Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:38 11.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Какво мислите за последния Scott Octane? ? ?нови  
Автор Tanuco (весел)
Публикувано08.05.02 18:36



Какво ви е мнението за последния Октан(един жълто -черен)...монтажът му май е Аlivio, вилката е Rock Shox Jett-еластомери и пружина,малък ход, задният амортисьор е регулируем...та се чудя дали става не за як downhill ами за нещо като freeride(имам предвид Кимбата...на Драгалевци...от Голи връх към Бояна...такива маршрути...)аз мисля че е става, но ми се ще да чуя и други мнения...


Редактирано от Tanuco на 08.05.02 19:44.



Тема Re: Какво мислите за последния Scott Octane? ? ?нови [re: Tanuco]  
Автор DANlO (The Past-master)
Публикувано08.05.02 22:05



Че какво толкова му има на колелото че да не става за DH ????

Не ИМ се давай

Тема Re: Какво мислите за последния Scott Octane? ? ?нови [re: DANlO]  
Авторvavo_DH (Нерегистриран)
Публикувано08.05.02 23:40



kade osven predpolagam v saita na scott moje da se vidi tozi bike.I 1 vapros kam tanuco-zashto ne beshe na hladilnika kogato iskashe da karame v 11.30



Тема Re: Какво мислите за последния Scott Octane? ? ?нови [re: vavo_DH]  
АвторTanuco (Нерегистриран)
Публикувано09.05.02 16:02



Sorry ama zakusnqh s 10ina min i se kachih sam s nekvi mladeji ediniq beshe s nowiq Giant Warp DS2 ama kaza che ne bil goworil za garanciqta na ramkata s Doichin!!! az karah sam nadolu shtoto te bqha kum zlatnite....neznam kyde moje da se widi toq bike...az go mernah w edin magazin i po wsqka weroqtnost shte se sdobiq s now bike
Kwo stana s registraciqta ti???



Тема Re: Какво мислите за последния Scott Octane? ? ?нови [re: Tanuco]  
Авторvavo_DH (Нерегистриран)
Публикувано09.05.02 19:32



Neznam zaebah ia s izvinenie.A ti v koi magazin si vidial Scott-a ,i s kakav(nov) bike shte se sdobiesh i do kolko pari.



Тема Re: Какво мислите за последния Scott Octane? ? ?нови [re: vavo_DH]  
Автор Tanuco (весел)
Публикувано09.05.02 21:32



В тоя на Каймакчалан го видях Скот-а, за него става въпрос!Т.е. него мисля да си купя...даже го предплатих...абе след 10 дена го взимам:))))



Тема 10X!!!нови [re: vavo_DH]  
Автор Tanuco (весел)
Публикувано11.05.02 22:47



Никой май не ще да си каже мнението за тва колело, но както и да е...благодаря все пак

Редактирано от Tanuco на 11.05.02 22:51.



Тема plzzzzzzzzzнови [re: Tanuco]  
Автор Tanuco (весел)
Публикувано16.05.02 21:08



Are be hora, kajete neshto za towa kolelo,naistina mi trqbwa sywet. plzzzzzzzz..nikoi li nqma wpechatleniq ot nego ili prosto nqmate jelanie da mi otgowarqte???

Редактирано от Tanuco на 16.05.02 21:20.



Тема Re: Какво мислите за последния Scott Octane? ? ?нови [re: Tanuco]  
Автор Psychoiho (kozirog)
Публикувано17.05.02 12:33



kvo da ti kazvame, predna vilka s maluk hod i montaj alivio ne e za downhil. ama tuka seki kara s kvoto moje, taka che....kolko pari go zimash

karam zaika zashtoto moga!


Тема Re: Какво мислите за последния Scott Octane? ? ?нови [re: Psychoiho]  
Автор Tanuco (весел)
Публикувано17.05.02 20:41



1250lv, chisto now, wilkata shte q smenqm 100%, zasega s dosta po-kachestwena...:)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.