Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:36 20.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Какво можем да направим против?нови  
АвторMopckи (Нерегистриран)
Публикувано25.02.02 22:47



Задушливите газове които изпускат автобусите и други такива возила като камиони на по 25 год. и т.н. Имали у нас ведомство на което може човек да се оплаче и да има резултати от това? Омръзна ми да дишам мръсен въздух докато чакам по спирките, а да не говорим когато си карам колелото. Така ме одимяват, че ми иде да извадя някой хож и да им спукам гумите моментално. Не че това ще реши проблема, но така ми идва бе хора. писна ми!!!



Тема Re: Какво можем да направим против?нови [re: Mopckи]  
Автор Downhill (('~'))
Публикувано25.02.02 23:18



Колкото е обърнато внимание на двигатлите, движещи се с водород, вода и други алтернативни енергийни ресурси, толкова ще ти се обърне внимание и на теб. И то точно в България... Уви.



Тема Нищо :((нови [re: Mopckи]  
Автор TheSaintМодератор (advanced user)
Публикувано26.02.02 00:30



Твърде сме бедни за съжеление.

Ако задължат МПС-та да са с катализатори, това ще оправи драстично нещата.
Но, я помилси кой ще се бръкне за 300-500 лв, ако кара Москвич, Жигула, Вартбург, Трабант, да не говорим, че за последните 2, да се сложи каталик май е невъзможно...

Градския транспорт: Икаруси дето не си знаят километрите. Може някои да са на газ, но бас държа, че горят поне 10/100 масло.

Иначе съм бил на места (далеч извъм БГ), дето може цял месец да се разхождаш из града и да няма грам прах върху обувките ти.

Най-тъжното е, че всичко това го дишаме, не само докато караме.



Join the freeride everybody!


Тема Re: Какво можем да направим против?нови [re: Mopckи]  
Автор AgentOrange (wasted)
Публикувано26.02.02 01:34



Ами май нищо не може да се направи.
Но ето една поредица истории по темата:


На английски са, но стига да се оправяш с езика са адски увличащо четиво.

I am sick and tired of being sick and tired

Тема Re: Какво можем да направим против?нови [re: Mopckи]  
Автор halcor (fan 2b fan)
Публикувано26.02.02 12:46



МИГ беше споменал за респираторна маска по едно време. поне е някакво решение на проблема. някой пробвал ли е как се кара с такова нещо?

...but here...there is no light


Тема Re: Какво можем да направим против?нови [re: halcor]  
Автор TheSaintМодератор (advanced user)
Публикувано26.02.02 13:07



Стига бе, от респираторната маска ще умра по-бързо (особено лятото) отколкото от дима и саждите.



Join the freeride everybody!


Тема Re: Какво можем да направим против? [re: TheSaint]  
Автор halcor (fan 2b fan)
Публикувано26.02.02 14:08



хората бойни акции провеждат с противогази... сигурно има някакъв начин. та се чудя аз дали съществува такова нещо, дето ти доставя достатъчно въздух и то пречистен. иначе и мен не ме кефи да си слагам разни предмети по главата (но нося каска), ама още по-малко ме кефи да си представям как ми почернява дроба :(

...but here...there is no light


Тема Re: Какво можем да направим против?нови [re: halcor]  
Автор divo_cvete ()
Публикувано27.02.02 09:44



Az 6te vi kaja kakvo sum napravila po vuprosa.
Poneje moq dobur star priqtel Beliq Drob e prestanal da bude bql o6te kato sum bila na 2 godinki, i sega blagodarenie na tova neprekusnato sum s bronhit ili podobni na nego, ta i na men mi pre4i "4istiq" sofiiki vuzduh i to sus sigurnost pove4e otkolkoto na koito i da bilo ot vas. I imanno poradi taq pri4ina dobrata mi maika izmudri, (sled nqkolkoto mi izlizaniq ot bolnica poradi pri4ina) 4e v pra6nata klasna staq, kudeto vsqko dete ti4a (tova be6e otdavna, sega ve4e ti4at po-malko), po ulicata, na spirkite, dokato karam kolelo dori i v kvartala (koito e planinski vse pak) ne e lo6o da si slagam edna takava boqdjiiska zurli4ka s filur4e, makar 4e vseki mi vika 4e sum prase, s namornik i vsi4ko ostanalo kakvoto se setite. Puk i kogato se zamursi filter4eto lesno se smenq, a to se zamursqva sled 2 4asa karane v grada. E, naistina ne e kato protivogaz, no puk pone malko pomaga, puk i kompaktno i ne ti pre4i. Na koito mu dopada ideqta moje da probva!



Тема Re: Какво можем да направим против?нови [re: divo_cvete]  
Автор halcor (fan 2b fan)
Публикувано27.02.02 10:05



допада ми идеята и ще пробвам. хич не ми пука че ще приличам на извънземно. надявам се само, че като качвам някой баир на 7ма скорост (че не си падам по малките предавки, и за малки баири хич не ги употребявам) и вдишвам по доста въздух, маската ще го пропусне.

...but here...there is no light


Тема Re: Какво можем да направим против?нови [re: halcor]  
Автор TheSaintМодератор (advanced user)
Публикувано27.02.02 12:56



Ентусиаст!
Пробвай, ама като стане +35 градуса лятото ще те питам...



Join the freeride everybody!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.