Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:31 30.04.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ръкавици  
Автор Xлeбapoв® ()
Публикувано04.04.02 22:45



Ами ето ме на - отново питам тъпо въпросче, но няма как...

Та значи въпроса ми е за ръкавиците? Кои са най добри (тук знам че всички в хор ще кажат Scott, но и цените са им едни...)

Аз доскоро карах с едни TCM - доста доволен останах от тях, ама ги скъсах при една близка среща с релефа на Витоша, а в момента в София не мога да намеря от тях.

Бихте ли дали някакви идеи къде мога да намеря TCM ръкавици? Също така кои ръкавици са доста добри при това за добри пари


Благодаря предварително!

*********
JD





Тема Re: Ръкавицинови [re: Xлeбapoв®]  
АвторDH-RANGER (Нерегистриран)
Публикувано05.04.02 19:00



a be batka ne znam koisa nai dobrite rakavizi ama moga da ti razkaja ne6to interesno. ta izlizam az da pokaram {ama na dolo} i dokato kateria si svaliam rakavizite SCOTT ot hubavite s dalgite prasti i gi slagam v kaskata, ka4vam se do varha i se prigotviam da spuskam ama ednata rakaviza e niama, iavno sam e istarval , gas na dolu niama nikade rakaviza i sled malko e prijalih isi tragvam za u nas i sled 500 metra kvoooooooo,,,,,,... edin pitbol e zahapal i e izial be6e ostanala samo lepkata s nadpis SCOTT ta sega si karam s edna liava rakavelka



Тема Re: Ръкавицинови [re: DH-RANGER]  
Автор Xлeбapoв® ()
Публикувано05.04.02 21:18



ami sluchva se..


***********
JD





Тема Re: Ръкавицинови [re: Xлeбapoв®]  
Автор Blade (идиот от класа)
Публикувано06.04.02 14:18



Виж са кво! Ракавици те поне за мен са нещо което не че е мало важно ама чак пък до такава степен да се маниячаваш е излишно! Ама да ти отговора - чесно казано не знам къде продават ТСМ ама отиди до хигиената при Драго има стражни за около 20-25 лева!Тея са с протектори с незнам-си-кво-си на китките страшни са! А ако ти се дават повече пари отиди при Коко на Ситняково и Опълченска (там е магазина ако не го знаеш драсни да ти кажа точно каде е) той вече има всякакви на ... всякакви цени от 10-15 до 60-80 лв. Ако си чак такъв фен на ракавиците аз лично повече от 20-25 лв. не давам

Protect your self!


Тема за тия при Драго...нови [re: Blade]  
Автор CRZ (гръмогущер)
Публикувано06.04.02 16:05



....протекторите отгоре убиват и правят рани на кокалчетата ...който ги има все ми се е оплаквал от това......в началото ги карах с бинт да не боли..ама после ми писна и търпях..та така 1 месец докато кожата ми загрубя от раните и вече са си ОК..та ако си навит да търпиш 1 месец рани вземи си ги....протекторите убиват в началото но пазят все пак....

ГРЪМОГУЩЕР С ТУРБИНИ


Тема магазиннови [re: Blade]  
Автор Xлeбapoв® ()
Публикувано06.04.02 22:19



Къде казваш че е този магазин?

(Защото аз много много не съм запознат с магазините в София).

**********
JD





Тема Re: Ръкавицинови [re: Blade]  
Автор Tanuco (ентусиаст)
Публикувано07.04.02 00:16



Абе тоя магазин на Коко аз доколкото знам е на Ситняково и Оборище, не на Опълченска и Ситняково!!!има и още един магазин,който ще отваря в понеделник в Младост, ама не го знам, точно къде е....



Тема Re: Ръкавицинови [re: Tanuco]  
Автор Blade (идиот от класа)
Публикувано07.04.02 11:45



Верно е и аз това имах предвид!!Ситняково и Оборище.. то Ситняково не се пресича с Опълченска!! Моя грешка нещо съм си мислил тогава! Значи ако искаш да ти обясня как да стигнеш до магазина! Тръгваш по канала, продължаваш след Оролов Мост, след това на долу....бе по пътя на 72!!! 72 също завива по Опълченска:)))(Оборище) на дясно даваш направо и след макс. 1км. има Т- образно крастовище! Точно срещу теб има строеж! Ти ще миниеш от другата страна на Ситняково през послеза при строжа завиваш на дясно! Първата пряка пак в дясно и след 20-25 метра ще го видиш! Ще се опитам да го начертая!


============================= X | |==
===========/\/\/\/\/\/\=============| |=
============П=================| |==
------------------------Ситняково-----------------| |----
----------------------- ----------------------------------
=============П | О | П===============
===============| б |=================
===============| о |=================
===============| р |=================
===============| и |=================
===============| щ |=================
===============| e |=================


Май стана сега легендата!
П=подлезите!
/\/\/\/\/\/\=Строежа
X=Магазина

Аз ти го обених ако ти се намираш на "О"-то от "Оборище"!
Надявам се да го разбереш ако не може да отидем двамата! Мен и мез това ми се ходи! А относно новия магазин ... тоя е в бл.1 май който е точно до разклона на цариградко към Младост, но не при мак доналтс а там при разклона за летището! Това е от мен


Protect your self!


Тема Става дума за ул."Каймакчалан"...нови [re: Tanuco]  
Автор KPETEH. (ABuser, разсеян)
Публикувано07.04.02 17:43



...Така де, да го не мислите излишно.

Айде!


Тема Re: Става дума за ул."Каймакчалан"...нови [re: KPETEH.]  
Автор Tanuco (ентусиаст)
Публикувано07.04.02 21:41



znam!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.