Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:18 28.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Има ли сняг  
Автор Downhill (('~'))
Публикувано26.04.02 23:41



... на "Алеко" и от там надолу как е?
Кал е ясно, че не липсва...



Тема Re: Има ли снягнови [re: Downhill]  
Автор Blade (идиот от класа)
Публикувано27.04.02 07:22



Ей сега отивам на там и довечера ще ти кажа!

Protect your self!


Тема Re: Има ли снягнови [re: Downhill]  
Автор X_Country (MTB'er)
Публикувано27.04.02 19:27



Пътеките над Драгалевци от Бай Кръстьо надолу са сухи. На някои места е само влажно, може би от дъждовете през последните дни. Локви няма. След 5 спускания по колелото имаше само прах.


_______________
Wear your helmet!


Тема Re: Има ли снягнови [re: X_Country]  
Автор Downhill (('~'))
Публикувано28.04.02 01:38



От Голи връх до "Алеко" по-скоро се бута, отколкото се кара. От "Алеко" до разклона за Бистрица/Симеоново (поляната) пак си има мокър сняг под формата на преспи, "купчини", мокри ледове и повечето път си е бутане и затъване. Но от поляната нататък към Симеоново... няма грам снежец. Даже и калта не достига.
Според мен най простият начин да се пусне от високо, без да има снежни съприкосновения, е да се слезе на последната междинна станция на кабинковия лифт и от там - по познатите трасета през тунела и т.н.
На второто спускане минах първоначално по шосето (адски опесъчено и прашно:( ) и на една серпентина след лифтената станция (за скиорите - лифта на Зелената писта) хванах /полу/козя пътека надолу към междинната. Там не е като да няма снежец, но не е и голям проблем. Пътечката излиза точно посред опашката от скиори, чакащи за "Лалето", които, кой знае защо, днес хич ги нямаше... може би понеже "Лалето" вече не представлява писта :))
За несведущите - гореописаните снежни преспи-остатъци със сигурност няма да ги има през юни. Ако им се чака до тогава...



Тема Re: Има ли снягнови [re: Downhill]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано28.04.02 01:45



добре че ти нямам хумора :РРР
(юни е след четири-пет века да му са незнай)

<..

..>

Тема Re: Има ли снягнови [re: screamBoy]  
Автор Downhill (('~'))
Публикувано28.04.02 02:01



Абе, казвам го, защото един познайник ми разправя, че ако трябва и до юни щал да чака да се "оправят условията"... А до тогава колко ще изпусне...



Тема Re: Има ли снягнови [re: Downhill]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано28.04.02 02:37



аве то ... вече май става
никой ли не ходи към златните
това алеко ми е много високо
и трябва цял ден да го катеря
а щом и сняг има още начи си е студдддд

<..

..>

Тема Re: Има ли снягнови [re: Downhill]  
Автор Blade (идиот от класа)
Публикувано28.04.02 11:56



Мда има доста снежец горе не че не става за каране ама вчера ми се отели вола да бутам!! Пропорака или от Бай Кръстьо на долу или около Железница и кокалянски манастир! Аз ше хода на там в Четвъртък та ако някой иска да заповяда!

Protect your self!


Тема Re: Има ли снягнови [re: screamBoy]  
Автор Downhill (('~'))
Публикувано29.04.02 00:19



Златните са си една скука, ако вземеш да се пуснеш по дългата алея - развиваш много високи скорости и си долу за нула време. По-ефтино и приятно излиза кабинковия от Симеоново до последната междинна станция (3.50лв, а получаваш повече). Е - сега трябва да е много кално, но до празничните дни ще да се пооправи ...



Тема Re: Има ли снягнови [re: Blade]  
Автор Downhill (('~'))
Публикувано29.04.02 00:23



Ти в колко часа си бил на "Алеко"? Защото аз към един и нещо бутах по следите на нечии грайфери...
Говоря за събота по обяд.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.