Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:00 14.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Заслужава ли си въобще???нови  
Автор DANlO (The Past-master)
Публикувано02.05.02 12:52



Значи пак с мойте проблеми ше ви занимавам ама като няма кой друг да питам...(а знам че вие сте фенове и ше ми помогнете)
Така имам Montana Bike (Cross) 2000 година та въпросът ми е заслужава ли си въоще да влагам някакви пари в него???
Вчера си изкривих цялото колче заедно с кормилото и сега си търся , но разбирам че тоя стандарт(22.2 mm) не се произвеждал вече!И така с течение на времето ще откривам че тъпия ми Cross ще се прецаква още повече и постоянно ще трябва да давам пари за ремонти а аз няма да давам пари за същите части , а за хубави , по-добри от старите и така докато не сменя всичко и остане само рамката та си мисля няма ли да излезе по-евтино да си продам bike-а и да додам някакви пари , за да си купя по-свясно колело???
Ох и аз не знам какво говоря,ама идеята ми е дали да си купувам хубави и нови части или да се отърва от кроса и да си купя нещо по-хубаво?

Не ИМ се давай

Тема Re: Заслужава ли си въобще???нови [re: DANlO]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано02.05.02 13:25



wyprosa wsyshtnost e samo edin - imash li ~400 kamyka za kolelo
ako imash znachi prodawaj i kolkoto i da mu wzemesh shte si ok
ako nqmash pomisli dali shte syberesh tolkowa i ako da naprawo wzimaj drugo
inache kolche za sedalkata na furgoncheto w Mladost do bl.30 ima kato za teb sym absoliutno ubeden, i shte e max 20 lw

<..

..>

Тема Re: Заслужава ли си въобще???нови [re: screamBoy]  
Автор DANlO (The Past-master)
Публикувано02.05.02 15:27



ами да кажем че имам парите и после????
какво мога да си взема?Май няма да е с мека рамка?"(а на мен ми се иска)
А къде да продам колелото кой ще го купи??
Тва за мен не е като да продаваш дискове примерно!Аз си нямам идея къде и как да го пусна за продажба ! Светнете ме!Аз го взех едно време за около 360 лева ама почнах да го карам като хората не повече от 300-400 км преди!Колко мога да му взема?

Не ИМ се давай

Тема Re: Заслужава ли си въобще???нови [re: DANlO]  
Автор Psychoiho (kozirog)
Публикувано02.05.02 18:17



vuv BAS se ostaviat neshta za prodajba, no ako ti e mnogo staro koleloto, niama smisul.
moia opit s upgrade e che tova e skupichuk variant no parite se harchat leka-poleka. ako mojesh ustiskai dokato suberesh pari za dobro kolelo, ako ne pravi upgrade samo na neshta kato kurbeli, kormilo, komandi, spirachki....neshta koito posle mojesh da svalish i da slojish na novoto si kolelo.

karam zaika zashtoto moga!


Тема Re: Заслужава ли си въобще???нови [re: DANlO]  
Автор Skotowydec (disable:4786)
Публикувано02.05.02 20:34



Ja kazhi kak tochno iznasili gorkata Montana da znam kakwo da ne prawja s mojata ;-)

---
Bingo! Bongo! I don't want to leave the Kongo!


Тема Re: Заслужава ли си въобще???нови [re: Skotowydec]  
Автор DANlO (The Past-master)
Публикувано02.05.02 22:00



Ами доста комична история ама кво да се прави ! пуснах се по лалето и както си карам усещам че само със задна няма да спра (а един доста прятен камък ме очакваше) та реших да си помогна със предна спирачка!Ама нещо доста всеотдайна се оказа тая предната та успях да се преобърна и колелото падна на кормилото!

Не ИМ се давай

Тема Re: Заслужава ли си въобще???нови [re: DANlO]  
АвторSelfmade (Нерегистриран)
Публикувано02.05.02 22:01



М-м? Тая дилема, мисля е поставена най-напред от Шакеспеер в някаква пиеска. Но най-обстойно въпросът се разглежда от Джеръм в "Трима на бумел". Прочети я! Та там човека казва, че трябва да се определиш предварително. Значи, изпитващите удоволствие от колелото, той ги дели на карачи и потегачи. И двете неща носят еднакво удоволствие, но не можеш да ги имаш едноврименно. Това е!

Животът е мания!



Тема Re: Заслужава ли си въобще???нови [re: screamBoy]  
Автор DANlO (The Past-master)
Публикувано02.05.02 22:07



най-вероятно в мен е грешката ама нещо не сме се разбрали
значи колчето на седалката ми си е здраво ама кормилото ми се изкриви !!
и освен самото кормило(казвам кормило на тва отгоре дето се 'ващаш за него, и дето по него се закачат разните му там рога и спирачки и прочее)ми се изкриви и колчето на кормилото!Може би не се казва на тая тръба дет държи кормилото колче но и тя е крива(т.е. осукала се е точно при заварката където се свързва с кормилото)
но има надежда-след една седмица казаха че ще имат при хигиената пък и при халите!

Не ИМ се давай

Тема Re: Заслужава ли си въобще???нови [re: DANlO]  
Автор Skotowydec (disable:4786)
Публикувано03.05.02 11:43



Bah, i koleloto padna na kormiloto si i samo ot sobstwenata mu tezhest to se izkriwi? baja shte da si se bil zasilil, az sym 120 kg i ne e kato da ne se obljagam zdrawo na towa kormilo, trjabwashe dosega na fljonga da sym go wyrzal...

---
Bingo! Bongo! I don't want to leave the Kongo!


Тема Re: Заслужава ли си въобще???нови [re: Skotowydec]  
Автор DANlO (The Past-master)
Публикувано03.05.02 12:01



да бе и аз не можах да повярвам като го видях ама си е бая криво!Скоростта не беше никак малка !После съм слизал едвам едвам по пътя за колитеПросто нямаше как да продължа!

П.П.: Издържа ли те задния ресьор ?Моя си мисля че почва да издъхва вече а аз съм 60 килца!
(или аз карам като лудите или има нщо гнило в тъпото ми колело)

Не ИМ се давай

Редактирано от DANlO на 03.05.02 12:05.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.