Автор Psychoiho (kozirog)
Публикувано02.06.02 11:59



zdraveite
aide koito jelae da spodeli kak obicha da kara (ama naistina, ne nasun) - crosscountry, DH, gradsko, prosto ei-taka, trial.... sporta neshto mnogo se razvuva u nas i e interesno kak sa proporciite. a,mojete i da kajete kude vi e nai-lubimo da karate(ne kude ste chuvali che e super).

karam zaika zashtoto moga!


Тема добра анкета...нови [re: Psychoiho]  
Автор XTR (a.k.a. Simo)
Публикувано02.06.02 12:19



Обичам да карам надолу, не казвам DH защото за DH трябва и колело освен желание.
Харесва ми и XC стига да не е много каменисто.
Граското каране е страхотен начин за прекарване на времето когато нямам възможност да се кача горе.
Опитвам някои от основните трикове от trials, освен че е забавно мисля, че доста подобряват баланса и като цяло усещането за колелото.
Обичам да скачам.
Любимо място за каране... ъъъ... навсякъде ми харесва нямам любимо.

"Здраво, леко, евтино - избирай две"
Ride!™


Тема Re: добра анкета...нови [re: XTR]  
Автор Psychoiho (kozirog)
Публикувано02.06.02 12:20



1.jelanieto e nai-vajno, ama i pari triabva da mu se nevidi
2. "navskiakude" ne se broi

karam zaika zashtoto moga!


Тема Re: porednata anketaнови [re: Psychoiho]  
Автор Roboteca (I like myself:))
Публикувано02.06.02 12:45



Az obicham da karam predimno DH, a nai mno se kefa na pateki kato taia pod simeonovskia lift takiva po sleki ne mno strumni bez kamani na koito se razviva iaka skorost.... inache kumirna pistichka si mi ostava laleto i prez zimata i prez liatoto



Тема Много добра...нови [re: Psychoiho]  
Автор change (Rider)
Публикувано02.06.02 12:45



...даже,ами какво да ви кажа хора важното да се вьрти каплата,нали.А иначе любим си ми остава Freeride-a,т.е.от всичко по малко,макар че напоследьк нещо май повече ми се DH-ства,за това сьм и предприел някои дрьстични промени в моята машина.А по вьпроса за любими места,има едни пьтеки край врьх Бузлуджа,ама вие не сте от тоя край и едва ли ще ги знаете.

Follow the Leader

Редактирано от change на 02.06.02 12:50.



Тема Re: Много добра...нови [re: change]  
Автор Psychoiho (kozirog)
Публикувано02.06.02 12:49



freeride po princip se polzva nazapad za stil karane koito v bulgaria ne pravim i niamame uslovia - stava duma za izrodshtinite ot kranked - skokove,skokove i pak skokove. zaedno s tiah oshte neshta - monocycling i trial

karam zaika zashtoto moga!


Тема Re: Много добра...нови [re: Psychoiho]  
Автор change (Rider)
Публикувано02.06.02 12:58



Чакай сега ти анкета ли правиш или гледаш кои какво пише и май ако случайно написаното не сьвпадне с твоето виждане гледаш веднага да се изтькнеш колко много знаеш

Follow the Leader


Тема Re: Много добра...нови [re: change]  
Автор Psychoiho (kozirog)
Публикувано02.06.02 13:00



samo utochniavam,choveko :) mnogo se vpechatliavam kato chuia "freeride" ta pitam dali e v smisula v koito go znam

karam zaika zashtoto moga!


Тема Re: Много добра...нови [re: Psychoiho]  
Автор change (Rider)
Публикувано02.06.02 13:07



Радвам се за теб и сьжалявам,ако с моята трактовка на понятието Freeride сьм нарушил душевния ти мир,но моите скромни впечатления от него са,че той е компилация от различни дисциплини на Mountai bike-а.

Follow the Leader


Тема Re: Много добра...нови [re: change]  
Автор Psychoiho (kozirog)
Публикувано02.06.02 13:10



spoko,nejnata mi dusha e nenaranena :) aide spodeli samo ima li liftove vuv tvoia krai

karam zaika zashtoto moga!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.