Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:58 03.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Магазините в Софиянови  
Автор Blade (идиот от класа)
Публикувано13.04.02 14:45



Момчета аз като отворих тема миналия път ми се скарахте ама пак да пробвам! Идеята ми е всеки да напише всяко магазинище и магазинченце в София за велосипеди и велосипедни стоки! Ако тази тема вече е разисквана Sorry ама не съм я намерил!!!Това е!!

Protect your self!


Тема Re: Магазините в Софиянови [re: Blade]  
АвторПeтъp (Нерегистриран)
Публикувано13.04.02 18:36



Много ще е полезна такава информация дори и за хора като мен, понеже съм от Бургас и отвреме на време пътувам до София.Така че ще ми се да посетя най-добрите магазини в този бранш, особено като чета Вашите разисквания.
Айде, всичко хубаво!
Поздрави от морето!



Тема Re: Магазините в Софиянови [re: Пeтъp]  
Автор Tanuco (ентусиаст)
Публикувано13.04.02 19:30



Moят съвет е да отидете във F.A.Q.(първата или втората тема.) там има един пост на X_Country и е написал по-важните магазини



Тема Re: Магазините в Софиянови [re: Blade]  
Автор M1O1OX (непознат )
Публикувано13.04.02 19:30



nali pita6e za link kym drugiq,

topic. here you are...



Тема Re: Магазините в Софиянови [re: Blade]  
Автор TheSaintМодератор (advanced user)
Публикувано13.04.02 19:43



Ех, не четеш и туй то! Туй FAQ за какво съм го писал?!
Но ме кефиш, как си падаш да отваряш стари и разисквани до болка теми!



Join the freeride everybody!


Тема Re: Магазините в София [re: Пeтъp]  
Автор TheSaintМодератор (advanced user)
Публикувано13.04.02 19:45



Погледни във FAQ (2-рата тема най-горе).



Join the freeride everybody!


Тема Новите магазини в Софиянови [re: Blade]  
Автор TheSaintМодератор (advanced user)
Публикувано13.04.02 19:56



От друга страна, може да напишем за новите магазини в София.

Аз преди 2 дена видях един на бул. "Черни Връх" точно до магазина на ROSSIGNOL. (Тук незнам дали X_Coutry вече не беше споменал за него, ако да, да ме извини)

Пича който го държи (преди работеше за Веломаниа с/у Центъра по Хигена) каза, че още получава стока.

Това което имаше: Велосипеди GT, (яка цифра за няма нищо, с изключение на 1-2), гуми Continenatal (малки балони). Богат избор на лапи (Аomeba). Гумички за калотки от тия сменяемите - 14лв. за 2 броя (солено).

На долния етаж има невероятни багажници за автомобили (на невероятни цени), това е за един друг клуб.



Join the freeride everybody!


Тема Re: Новите магазини в Софиянови [re: TheSaint]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано13.04.02 23:55



аз пък видях едно малко сервизче-магазинче в Лозенец на ул. нещо с 'В' (Витня, Видна ил нещо от сорта) беше, от пошеходния светофар пред басейна Спартак или къвто е там на последната спирка на трамвай 6 се влиза, малко наляво-надясно по паважа но и НАГОРЕ и се намира, не работеше обаче ако се сетя следващия път ще си запиша телефона.
Имаха провесени няколко Скота, и някви меки вилки.

<..

..>

Тема Магазин в Стрелбищенови [re: Blade]  
Автор Blade (идиот от класа)
Публикувано14.04.02 09:18



Магазина се намира на ул. Бадемова Гора на него пише PRO и вътре има всичко на безбожни цени! Държа да отбележа че има и всякакви протектори обаще цените............... мамата си трака! До там най-лесно може да се стигне (да се напише как да се стигне).... значи намирате се на улицата която мината покрай пазара Вазов и която отива до магазина на Драго! Значи ако сте на бул. България и Хигената ви е в ляво ви е сте на дясно към Парка (южния)..... гас по улицата....... гас минавате първи сфетофар.. и на втория (при въртелешките на парка) завивате в дясно после вървата в ляво(лед макь. 20 метра е първата в ляво) то е тройно кръстовище силно на ляво, слабо на ляво и направо ви сте слабо на ляво! След х00 метра ще видите магазина от ваше ляво! Това е!! Успех ако го търсите знайте че има много неща!!!

Protect your self!


Тема ПроСпортнови [re: Blade]  
Автор XTR (bomberMan)
Публикувано14.04.02 11:08



Това се води "showroom" на ПроСпорт
Точните адреси (телефони) на магазините им са:

Централен Офис
София
ул. Бадемова
Гора No 9
тел: 958 05 35
факс: 958 05 40

Магазин
София
бул. Патриарх
Евтимий No 71
тел: 952 34 45

Магазин
София
ул. Иван
Асен II No 18
тел: 43 51 34

Карам HardTail защото мога!™
Ride Safe!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.